Ben yokken eşim video izlemiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evi birbirine katacak bi durum yok. Eşimi ben evdeyken uyurken yanımda izlerken yakaladım. Boşvereceksin alışıyorsun zamanla.
Hem evini zorunlu olmadığı sürece 20 gün boş bırakma erkekler boşluğa gelmiyor izliyorlar. Aileni gördüysen kısa kısa zamanlarda sık sık git daha iyi olur için rahat eder.

E adamlar izlensin diye koyuyor o videoları
O kadar efor sarfedip çekiyorlar
Senin kocan izlemese ayşenin kocası izlemese hülya kocasına izletmese ne kazanacak bu insanlar aç mı kalsınlar?
Alın verin izleyin ekonomiye can verin. Litfen.

Unutamazsın, ama erkeklerin yüzde 98 inin (bence) izlediğini düşünürsen belki biraz rahatlarsın🤷‍♀️
Limonsuzzcay Limonsuzzcay aklıma bir şey takıldı?
Bizim başımıza bir olay gelse ve biz bunun başkalarının da başına geldiğini öğrendiğinizde niye rahatlarız?
Ohhh onlarda yaşamış diye mi ?
Bilemedim kız :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Arkadaşlar ben tatile çıkmıştım. Eşim işi olduğu için gelemedi. Yırmı gun yoktum. Geldiğimde telefonunda garip linkler gördüm. Normalde adetim değildir bakmam ama baktım ki uygunsuz video izlemiş. Yanlış yaptım dogrusun falan dedi. Evi birbirine kattım. Çok sinirlendim. Daha önce bakmadım sen yoktun falan dedi. Gercekten daha önce hiç görmedim. Bundan sonra da bakmam dedi. Ama benim aklımdan çıkmıyor. Hiç beklemezdim. Bunu nasıl unutabilirim?
Unutamazsın ama aldatmışta sayılmaz tabi 20 gün fazla gelmiş olmalı

Arkadaşlar ben tatile çıkmıştım. Eşim işi olduğu için gelemedi. Yırmı gun yoktum. Geldiğimde telefonunda garip linkler gördüm. Normalde adetim değildir bakmam ama baktım ki uygunsuz video izlemiş. Yanlış yaptım dogrusun falan dedi. Evi birbirine kattım. Çok sinirlendim. Daha önce bakmadım sen yoktun falan dedi. Gercekten daha önce hiç görmedim. Bundan sonra da bakmam dedi. Ama benim aklımdan çıkmıyor. Hiç beklemezdim. Bunu nasıl unutabilirim?
Normalde adetim değildir telefonuna bakmam deyip, Sonra da gerçekten daha önceden hiç görmedim demek... hangi sözünüze inanalım? hangisi yalan hangisi gerçek? o kadar çok okuyorum ki ‘’tesadüfen gördüm.”, normalde bakmam ama o gün bakasım geldi’’ cümrlelerini. belli ki kurcalıyorsunuz işte neden böyle yazarsınız anlamam. Ben bakarım inkar da etmem. Didik didik ederim. Ne var bunda şaklayacak

peki siz 20 gun neden evde yoktunuz?
Ya esler hicc 15 20 gun ayri kalamazmi ailesine tatile yahut herhangi biyere gitmistir kadin adamin da azicik kendine malik olmasini beklerdim hemen ergenlik gbi ooo ev bos vakit iyi diye kalkip degerlenirme yapmasi gerekmez bana gore ..
Adam duvarlari falan kemirmez 20 gun yaomadi diye olmez de iradeli durabilirdi cok dayanlmayacak noktada zaten yaratls geregi uykuda olabilirdi ... diye dusunuyorum ama bu benim gorusum tabi... ha aldatma da sayilmaz elbet ama kadnlar olarak hassas ve inceyiz

Ya esler hicc 15 20 gun ayri kalamazmi ailesine tatile yahut herhangi biyere gitmistir kadin adamin da azicik kendine malik olmasini beklerdim hemen ergenlik gbi ooo ev bos vakit iyi diye kalkip degerlenirme yapmasi gerekmez bana gore ..
Adam duvarlari falan kemirmez 20 gun yaomadi diye olmez de iradeli durabilirdi cok dayanlmayacak noktada zaten yaratls geregi uykuda olabilirdi ... diye dusunuyorum ama bu benim gorusum tabi... ha aldatma da sayilmaz elbet ama kadnlar olarak hassas ve inceyiz
Ağzına sağlık. 20 gün gidilemez, tatil olmaz Doğum olur ölüm olur. Bu ne erkeğin keyfine göre mi gidelim bir yerlere

20 30 gun attı duracaksak niye evlendik o zaman.
ben evlilerin 20 30 gun tatil vs diye ayrı kalmalarına şaşırıyorum cidden.
insan özler bir kere...

O kadar büyütülecek bir mesele gibi görünmüyor...malesef çoğu bakıyor.bunu fiziken engellemek imkansız gibi birşey...kadınlar olarak yapabileceğimiz tek sey,o meretlere ihtiyaç hissettirmemek.yani öyle bir hale gelecek ki, "aman aman"diyecekler.🤣
Cok haklisin canim

asla unutamazsin :KK43: unuttum sanirsin en guzel anda tekrar gelir aklina kabullenmeye calis birdaha yapmayacaksa

Aynen normalde hiç adetimiz değildir ama nasıl olduysa bişey dürtüyo 20 gün yoksun bu herif ne haltlar karıştırmış diye :KK14:
Bilip bilmeden konuşmayın evdeki net neye bakarsan reklam çıkıyor ben de eve kim gelirse gelsin reklam çıkmaya başlıyor öneri modunda öyle bakma kararı aldım.

İşin en komik tarafı böyle konularda şu "aslında hiiic huyum değildir, ama telefonunu karıştırdım" yalanı :KK70: bence sizin yaptığınız onun yaptığından daha ayıp
Bilip bilmeden cevap vermeyin. Wıfıde bir şeye bakınca reklam çıkıyor video reklamları bunlar ne diye merak ettim öyle öğrendim. Yargılamanız yanlış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X