Benim bir eltim var

Bunca zaman beraber yeyip içtiyseniz gönderseydin demesi normal. Aranızda hiç mesafe yoksa zıkkımlanacağına demesi de şaşırtıcı olmaz. Arabaşından bahsettiniz diye kadın yapmak zorunda değil. Size hak veremedim. Yabancı değilsiniz diye kibar olmaya lüzum görmemiş. Bu tabii yanlış, bundan sonra mesafe koyun diyeceğim ama yapabilir misiniz bilemiyorum
Yaparım

benim 2 eltim var bir tanesi sürekli sizin eltiniz gibi konuşur :KK70: ağzından hiç hayırlı güzel birşey çıkmaz. yeni evliyken aman ağzımızın tadı bozulmasın aman ben iyi olayımda belki zamanla düzelir dedim ama ı ıh... daha kötü oldu haberiniz olsun kötü kötüyse asla düzelmiyor kendinizi kimseye ezdirmeyin

benim 2 eltim var bir tanesi sürekli sizin eltiniz gibi konuşur :KK70: ağzından hiç hayırlı güzel birşey çıkmaz. yeni evliyken aman ağzımızın tadı bozulmasın aman ben iyi olayımda belki zamanla düzelir dedim ama ı ıh... daha kötü oldu haberiniz olsun kötü kötüyse asla düzelmiyor kendinizi kimseye ezdirmeyin
Bende öyle yapıyordum ama yapmamak gerekirmiş

Yagmur veya Seda, iyi yapmissiniz gondermekle bosverin. Terbiyenle, terbiye er demisler. Ama bi daha göndermezsiniz.

Bir de, aglamayin ya, kres cocugu gibi. Biri, müdür anket yaptirmadi diye aglar, biri eltim arabaşi yolla dedi diye aglar. Anaokuluna mi gidiyorsunuz? Biraz dik durun. Hadi öptük, sevgiler.

Kızlar bizim elti ile aramızda 3 yaş var ve şimdiye
kadar arkadaş gibiydik son 1 yılda o kadar değiştiki hep
bi laf sokma derdinde son olan olaydan bahsedeyim bi
kaç haftadır canımız arabaşı çekiyordu bunu kendisi
yapabiliyor ben hamuru tam kıvamında yapamıyorum
neyse pas geçti üstüne basmadı bile dün ben kalktım
deneyim dedim yaptım hamuru küçük tepsiye döktüm
ve kıvamı tuttu oldu bugün konuşurken oda ne yemek
yaptın diye sorarız birbirimize bende hamur yaptım
diyence atarlandı bizide çağıraydın kendin
zıkkımlanacağına dedi bende anneme and verdim gel
diye annem geldi ve yaptığım çorbayla hamuru ona
gönderdim ve aramadı bile o kadar üzüldüm ki
yemeğin lafı olmaz afiyet olsun ama bu şekilde olması
,ben nasıl davranıcam ne demeliyim bu kıza içim içimi
yiyor ve sinirden ağlıyorum
Bu salagın neyine ağlıyosun bırak kendi başını yesin dediği lafa bak bunu söyleyebilen bir insanı takma daha çok kudursun

X