Benim seksten zevk almadığımı söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu cevabınız sizin hiç bu konulardan anlamadığınzı gösteriyor.
Hah belli oldu. Aksine @yenGEnC’in yorumu çok doğru. Bir kadın zevk almıyorsa -psikolojik ya da anatomik bir sıkıntısı yoksa- bu, hayatındaki erkek ona zevk veremediği içindir.

Hayatındaki kadına zevk veremeyen bir bamyalıymışsınız meğer :KK66:. Erkek üye yasak maalesef.

Benim bu konuda yabancı kaynaklardan edindiğim bazı bilgiler oldu.
Burada da acaba tatmin edici cevaplar bulabilir miyim diye sormuştum.
Ama cevap alamadım...
Boş insnaların dalga geçen yorumlarıyla neredeyse 10 sayfa doldu. Yazık gerçekten...

Şundan eminim ki, bu konuyu okuyup, beni anlayanlar olmuştur.
Burada şarlatanlık yaparak cevap yazan boş insalara bir çift sözüm var.
Biraz daha eğitim ve kültür seviyenizi ilerlertip, daha kaliteli düşünmeye ve sorgulamaya başladığınızda, benim ne demek istediğimi anlayacaksınız. Aaaa... Demek böyle de olabiliyormuş, şundan kaynaklanabiliyormuş, sebebi buymuş falan diyerek, hiç bilmediğiniz, aklınıza gelmeyecek şeyleri öğrendiğinizde beyninizden terler akacak...

Hah belli oldu. Aksine @yenGEnC’in yorumu çok doğru. Bir kadın zevk almıyorsa -psikolojik ya da anatomik bir sıkıntısı yoksa- bu, hayatındaki erkek ona zevk veremediği içindir.

Hayatındaki kadına zevk veremeyen bir bamyalıymışsınız meğer :KK66:. Erkek üye yasak maalesef.
Bazen ciddi ciddi düşünüyorum. Şu bamya yazanlar acaba partnerlerinin bamyasından çok çektiği için mi sürekli "bamya" yazıp duruyorlar. Bamya'dan başka bir şey göremediniz mi?

Biraz daha eğitim ve kültür seviyenizi ilerlertip, daha kaliteli düşünmeye ve sorgulamaya başladığınızda, benim ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Çok pardon da eğitimli ve kültürlü insanların niye sizin cinsel hayatınıza ilgi duyup da cevap vereceğine bu kadar eminsiniz?

Soru o kadar saçma ki bence zaten asıl eğitimli ve kültürlü insanlar ciddiye alıp cevap vermez

Benim bu konuda yabancı kaynaklardan edindiğim bazı bilgiler oldu.
Burada da acaba tatmin edici cevaplar bulabilir miyim diye sormuştum.
Ama cevap alamadım...
Boş insnaların dalga geçen yorumlarıyla neredeyse 10 sayfa doldu. Yazık gerçekten...

Şundan eminim ki, bu konuyu okuyup, beni anlayanlar olmuştur.
Burada şarlatanlık yaparak cevap yazan boş insalara bir çift sözüm var.
Biraz daha eğitim ve kültür seviyenizi ilerlertip, daha kaliteli düşünmeye ve sorgulamaya başladığınızda, benim ne demek istediğimi anlayacaksınız. Aaaa... Demek böyle de olabiliyormuş, şundan kaynaklanabiliyormuş, sebebi buymuş falan diyerek, hiç bilmediğiniz, aklınıza gelmeyecek şeyleri öğrendiğinizde beyninizden terler akacak...
Hele sen bi desene neyden kaynaklı imiş sorunun, biz de bi aydınlanalım şurda. Nedense bamyadan sonra bi bozuldun, hayırdır?

Çok pardon da eğitimli ve kültürlü insanların niye sizin cinsel hayatınıza ilgi duyup da cevap vereceğine bu kadar eminsiniz?

Soru o kadar saçma ki bence zaten asıl eğitimli ve kültürlü insanlar ciddiye alıp cevap vermez
Soruyu anlamadığınızdan emindim. Sizden duymak güzel oldu.

Bazen ciddi ciddi düşünüyorum. Şu bamya yazanlar acaba partnerlerinin bamyasından çok çektiği için mi sürekli "bamya" yazıp duruyorlar. Bamya'dan başka bir şey göremediniz mi?
Yok bamya denmesine kızdığın için üzerine gidiyoruz sadece. Bamya kelimesi bir kadını rahatsız etmez çünkü :KK66:

Neden diye kendime sordum ve şimdi burada kadınlara da sormak istedim. Kendimden kaynaklandığını da yazıda açık ve net. Şu yazdığın cevaba bir bak, nasıl saçmaladığını anla diyecem ama yok ki o kapasite. Okuduğunu anlamayan biri, başkasının derdine derman olmaya çalışıyor.
Kadın doğru dürüst cevap yazmış biraz sakin mi olsan?

Yok bamya denmesine kızdığın için üzerine gidiyoruz sadece. Bamya kelimesi bir kadını rahatsız etmez çünkü :KK66:
Kızma sebebim, başlığı okumadan bamya yorumu yapmış olmaları. Başlıkta gerekli açıklamayı yaptım, bazıları okumuyor, okusa da anlamıyor. Ama burada saçma sapan, boş boş yorum yapabiliyorlar. Neyine güveniyor, neden yorum yapıyor acaba? Daha açık anlatmak için ölçülerimizi de vermemiz mi gerekiyor?

Kızma sebebim, başlığı okumadan bamya yorumu yapmış olmaları. Başlıkta gerekli açıklamayı yaptım, bazıları okumuyor, okusa da anlamıyor. Ama burada saçma sapan, boş boş yorum yapabiliyorlar. Neyine güveniyor, neden yorum yapıyor acaba? Daha açık anlatmak için ölçülerimizi de vermemiz mi gerekiyor?
Ölçülerimiz derken?

1) Yasaklarda, pazar günü bir mekanda nasıl oturabildiniz, Türkiye'de değilsiniz sanırım.
2) Sorunun karşı tarafta olmadığından, sizde olduğundan nasıl eminsiniz? Daha önceki partnerlerinizle de mi böyleydiniz?
3) Keyif derken, orgazmı mı kast ediyorsunuz yoksa hissiniz mi yok nedir? Fiziksel, psikolojik bir sorun var mı danıştınız mı bunları bir doktora?
4) En olmadı, youtube üzerinden birkaç adı bilinen, takdir edilen seksoloğu takip eder, izlersiniz, kendinizi keşifte yardımcı olabilirler.
5) Cinsellikte, hoşlandığınız şeyleri konuşup karşıdan talep etmekten de çekinmeyin. Keyif alacağınız yolu karşıya tarif edin ki keyif verebilsin.

Neden diye kendime sordum ve şimdi burada kadınlara da sormak istedim. Kendimden kaynaklandığını da yazıda açık ve net. Şu yazdığın cevaba bir bak, nasıl saçmaladığını anla diyecem ama yok ki o kapasite. Okuduğunu anlamayan biri, başkasının derdine derman olmaya çalışıyor.
Bu sitenin kullanıcılarını beğenmiyorsanız uyelik iptali ile hemen kurtulabilirsiniz😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X