benim ne suçum var şimdi ?

bugün eşim işteyken saat 10 :30
biri mesaj attı nasıl gidiyor diye ilk önce cevap yazmadım
ama arkadaslardan biridir diye tanıyamadım yazdım
tahmin et yazmış
ben de ... mısın dedim
hayır dedi
kimsin kardeşim dedim
kardeş degiliz dedi ben ismail yazdı
dayımın adı ismail ve yengem dayımdan arar bazen o şaka yapıyor heralde dedim
dayı senmisin yengem mi dedim
ikiside değilim ismail dedim ya dedi neyse bakmadım telefona
eşimin işyerinde çıragı var onu aradım söyledim çünkü adam bırakmıyor arayıp duruyor zaten eşim herşeyimi bilir kendi ailemi akrabalarımı anlatmam ama bişey de saklamam
eşim akşam gelince görüşürüz dedi

sapık beni tanımazsın zaten zorlama yazmış
bende eşime söyledim o tanır belki dedim
eşine ne gerek vardı ki söyledin dedi
bende eşim oldugu için olmasın dedim vs.yine mesaj tmış teli kapatmıştım
sadakat güzel bişey ama eşin sana sadıkmı bakalım bu kadar güvenme hayatına bak vs saçmalamış teli açmayacaktım ama ogluşum niloya bakar aglayınca mecbur açtım
tutamadım kendimi mesaj yazdım eşimin ne yaptıgı kendi sorunu ben eşimi seviyorum ve güveniyorum dedim yine aradı sonrada mesaj atmış teli kapatmıstım yine az önce eşim açtı evliysen olmaz zaten
sonra yine mesaj atmış kusura bakma yanlış attım falan son 10 dk 5 kere arayıp mesaj attı eşim kapıdan girer girmez önce teli istedi ve elbiselerim hazır mı diye sordu bende kurudu ütüleyecektim dedim sen zaten öküzsün vs. bin tane şey söyledi sonra kaynım da gelmiş ona verdi numarayı sen konuş yoksa ben o .... nı bulur gebertirim falan dedi eşim telefon kullanmıyor benim ne suçum var şimdi ben yarın gidecekler diye hazırlamamıştım elbiseleri aksilik erken geldi bana patladı

biz bu sapık olayı evin içinden ayrıldıgımız günden beri aralıklarla yasıyoruz eşimide beni de rahatsız edenler oldu eşim etraftan tanıdık birileri deyip umursamadı defalarca numara degiştirdik faceden olsun telden olsun neyse huncalife üyeyim ben satış yapamıyorum ama temsilcim yinede katalog gönderiyor bugün katalog geldi tam o sırada mesaj gelince temsilcim sandım zaten numaralar da silinmişti bilemedim ilk kim oldugunu eşimle konuştuktan sonra kapattım zaten

Siz bence konuşmaya devam edin eşinizle zamanla belki düzelir o da..Alın karşınıza ciddi ciddi konuşun ilişkinizin çok yıprandığını,çok üzüldüğünüzü söyleyin.İşin ciddiyetini hissettirin ama ona insanların yanında bana hakaret ediyorsun çok kalbim kırılıyor,ben sana aynısını yapsam ne hissederdin deyin.
konuştum inan işe yaramıyor özürdiliyor söz veriyor yine yapıyor

ilk önce anlamadım ismail deyince dayım aklıma geldi sonra teli kapattım zaten 30 dk öncesine kadar kapalıydı sadece 1 saat önce 15 dk açık kaldı oglum niloya baktı geri kapattım
anladım sızı de ıyı nıyetınızın kurbanı olmussunuz ama bunu anlatmak sadakat degıl hanı ben herseyı anlatırım ökuyzler laftan anlamıosa anlatsanız da bısey olmuyo gördugunuz gıbı bıo daha bole bısey olursa ıstedıgı kar-dar arasın mesaj atmaya cesaret edemez kanıttır polıse gıdecem dedıgın anda korkup gerı basar esıne de anlayacagı kadar anlat anlamayacagı seylerı anlatma hani var ya ata sözümüz eşşek hoş laftan ne anlar diye

anladım sızı de ıyı nıyetınızın kurbanı olmussunuz ama bunu anlatmak sadakat degıl hanı ben herseyı anlatırım ökuyzler laftan anlamıosa anlatsanız da bısey olmuyo gördugunuz gıbı bıo daha bole bısey olursa ıstedıgı kar-dar arasın mesaj atmaya cesaret edemez kanıttır polıse gıdecem dedıgın anda korkup gerı basar esıne de anlayacagı kadar anlat anlamayacagı seylerı anlatma hani var ya ata sözümüz eşşek hoş laftan ne anlar diye
haklısın ama ilk defa bu kadar tepki verdi ben eşime sadece biri rahatsız etti dedim içeriğini anlatmadım bunu daha öncede yasamıstık

Kaynınız konuştuğunda erkek miydi karşısında ki ? Ne demiş peki ?
benim yanımda konuşmadılar zaten kaynımve eşim 10 dk durup gitti kaynımın davetiyeleri dagıtacaklar ya aksaraya gittiler akrabalar orda kaynım aradı merak etme yenge bi daha aramayacak dedi

benim yanımda konuşmadılar zaten kaynımve eşim 10 dk durup gitti kaynımın davetiyeleri dagıtacaklar ya aksaraya gittiler akrabalar orda kaynım aradı merak etme yenge bi daha aramayacak dedi
bence siz normal davranmışsınız. eşiniz garip.
sinirliyim, öfkeliyim, öküz de derim gerizekalı da. oh ne rahat.
eğer konuşmak çözüm olmadıysa siz de arada öfke nöbetleri geçirin, hakaret edin, özür dileyin.
belki empati yapar eşiniz.
yazıktır.

bence siz normal davranmışsınız. eşiniz garip.
sinirliyim, öfkeliyim, öküz de derim gerizekalı da. oh ne rahat.
eğer konuşmak çözüm olmadıysa siz de arada öfke nöbetleri geçirin, hakaret edin, özür dileyin.
belki empati yapar eşiniz.
yazıktır.
eşim beni dinlemez genelde

Aksama kadar elin adamina laf yetistirecegine kocanim elbiselerini utuleseydin..
Sen kabahatlisin hic gucenme :KK39::KK12:

Sizin sucunuz cevap vermeniz.ben hic acmam bilinmeyen numarayi once 118li numaralara sorarim kayitli degilse telefona kaydederim whatsappi felan varmi resim felan hic bir sey bulamazsam geri donus yapmam.

İlk mesaj geldiğinde whatsap ı var mı resmi var mı kim diye baksaydınız ya. En azından varsa tanımıyorsanız küfür de etse mesaj yazmazdınız. Yani ben yazmazdım. Benim de numaralar silindi hep eski telefonumda kaldı mesaj atan kim bakıyorum wasthap a var mı diye tanıdıksa cevap veriyorum yoksa küfür etse sallamam.

Evet suç sizde hiç mesaj atmayacaktınız. Eşiniz eve geldiğinde biri bana mesaj atti ama tanimadim rahatsız ediyor diyecektiniz. Cevap vermenize anlam veremedim..

Neyse sorgulatmadıysanız kalsın. Fazla kurcalamayayım. Aklım biraz karıştı benim.
Birşeyler eksik sanki.

Eşinizde bunu görürse ya da duyarsa kızar size. Bu şekilde kalsın en iyisi.
nasıl bişeyler eksik

Aksama kadar elin adamina laf yetistirecegine kocanim elbiselerini utuleseydin..
Sen kabahatlisin hic gucenme :KK39::KK12:
çamaşırları sabah makineye kendi kirlilerimi ve çocugumun kirlilerini toplayıp beraber attım ayrı ayrı çalışmasın makine diye her zaman cumartesi günü toplar akşam toplu atarım bu sfer erkenden attım bide her mesajına cevap yazmadım yada sıcagı sıcagınada mesaj yazmadım önceki mesajlarımı okursanız dediğimi anlarsınız zaten

Suçumuz cevaplanmamış olmuş. Keşke biraz sert çıksaydınız. Şaka mı değil mi ortaya çıkardı. Geçmiş olsun bundan sonra daha dikkatli olun. Umarım herşey düzelir :)

İlk mesaj geldiğinde whatsap ı var mı resmi var mı kim diye baksaydınız ya. En azından varsa tanımıyorsanız küfür de etse mesaj yazmazdınız. Yani ben yazmazdım. Benim de numaralar silindi hep eski telefonumda kaldı mesaj atan kim bakıyorum wasthap a var mı diye tanıdıksa cevap veriyorum yoksa küfür etse sallamam.
whatsapı yoktu daha önceki mesajlarda anlattım bide size anlatayım
biz bu sapık olayı evin içinden ayrıldıgımız günden beri aralıklarla yasıyoruz eşimide beni de rahatsız edenler oldu eşim etraftan tanıdık birileri deyip umursamadı defalarca numara degiştirdik faceden olsun telden olsun neyse huncalife üyeyim ben satış yapamıyorum ama temsilcim yinede katalog gönderiyor bugün katalog geldi tam o sırada mesaj gelince temsilcim sandım zaten numaralar da silinmişti bilemedim ilk kim oldugunu eşimle konuştuktan sonra kapattım zaten

X