Benmi alınganım yoksa bu normalmi?

Aksine çok iyi bunu paylasmak doğrumu bilmiyorum ama yarım saat bile sürebiliyor o konuda bir sıkıntımiz yok
Adamda libido yok o zaman. Hormonlarına bir baktırsa fena olmaz. Siz isteyince de yorgunum deyip uyuyorsa fena yani.
Yarım saat çok da çok iyi denebilecek bir süre değil bu arada ama en azından erken boşalması yokmuş.
Yeni nesil erkeklerde bir problem var gibi. Üretim aşamasında da hormonlu besleniyoruz ya, ondan belki de.

Adamda libido yok o zaman. Hormonlarına bir baktırsa fena olmaz. Siz isteyince de yorgunum deyip uyuyorsa fena yani.
Yarım saat çok da çok iyi denebilecek bir süre değil bu arada ama en azından erken boşalması yokmuş.
Yeni nesil erkeklerde bir problem var gibi. Üretim aşamasında da hormonlu besleniyoruz ya, ondan belki de.
Ben adım atıp istiyorum demiyorum onun gelmesini bekliyorum o oyle yorgunken uyumakli bi haldeyken ustune gitmek Istemiyorum hadi diye yanlismi dogrumu yapıyorum bilemiyorum

Hadi uyuyalım dediğinde uyumayalım deyip cilve vs bişeyler de yapamıyorum yapsam yaparım ama sanki zorla yaptırır gibi hissederim ya :KK43:
Biraz tahrik edici şeyler dene. Mesela tatlı dil yerine kulağına olgun bir kadın gibi hadi ama parçala beni erkeğim değil misin tarzında şeyler söyle :)) tabi daha farklı şeylerde olabilir buraya yazamadım 😃

Aramızdaki herşey dört dörtlük ama neden cinsellikte böyle bilmiyorum
Seviştiğiniz zaman ereksiyon durumu çok uzunsa gerçekten onun için yorucu olabilir. Bu açıdan düşündünüz mü? Yani cinsellik durumu kişiler için değişiyor.

Her şey dört dörtlük olup bu konuda eksik hissediyorsanız zaten uzun sürmeyecek evliliğiniz belli ki siz daha buna düşkünsünüz..

Çok uzun saatler ayakta çalışıyormuş ama gün aşırı sevişen erkeklerin hepsi de masa başı memur değil. Kan versin, vitaminlerinde eksiklik olabilir. O durumlarda yorgunluk olabiliyor.

Biraz tahrik edici şeyler dene. Mesela tatlı dil yerine kulağına olgun bir kadın gibi hadi ama parçala beni erkeğim değil misin tarzında şeyler söyle :)) tabi daha farklı şeylerde olabilir buraya yazamadım 😃
Onları yaparım sıkıntı yok ama yorgun oldugunu gorunce kendide bunu dile getirip uyuyunca birsey yapmiyorum yuzsuz gibi olmayim zorla yaptırıyo gibi olurum diye :KK43:

Seks esnasinda kulağı tırmalamayan şeyleri burada bir başkasından duymak cringe deryalarında yüzmeme sebep oluyor.:ruh:

Şunu anlayın arkadaşlar zaman zaman değişkenlik gösterenlerin tedavisi mümkün ama başından beri isteksiz olana istediğin tedaviyi uygula. Kendinizi yorarsınız ancak..

Seviştiğiniz zaman ereksiyon durumu çok uzunsa gerçekten onun için yorucu olabilir. Bu açıdan düşündünüz mü? Yani cinsellik durumu kişiler için değişiyor.

Her şey dört dörtlük olup bu konuda eksik hissediyorsanız zaten uzun sürmeyecek evliliğiniz belli ki siz daha buna düşkünsünüz..
Nasil ereksiyon durumu anlamadim ki nasil oluyor o yani

Seni çok iyi anlıyorum bende 2 seneden fazladır evliyim ilk zamanlar sık sık oluyordu
Şimdi haftada 2
Bende sebebi anlayamıyor düşünüp duruyordum bir şey dicem alakasız olacak ama 1 aylık evlisiniz hemen ne misafiri zaman geçirin evde yalnız kalın eve alışın birbirinize de
Misafir çağırırsınız çok vaktiniz var
3 sebebi var senle alakası yok
1.maddi konu. aile baktıkları için endişeli oluyor ilk defa bu kadar büyük bir sorumluluk altına giriyorlar
2.kafaları yorgun iş fazlasıyla meşgul ediyor
Bide Geçim sıkıntısı yetebilecekmiyim aileme ? Gibi
3.kadının da bekliyorlar
Hep başlatan erkek olur ya erkekler de arzulandığını bilmek istiyor

Benim eşimde gözlendiğim ve konuştuğumuz bunlar
Benim eşimde sabah 7 akşam 5 çalışıyor
Bazen eve işte getiriyor ay sonu hedef vs gibi şeyler kafasını meşgul ediyor
Zaten araba tepesinde telefonlarla sürekli meşgul
Eve gelince kendini salıyor
Tek istediği yemek yemek ve uyku
İstemediğinden ve özlemediğinde değil
Bende kara kara çok düşündüm
Senin eşin biraz daha erkek başlamış ama
Daha gençsiz
Düzelir normal bir durum her erkekte olur
Geçiş dönemide olabilir
Evliliğe adapte olmaya çalışıyor

Sadece tek bi pozisyon yapabiliyorum bir aydir misyonerdi galiba adı digerlerine cesaret edemiyorum acaba ondanmı sıkıldı?
Bundan kaynaklı bence gec bosaldiginida soyluyorsun adam yarim saat misyoner pozisyon ustunde beli kopar insanin 😀 sen uste cık biraz niye korkuyorsun ki diger pozisyonlardada ayni yere giriyor sonucta 😆

Kadın durumun farkında değil. Talepkâr da değildir. Herhangi bir şikayeti yoksa yine de içine kapanır mı?
Normalde sevişme süresi uzun olsa ve başından beri böyleymiş zaten derdim ki sevmiyor sevişmeyi, çünkü bazıları için kadın erkek fark etmeksizin tensel doyum önemli..

Ancak sorunca 5 dk sürüyor dedi ve her şey ortada kadın orgazm ne onu bile tatmamış ki... Bence sorun büyük..

X