Benim seksten zevk almadığımı söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla gı şaka bi yana buyuk başarı kaç aydır ban yemiyorum ama ıcıme atıyom haaa haberin olsun buyuk vebal  Mune

Oyy oyý perim ya sen.ne tatlısın

Bi kebab bana seytsen

Evet, doğru. Sadece sizin yorumunuzu beğendim. Çünkü yanıt olabilecek bilgiler, sizin yorumunuzun içinde vardı. Ciddi şekilde cevap vermişsiniz. Maddeler halinde yazıp açıklamaya çalışmışsınız, bir emek vermişsiniz. Teşekkür ederim.

Şunu açıkça belirtmek istiyorum. İnsanların üzücü durumlarını, sağlıkla ilgili sorunlarını yüzüne vurmak, alay etmek gibi bir huyum yok. Keşke herkes fiziksel ve ruhsal sağlığı bozulmadan iyi bir hayat yaşasa...

Ama burada bazıları acımasızca saçma sapan yorum yapıyor, saldırıyor. 10 sayfa boyunca iğrenç ve basit yorumlar... Bunlar kendileri için normal gelebilir... Ama bu asla normal değil. Sonra bir eleştiri olunca da, hemen ajitasyona girip kendi rahatsızlıklarından dem vuruyorlar, kendilerini acındırıyorlar. Sizin için demiyorum.

Lütfen o üyeler, karşılarındaki insanı da düşünsünler, sadece kendilerine iyi davranılmasını beklemesinler... Başkalarına da saygılı olsunlar. Sorunlarının olması; başkalarına saldırma, hakaret etme, alay etme, aşağılama hakkı vermiyor. Eleştirilmelerine de engel değil. Sorunları neyse, bunu bir silah olarak kullanmasınlar. Karşılarındaki insanı da anlamaya çalışsınlar, empati için biraz çabalasınlar.

Yorumunuz ve emeğiniz için içtenlikle teşekkür ederim. Umarım sağlıklı ve mutlu olursunuz.

Sizin nezdinizde genele söyleyeyim; adı çıkmış "Şizofreni" de dahil gayet tedavi edilebilen bu tür mental, ruhsal rahatsızlıkları, tedavi tavsiyelerini(!), deli(!) doktoru önerilerini birilerine hakaret için kullanabiliyor olmaktan çekinmeli ve utanmalısınız. Esprisinin yapılmasına bir yere kadar evet, aşağılama yöntemi olarak kullanılmasına kesinlikle hayır.
Yaptığınız şeyin herhangi bir "Ama"sı yok. Bunu sanırım uzun uzun anlatmama da gerek yok.

Hakaretleşesiniz varsa karşılıklı, lütfen bunu başka şekillerde yapın.
Psikiyatrist değilsiniz, onlar da hasta değil.
Yaptığınız şey ise gerçek hastaları damgalamak, hasta yakınlarını rencide etmekten öte gitmeyen bir şey.
Ancak biliyorum ki, herkes bu ayırımı yapabilecek farkındalık düzeyinde değil.
Ben de şunu dilerdim ki keşke cahilliğin de 2-3 haplık tedavisi olsaydı.

Hakaret olarak kullandığı hastalıklar insanların hayatını ciddi derecede değiştiriyor, yaşam kalitesine olumsuz etki ediyor. Yaşamayan bilemez yaşayanın kalbine saplanır. Gel de böylesine empati yap şimdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…