Koca ve aile arasinda kalmak

Okula giden çocugum oldugu için okuldan almak gerekiyor annemlerde biraz bana uzak kendi arabamizla gitsek 15 20 dakikayi buluyor ama otobusle gitmeye kalksam 1 bucuk saati buluyorb

Okula giden çocugum oldugu için okuldan almak gerekiyor annemlerde biraz bana uzak kendi arabamizla gitsek 15 20 dakikayi buluyor ama otobusle gitmeye kalksam 1 bucuk saati buluyorb
Kız Allah'ını seversen arabayla 15-20 dk olan yol otobüsle nasıl 1.5 saat olabiliyor? Napıyor tüm şehri mi dolaşıyor otobüs? 😄

Rahatsiz olacak bir konu yok ortada aslinda annemler benden cok onu severler sayarlar cani ne istiyorsa pisirir annem ne seviyorsa esimin derdi araba arabasina cok deger veriyor tırafik olur yetisemeyiz iftara deyip en son oyuzden gitmedi ama ailesinden hiç ayrilamiyordu aile binasinda oturuyoruz surekli giderdu ailesine kazık yiyice 8 yil sonra beni anladi aslinda birazcik aile yapilarida bu sekilde ne dogru duzgun evlerine misafir gelir nede giderler buşekilde yurumuş oda aile alişkanligi hep annemde çok takiyor diyor gelmedin seni getirmedi etmedi diyorum anne bu adamin huyu bu ama biturlu orta yolu bulamiyorum ya annemle konusucam yada kocamla ikisiylede cunku yoruldum artik
Sizi çok iyi anlıyorum. Eşinizin maalesef huyu değişmeyebilir . Biraz aileniz fedakar olmalı . Sonuçta siz evliliğinizde mutlu iseniz tek kötü huyu bu ise problem yapmayın derim . Annenize de tamam anne bu huyu kötü evet ama diğer yandan beni çok mutlu ediyor, seviyor diyebilirsiniz . Onunda bende sevmediği huylar var illaki o da beni bazı konularda göz ardı ediyor deyip olayı tatlıya bağlamalısınız bence 👍

Malesef istanbul gibi bir yerde oturuyorsan bu boyle iett otobusunden inip munubuse binince uzuyor saat

X