Benimle dalga gecen kadın

Zaten DGS ile 5 seneye tamamlayıp veteriner hekim olursa diye söyledik onları nanecim. Teknikerler klinik açamaz ki kedilerimi götürdüğüm kliniklerde duvardaki belgeyi incelerim her zaman.
Atanamayan bir veterinerle ortak açıp yada diploma kiralayıp yapanlar var bende devletin eğitimi ile sertifika aldım meslek sahibi edindirme ile o kurstan tanıdığım kişiler baya köylere veteriner olarak gidip doğum ve aşı gibi şeyler yapıyorlar klinik de herşey yasal zaten yardımcı olarak çalışıyor orada
Bu eğitimde hayvan bakımı
Salgın hastalık durumunda yapılacaklar
Doğum ve yeni doğan aşısı ve bazı aşı türlerini öğretti görevliler hatta aşılama yapılma aşaması büyük baş ve küçük baş hayvancılık yapanlar içindi bu eğitim

Emek hırsızlığı hatta sakurabirs çok güzel yazmıştı ünvan gaspı diye gerçekten net ifade bu. Sen yıllarca emek ver başkası o unvanı almadığı halde kendini öyle lanse etsin sonra sen kompleksli ol tepki verdiğin için havalı ilan edil. Asıl onların kompleksi var gizleyerek ya da olmadığı halde öyle algı oluşturmaları gülüp geçilecek konu değil bence maddi çıkar sağlayabiliyorlar kolaylıkla insanları kandırıyorlar sonuç olarak.
Konu sahibi zaten kendisi de aşağılayıcı tavırları var ki kadın o enerjiyi almış. Yok mesleği bırakmış bilmem ne kendisini ne ilgilendiriyorsa. Zaten Kazen yazmadan önce de o enerjiyi bende aldım direkt.

Veterinerlik mi 3 kuruşluk konum? Sizin konumunuz nedir? Sağlık alanı konuşamayan derdini anlatamayan hayvanlarımızı emanet ediyoruz sizde acayip konuyu bulandırdınız he aşağılık kompleksine bağladınız.
Konu sahibi çatlak biri zaten troll kimbilir nasıl uydurdu birde kadından dinlemek lazım.
Hem evet stajyer gibi oluyorlar yanlarında bu da doğru insanlar teknikere baktırmak istemiyor ki hayvanlarını.
Siz de aşağılayıcı olduğunuz için veterinerler de size pek ala ay gtm diyebilir.

Son düzenleme:

Onların yer açması bence sistemin hatası. Devlet izin vermemeli. Bir yere gitmiştim mesela ne ameliyat yapabiliyor ne birşey hep bu beni aşar vs diyor.

Ay inanmıyorum bir de teselli ettim

kabul etsen de etmesen de sen bir sapıksın! Sen troll filan değil hastasın Troll kalıbına dahi girememiş bir sapık. Zaten Steam profiline yazılanlardan ne tür bir varlık olduğun ortada
Tövbe estağfurullah evlerden ırak

Kendi kendine yazıp küfürler eden sapık vardı aynı kişilermiş demek Annem...

Ya ben veteriner teknineri degilim. Kedim de psikopat. Dirsege kadar eldiven giydirip kediyi de bana tutturuyolar. Kimse istemiyo Firfiri tutmak bxbxb. Okul mokul okumadim yani.

Su iki yıllıkları kucumsemeleri çok saçma. Bu yüzden çoğu kişi tercih yapmıyor. Bazı iki yilliklar lisanstan daha kolay iş bulabiliyor. Ayrıca DGS zor falan değil. Herkes imkansız gibi anlatıyor. Üniversite sınavından daha kolay. Ona çalışana kadar ona çalışırsınız. Kadını umursamayin.

Zaten DGS ile 5 seneye tamamlayıp veteriner hekim olursa diye söyledik onları nanecim. Teknikerler klinik açamaz ki kedilerimi götürdüğüm kliniklerde duvardaki belgeyi incelerim her zaman.

Ben goturmeden arastiriyordum hangi okullardan mezun olmuş, calismalari varsa bakiyorum vs. Gidince de bakiyorum tabi.
2 yillik teknikerin veya 1 yillik belge almis birinin actigi klinige kim gidiyor ki hayret ederim.

Bu hesaplar bu konular ne böyleKedisini yiyen adam mı umarım veteriner teknikerliğinin kapısından bile geçmiyordur, korkunç!

Ya ben veteriner teknineri degilim. Kedim de psikopat. Dirsege kadar eldiven giydirip kediyi de bana tutturuyolar. Kimse istemiyo Firfiri tutmak bxbxb. Okul mokul okumadim yani.

Bebiş kediye sen daha hakim olabilirsin bana da tutun sakinleştirin diyorlardı sahibi oldugum için kedi bu psikopat ise en uzman bile 3 kişi ile zor tutuyor ninja kediler geçenler de yavru kedi kurtarayım dedi böyle bir mukavemet yok ya elimi parçaladı velet. Hiç gocunmam

Kazen kusuruma bakma ama oh iyi olmuş, eline koluna sağlık şikayet ederek çok iyi yapmışsın, şikayetini geri çekme talebin kabul edilir edilmez orasını bilemem ama yeter da, bir rahatsızlığı varsa tedavi olsun, rahatsızlıklarını burada çirkin çirkin konular açarak besleyen herkes uzman yardımı alsın, ayıptır yahu açtığı konuları üyeler hatırlamasa biz biliyoruz, seninle yazışırken kendine gelmiş demek ki istese kendisini frenleyebiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…