Gebeliğe Hazırlık Beta hcg artışı nolur bakın :(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay çatlatma iğnesi kullandım ilk defa tekrar gebe kaldım. Şuan kese için çok erken gecikmenin 4. Günü.

Beta hcg sonuçlarım iki gün arayla
47.9 -
115.8 (2 katından fazla)
203.5 (%80 artış)

Bugünkü değerim 2 katı kadar değil sadece %80 artmış :KK43: hamile kalanlar çocuğu olanlar bu yolda olanlar nolur tecrübelerinizden yorum yapın aynı hayal kırıklığından çok korkuyorum 😢
Telaş yapmayın son durum ne okuyamadım ama iki gün arayla en az yüzde 60 70 artis sağlanması gerekiyo tekrarlayin 2000 olunca da keseniz görülür inşallah 4 günde filan tahlil verin olmazsa bu arada folikasit başlayın ağır kaldırma asılma hareketleri yapmayın onlar onerilmiyo çünkü tutunma aşaması hayırlı haberler inşallah

Arkadaşlar benimde bugün 11 . günüm. 10 gün boyunca hiç bı belirtim yoktu ama bugün başımı kaldıramıyorum. Üzerimde halsizlik ve sol kasığımda ağrı var ishal ve migne bulantisiyla uyandım Sabah hala geçmedi bulantım. Ama 10 gündür sıfır belirti vardı. Testte 15 günü tamamlamadan yapmayı düşünmüyorum yine negatif çıkar diye umitlenmek istemiyorum

Noldu son durumunuz?
Kızlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay çatlatma iğnesi kullandım ilk defa tekrar gebe kaldım. Şuan kese için çok erken gecikmenin 4. Günü.

47.9 -
115.8 (2 katından fazla)
203.5 (%80 artış)

Bugünkü değerim 2 katı kadar değil sadece %80 artmış :KK43: hamile kalanlar çocuğu olanlar bu yolda olanlar nolur tecrübelerinizden yorum yapın aynı hayal kırıklığından çok korkuyorum 😢

47.9 -
115.8 (2 katından fazla)
203.5 (%80 artış)

Hamilee değğilim ama en az bir buçuk kat artmalıymış zaten diye biliyorum umarım bebeğiniz iyidir doktora dannışın bence

Merhaba hanımlar. Bende 6+4 günlük hamileyim günlerdir kanamam vaardı bugün kesildi. Sabah hastanye gittk kese 18 mm yolk keseside görndü ama kalp atışı ve bebek görünmedi. Kan değerime bakldı bugün 10.000 beta hcg çok az artmış geçen hafta cuma günü 4800 dü bunu yşayan yada bi fikri olan varmı?

X