Ben yokken eşim video izlemiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunlar bana gore olası seyler cok tepki vermeyin ve canınızı sıkmayın bence 20 gun ne yapsın bi şekilde tatmin olmalı oda izlemiş büyütmenin siz yinede

Bunlar bana gore olası seyler cok tepki vermeyin ve canınızı sıkmayın bence 20 gun ne yapsın bi şekilde tatmin olmalı oda izlemiş büyütmenin siz yinede
Teşekkürler. Zaten olay kapandı. Ama benim aklıma geliyor ara ara. O yuzden danışmak istedim. Gerçi pişman oldum danıştıgıma:)

Takmayın cok fazla erkeklerin çoğu izliyor bu bizim eksik yada yetersiz olduğumuzdan degil tabi 20 gun yokmuzunuz bu bir ihtiyaç eşinizde bu sekilde gidermiş canınızı sıkmayın💗

Ah şu erkekler..keşke bizim gibi duygusal bakabilseler olaylara..ona göre bunda bişey yok tabi..ama sen incindin..anlıyorum seni..sevdiğin adamın baska bir kadına bakarak bile olsa haz almasını kabullenemiyorsun..haklısında..ama çogu erkek böyle malesef..boşver..yüz verme ama çokta üstünde durma.. :KK66:

Ah şu erkekler..keşke bizim gibi duygusal bakabilseler olaylara..ona göre bunda bişey yok tabi..ama sen incindin..anlıyorum seni..sevdiğin adamın baska bir kadına bakarak bile olsa haz almasını kabullenemiyorsun..haklısında..ama çogu erkek böyle malesef..boşver..yüz verme ama çokta üstünde durma.. :KK66:
Evet ya bennde böyle düşündüm. Üstünü kapattık. Ama ara ara aklıma geldi işte. Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Ben de ilk defa gittim.
Sizi eleştirmedim sakın yanlış anlamayın sizi çok iyi anlıyorum bunu unutmanız mümkün değil nacizane fikrim daha sık beraber olmanız hem aranızdaki muhabbet artıyor hemde çok yapıyoruz zaten ihtiyaç duymaz artık rahatlığı olur diye düşünüyorum

Sizi eleştirmedim sakın yanlış anlamayın sizi çok iyi anlıyorum bunu unutmanız mümkün değil nacizane fikrim daha sık beraber olmanız hem aranızdaki muhabbet artıyor hemde çok yapıyoruz zaten ihtiyaç duymaz artık rahatlığı olur diye düşünüyorum
Teşekkür ederim size. Evet doğru söylüyorsunuz.

Bakın hanımefendi. Telefon elimin altında. Değişik reklamlar hiç görmedim. Zaten o zaman görsem bakardım emin olun. Geçmişini bile temizlememil eşim. Bu kadar abartacağımı da düşünmemiş. Silmemiş de. Sürekli bakan birisi olsam sizce silmez miydi? Neden inanmıyor kimse anlam veremiyorum. Neden ön yargılıyız. Neden benim soruma cevap vermiyorsunuz da buna takılıyorsunuz? Bu yazdıgınızın bana faydası yok ki?
Sürekli bakan biri olsanız dahi bunu eşinize çaktırmamış olabilirsiniz. O da baktığınızı bilmediği için haliyle silmemiştir?

Daha evvel izlediğini hiç görmedim diyorsunuz. Demek ki normalde de adetiniz, geçmişine bakıyorsunuz. Bakmıyorum demeye gerek yok. Şurada biz bizeyiz. Konunuzu büyütülecek bir sorun olarak göremediğim için odaklanamadım kusura bakmayın.

Sürekli bakan biri olsanız dahi bunu eşinize çaktırmamış olabilirsiniz. O da baktığınızı bilmediği için haliyle silmemiştir?

Daha evvel izlediğini hiç görmedim diyorsunuz. Demek ki normalde de adetiniz, geçmişine bakıyorsunuz. Bakmıyorum demeye gerek yok. Şurada biz bizeyiz. Konunuzu büyütülecek bir sorun olarak göremediğim için odaklanamadım kusura bakmayın.
Evet hani öyle denir ya daha önce rastlamadım manasında. Yanlıs ifade ettim demek ki. Sürekli telefon kurcalayan birisi değilim. Yanlıs anlaşıldım. Gercekten reklam önerisi gelmese bakmazdım. Daha önce böyle bi öneri gelmediği için görmedim manasında söyledim. Ya bazen dert anlatmak çok zor oluyor burda.

Gittim aylar sonra geldim aynı konular .
Bence hata olan siz varken izlememesi , birlikte izleyebilirsiniz güzel oluyor .

Ortalığı dağıttın, bağırdın çağırdın, ee sonra ?

Gerçekten unutmayıp ne yapacaksın, bosayacak misin, her gün kavga mi edeceksin, yemeğini suyunu mu keseceksin ne yapacaksın ?

Bir b planı olmayan asla kırmızı çizgisi varmış gibi davranmasın.

Telefon kurcalamakta gereksiz bir davranış aldatmadan şüphe yoksa ?
Muhteşem bir laf ya , her ilişki için geçerli .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X