Benim seksten zevk almadığımı söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünyadaki en zor şeylerden biri, bir insanın kendini tanımasıdır. Bu en önemli amaçlardan biridir ama zordur.
Lütfen siz yeterli eğitim ve kültür seviyesine ulaşmadan, bazı konularda ahkam kesmeyin.
Oh vay vayyy. Madem bu kadar yeterli eğitim ve kültür seviyesindesiniz, ne işiniz var biz cahillerin arasında Allasen. Bi de konu açıp akıl danışmanız yok mu?

Anlayan beri gelsin

ne diyon sen bacım ya kafanmı güzel

mal mıyım ben karşımdaki erkeği sevip sevmediğimden emin olmayacam

kocam bana sen beni sevmiyorsun derse ona da kafan mı güzel tabiki seviyorum derim
Kocam bana zevk almıyorsun derse neden böyle düşündüğünü sorar zevk alıyorsam alıyorum almıyorsam almıyorum derim
Sevip sevmediğimi, zevk alıp almadığımı tabiki ben bilecem kim bilecek

Normalde zaten ben baklava vs yemem ayda bir belki çikolata yerim çikolatayı çok sevdiğim için

Pazar gunu hangi mekanda oturuyordunuz?

Pazar günleri yasak var nerdeymis bu mekan

Kafe restoranlar oturmaya komple kapalı değil mi zaten

Yanı bide pazar günü bide mekan

Ters giden bir şeyler var

ben de bunu soracaktım
Bulur onlar bulur anadınmııı

Dünyadaki en zor şeylerden biri, bir insanın kendini tanımasıdır. Bu en önemli amaçlardan biridir ama zordur.
Lütfen siz yeterli eğitim ve kültür seviyesine ulaşmadan, bazı konularda ahkam kesmeyin.

Beylik laflar etmek kültürlü olmak anlamına gelmiyor maalesef... İnsanı kendinden iyi hiçkimse tanıyamaz.

Demek ki zevk almadığınız doğru. Neden diye sordunuz mu kendinize? Bu tamamen sizden mi kaynaklanıyor, karşınızdaki adam çok mu yetenekli?
Neden diye kendime sordum ve şimdi burada kadınlara da sormak istedim. Kendimden kaynaklandığını da yazıda açık ve net. Şu yazdığın cevaba bir bak, nasıl saçmaladığını anla diyecem ama yok ki o kapasite. Okuduğunu anlamayan biri, başkasının derdine derman olmaya çalışıyor.

Bizim gibi cahillere niye sordun keyifsiz kadın
Yada sen anlat biz dinleyelim aydınlar bizi lütfen

"...Zevk al bacım mi diyelim yada zevk alıyorsun mu diyelim"
Çok şükür böyle saçma bir cevap vermediniz... Ama içinizde zor tutmuşsunuz gibi geldi.

Aha mune abla yola cıktı tililili

“Kendimden kaynaklandığını da yazıda açık ve net.” Bu cümlede yüklem eksik. Bir de -diyecem değil, -diyeceğim. Sizin gibi kültürlü ve yeterli eğitim seviyesine sahip birine hiç yakışmıyor.

Kendimden kaynaklandığını da yazıda açık ve net. Şu yazdığın cevaba bir bak, nasıl saçmaladığını anla diyecem ama yok ki o kapasite.

İlk cümlede anlatım bozukluğu, ikinci cümlede imla yanlışı var. İstirham ediyorum kültür seviyemizi düşürmeyin, kapasitenize uygun düzeyde cümleler kurun, imla ve noktalamaya da azami hassasiyet gösterin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…