Benmi alınganım yoksa bu normalmi?

Normalde sevişme süresi uzun olsa ve başından beri böyleymiş zaten derdim ki sevmiyor sevişmeyi, çünkü bazıları için kadın erkek fark etmeksizin tensel doyum önemli..

Ancak sorunca 5 dk sürüyor dedi ve her şey ortada kadın orgazm ne onu bile tatmamış ki... Bence sorun büyük..
Kadının talebi olmadığı için adamın bu sebeple içine kapanacağı ihtimali zayıf geldi bana. Ama bilemiyorum tabii. Zaman içerisinde saçını koklamaları, sımsıkı sarılıp yatmaları yetmeyecek. Henüz her şey çok yeni.

Ben adım atıp istiyorum demiyorum onun gelmesini bekliyorum o oyle yorgunken uyumakli bi haldeyken ustune gitmek Istemiyorum hadi diye yanlismi dogrumu yapıyorum bilemiyorum
Tabiki yanlış
Bu çok doğal bir istek, susamak gibi….canınız isteyince seni istiyorum diyemeyecekseniz niye hayatınızı biriyle birleştirdiniz
Onun canı istediğinde olacak canı istemezse bekleyeceksiniz eeee sizin arzularınız?

Tabiki yanlış
Bu çok doğal bir istek, susamak gibi….canınız isteyince seni istiyorum diyemeyecekseniz niye hayatınızı biriyle birleştirdiniz
Onun canı istediğinde olacak canı istemezse bekleyeceksiniz eeee sizin arzularınız?
Nickinizi ne zaman görsem kafamda nereden duyduğumu hatırlamadığım bir replik söyleniyor: "Minareden at beni, in aşağı tut beni." :KK70: :KK70:

Dışarda oluyoruz gece geliyoruz eve uyuyor sonra bugün ful evdeydik misafir falan vardı tatil günüydü onlar geç gitti sabah beste kalkcagi icin yine uyudu
1 aylık evli adam, gerekirse sizi 4 de uyandırır gene yapar, misafir çağırınca kızar. Ben karımla kalmak istiyorum ne misafiri der. Sizinki çok açık bir şekilde cinsellige veya size ilgisi yok. Bi de nasıl bir iş bu günde 13 saat çalışıyor ayakta . Böyle bir çalışma temposunda insanın sağlıklı kalması mümkün değil.

Aksine çok iyi bunu paylasmak doğrumu bilmiyorum ama yarım saat bile sürebiliyor o konuda bir sıkıntımiz yok

Yine anlamadim ama sevismemiz bes dakka falan suruyor uzun degil yani
Yarım saat olan ne 5 dakika olan ne? Penetrasyon mu 5 dakika olan? 30 dakika olan ön sevişmeli hali mi?

Bence siz de biraz vücudunuzu tanıyın cinselliği tanıyın. Eşinizle tanıyamıyorsanız kendi kendinize tanıyın. Tek pozisyon, 5 dakika birleşme, 30 dakika tüm sevişme kafanız karışık ve bazı şeyleri gereksiz güzellemişsiniz.

1 aylık evli adam, gerekirse sizi 4 de uyandırır gene yapar, misafir çağırınca kızar. Ben karımla kalmak istiyorum ne misafiri der. Sizinki çok açık bir şekilde cinsellige veya size ilgisi yok. Bi de nasıl bir iş bu günde 13 saat çalışıyor ayakta . Böyle bir çalışma temposunda insanın sağlıklı kalması mümkün değil.
Misafirler bize sormadan kendisi geliyolarlar çat kapi

Belki libidosu düşüktür 🤷🏻‍♀️
Her erkek kuduruk diye bişey yokki :KK53:

Kan değerlerine bir baktırsın belki vitamin eksikliği falan vardır.

Ben adım atıp istiyorum demiyorum onun gelmesini bekliyorum o oyle yorgunken uyumakli bi haldeyken ustune gitmek Istemiyorum hadi diye yanlismi dogrumu yapıyorum bilemiyorum
Yaa belki de ilişki anında sizin zevk almadığınızı düşündüğü için istemiyor olabilr. Yani belkide o yorgun bile olsa hadi demeniz ona cazip gelebilir

Biraz tahrik edici şeyler dene. Mesela tatlı dil yerine kulağına olgun bir kadın gibi hadi ama parçala beni erkeğim değil misin tarzında şeyler söyle :)) tabi daha farklı şeylerde olabilir buraya yazamadım 😃
Tövbe estafurullah.

Yorgun oluyorsa yorulmicagi bir pozisyon tercih edin ya da daha az yorulacagi. Mesela ustte siz olun yada doggy pozisyonunda siz kendiniz hareket edin. Evlendikten sonra hemen ise mi basladi ilk bir hafta felan nasildi.

Yani bence zevk almadığınızı düşünüyor ya da hergün ilişki yaşayınca ereksiyon olamayacağını düşünüyor da olabilr.
Hayatımda sadece 2 defa eşim ereksiyon olmamıştı ama onda da çok fazla yorgun ve uykusuzdu ondan dolayı kendini kötü hissedip hiç bsy yaşamak istemeden uyuyalım demişti buda Bi seçenek

X