benim ne suçum var şimdi ?

Kusura bakmayın da eşiniz çok kaba davranmış. Siz de çok sakin karşılamışsınız. Ben çok sinirli bir insan olduğumdan sakin tepkilere hayran kalıyorum.

Geçen de bir numara bana iki gün sabahları günaydın yazdı.
Bende ikinci gün annemden mesaj attım kimsiniz bende kayıtlı değilsiniz dedim.
Yanlış oldu kusura bakmayın dedi.
Ama sonra mesajlara devam etti bir daha mesaj atarsanız polise şikayet edicem dedim aradı ve kusura bakmayın yanlış oldu siz kuzen diye kayıtlısınız falan dedi silin numarayı dedim ve özür dileyip kapattı.
Sonra annemin telefonuna mesaj atmaya başladı kıız naber falan diye acayip sinirlendim engelledim ama hala mesaj gelmyee devam ediyordu bana bak eğer tek bir mesaj dahi atarsan soluğu karakolda alırsın dedim o andan itibaren atmadı daha.
En iyisi böyle tehdit etmek sanırım.
anlamıyor ki bu yazdıklarım sadece bi bölümü teli kapattım ona ragmen arayıp mesaj atmış

siz seffaf olmak istemisiniz, saklamayip soylemisiniz ama erkek kafasi iste....bu ayrintilari akil edememis esiniz:/

Kusura bakmayın da eşiniz çok kaba davranmış. Siz de çok sakin karşılamışsınız. Ben çok sinirli bir insan olduğumdan sakin tepkilere hayran kalıyorum.
genelde sakinimdir bişey söyleseydim daha kötü olacaktı

e tamam anladın sapık oldugunu nıye kımsın kımsın dıye uzattın
ilk önce anlamadım ismail deyince dayım aklıma geldi sonra teli kapattım zaten 30 dk öncesine kadar kapalıydı sadece 1 saat önce 15 dk açık kaldı oglum niloya baktı geri kapattım

tamam eşinizin yaptığı doğru değil öküz filan kardeşinin yanında ayıp etmiş ama empati yapmak lazım aynı şeyi erkek yapsa biz kadınlar inini dibini araştırır neden cevap verdin diye adamın beynini yeriz

ya ben derdimi anlatamadım yada bazı arkadaslar anlamadı telim deki nolar silinmişti ilk kim oldugunu anlayamadım anlayınca teli kapattım tel kapalıyken bile mesajlar atmış insanım dayanamadım cevap yazıop geri kapattım 30 dk öncesine kadar da kapalıydı facede sapıklar çıkıyor karşıma onlara cevap yazmıyor ve engelliyorum ama numaralar silinmişti tanıdık sandım mesaj attım tanıdık olmadıgını anlayınca da teli kapattım zaten

tamam eşinizin yaptığı doğru değil öküz filan kardeşinin yanında ayıp etmiş ama empati yapmak lazım aynı şeyi erkek yapsa biz kadınlar inini dibini araştırır neden cevap verdin diye adamın beynini yeriz
haklısın ama evlendik evleneli bu hep başımızda hem beni hem eşimi rahatsız ediyorlar ama bu sefer bilemedim numaralar falan silinmişti öncekilerde bu kadar tepki vermemişti çünkü etraftan birilerinin yaptıgından şüpheleniyordu

evet şaşırdım kaldım sonra topladım kendimi tamam sus dedim susmayacam öküzsün dedi belliki kavga çıkaracak sustum tamam aşkım sus dedim devam etti bende tamam öküzüm ama sus dedim kaynımın yanında kavga etmek
istemedim çıktım yanından
Çok ayıp etmiş bir insanın eşine öküz demesi nasıl birşeydir ya hayret. Aranızda ki saygı kalmamış acil bu konuyu eşinizle konuşun bence.

Çok ayıp etmiş bir insanın eşine öküz demesi nasıl birşeydir ya hayret. Aranızda ki saygı kalmamış acil bu konuyu eşinizle konuşun bence.
konuştum hemde defalarca eşim aşırı sinirlidir herkes çekinir

Size hakaret etmesine neden izin veriyorsunuz? Bence tavrınızı koyun böyle küfür,hakaret ettiği zaman konuşmayın onunla bir süre hatasını anlasın ve zamanla vazgeçirin onu bu huyundan.
konuşmuyorum zaten küsüz şuan ama eşim bunu huy edindi bi kaç zamandır ya hiçbişey söylemeden aanesine çeker gider yada hakaret eder yada ben skinleşip gelecem diye gider 1 2 saat sonra hiçbişey yokmuş gibi geri döner

konuşmuyorum zaten küsüz şuan ama eşim bunu huy edindi bi kaç zamandır ya hiçbişey söylemeden aanesine çeker gider yada hakaret eder yada ben skinleşip gelecem diye gider 1 2 saat sonra hiçbişey yokmuş gibi geri döner
Anladığım kadarıyla öfke kontrol problemi var eşinizde..Bu kadar sinir iyi değil gerekirse bir uzmandan yardım alsın yoksa ilişkiniz çok yıpranır.

Siz bence konuşmaya devam edin eşinizle zamanla belki düzelir o da..Alın karşınıza ciddi ciddi konuşun ilişkinizin çok yıprandığını,çok üzüldüğünüzü söyleyin.İşin ciddiyetini hissettirin ama ona insanların yanında bana hakaret ediyorsun çok kalbim kırılıyor,ben sana aynısını yapsam ne hissederdin deyin.

X