Beraber zayiflayalim

Yapabilirsiniz. 45 gunde 4 kilo verdim. Aralikli oruc yontemiyle. Gun icinde de protein agirlikli besleniyorum bol sebze tabi bir de. Kuruyemis meyve ve yogurdu eksik etmeyin. Hizli kilo vermek isterseniz kürler var ama ben bu yontemleri saglikli bulmuyorum. En guzeli yavas kilo kaybetmek bence

Ben de istiyorumm bi 6 kilo vermem lazimmmm. Neler yapacaksin
An itibariyle aralikli oruc yapiyorum. Haftada 2 gun youtubedan full body workout yapiyorum, yarim saat kadar. Ve gun icinde bol su icmeye ozen gosteriyorum. Yesil cay vs icemiyorum tansiyonumu dusurdukleri icin. 15 gundur yapiyorum. Genel olarak bayagi inceldim, bunun yani sira 2 kg verdim. Hizli sonuc almak istemiyorum, vucudumu alistira alistira yapiyorum.

Yapabilirsiniz. 45 gunde 4 kilo verdim. Aralikli oruc yontemiyle. Gun icinde de protein agirlikli besleniyorum bol sebze tabi bir de. Kuruyemis meyve ve yogurdu eksik etmeyin. Hizli kilo vermek isterseniz kürler var ama ben bu yontemleri saglikli bulmuyorum. En guzeli yavas kilo kaybetmek bence
Kesinlikle katiliyorum. Vucudu yormadan, shock etkisi yaratmadan yavas yavas kilo vermek ve incelmek daha dogru. :)

An itibariyle aralikli oruc yapiyorum. Haftada 2 gun youtubedan full body workout yapiyorum, yarim saat kadar. Ve gun icinde bol su icmeye ozen gosteriyorum. Yesil cay vs icemiyorum tansiyonumu dusurdukleri icin. 15 gundur yapiyorum. Genel olarak bayagi inceldim, bunun yani sira 2 kg verdim. Hizli sonuc almak istemiyorum, vucudumu alistira alistira yapiyorum.
aralıklı oruç nasıl uyguluyorsunuz? yediklerimi çok değiştirmedim günde 3 lt su içmeye özen gösteriyorum her gün 30 dk tempolu yuruyuş yapıyorum

aralıklı oruç nasıl uyguluyorsunuz? yediklerimi çok değiştirmedim günde 3 lt su içmeye özen gösteriyorum her gün 30 dk tempolu yuruyuş yapıyorum
Ben genel olarak kahvalti yapmadigim icin, kahvaltiyi cikardim hayatimdan. Onun yerine normalde de oldugu gibi sabah su ictikten sonra, kahve iciyorum. Oglen 12 de normal yemek yiyorum, (karbonhidrat dahil). Sonra aksam 7'de yemek yiyorum, bu biraz daha hafif bi yemek oluyor. Aksam 7 den ertesi gun 12 ye kadar kahve ve su disinda bisey icmiyorum dogrusu. Ama normalde de boyle yaptigim icin bi problem yasamadim. Siz kahve sevmiyorsaniz, bitki cayi vs icebilirsiniz ama dikkat edin cunku bazi insanlarin ac karnina bitki caylari icmesi cok tavsiye edilmiyor. Umarim acik olmustur :) 1 ay falan uygularsaniz yuruyusle beraber cok buyuk faydasini gorursunuz.

X