Beta hcg

htcbrkrkn

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2023
165
49
30
Merhaba arkadaslar Açılan konulara baktigimda benimle emsal olan degerlerden bazilari benden yuksek bazıları düşük anlayamadım tekrar tekrar soruyor oluyoruz boyle ama emin olamadim. Benim hamilelik testlerimde ikinci cizgi silik çıkıyordu ovulasyon günümün uzerinden 15 gün geçti bugun kan verdim beta hcg 113.9 çıktı bu normal mi? Kimyasalida çokça duymaya başladım burda heveslenemiyorym da. Onda deger yukselip mi düşüyor acaba

Merhaba arkadaslar Açılan konulara baktigimda benimle emsal olan degerlerden bazilari benden yuksek bazıları düşük anlayamadım tekrar tekrar soruyor oluyoruz boyle ama emin olamadim. Benim hamilelik testlerimde ikinci cizgi silik çıkıyordu ovulasyon günümün uzerinden 15 gün geçti bugun kan verdim beta hcg 113.9 çıktı bu normal mi? Kimyasalida çokça duymaya başladım burda heveslenemiyorym da. Onda deger yukselip mi düşüyor acaba
Değeriniz normal. 2 gün sonra bir test daha verin yükselme olursa 1-2 hafta sonra doktora gidebilirsiniz. Kanamanız olmadıkça kimyasal diyemeyiz.

2 gün sonra tekrarlayın testi 2 katına çıkması gerekiyor

Evet kimyasal da değer düşüyor

Hamilesin canım kimyasalda bu kadar yüksek olmaz bence değer :)

Kizlar 15 gün önce aynı yerde baktırdım 4504 çıktı bugün baktırdım 10000 üzeri çıktı artış nasıl
Süper ❤️ izniniz olursa benimde bı sorum var arkadaşlara

25 Mayısta aşılama yapıldı.

12.gun kan verdim değerlerim şu şekilde arttı. Doktor kesrye benzer bişi gördü ama emin degil 26 haziran birdaha gidicem çok merak ediyorum başından böyle olay geçen oldu mu

6haziran 8.5
8 Haziran 13.2
10 Haziran 24.9
12 haziran 72
19 haziran 444
25 haziran 818.9

12.gun kan verdim değerlerim şu şekilde arttı. Doktor kesrye benzer bişi gördü ama emin degil 26 haziran birdaha gidicem çok merak ediyorum başından böyle olay geçen oldu mu

6haziran 8.5
8 Haziran 13.2
10 Haziran 24.9
12 haziran 72
19 haziran 444
25 haziran 818.9
Sizinki de süper güzel artmış

Ama benim ilk başta güzel arttı mesela 1 hafta önceye kadar 2 katıydı. Geçen pazartesi 400 du 1 hafta kan vermedim. Bugün lekelenme oldu diye gittim 6 günde 400 arrtarak 800 olmuş. Doktor ultrasona baktı kese göremedim dedi dış gebelik olabilir dedi

6haziran 8.5
8 Haziran 13.2
10 Haziran 24.9
12 haziran 72
19 haziran 444
25 haziran 818.9
25 haziranda 3 binlerde çıkması gerekirdi canım üzmek istemem ama :KK43: hakkında hayırlısı

Beklemekten başka çare yok canım allahım hayırlısını versin inşallah vardır ama geç döllenmeyse kese hemen gözükmeyebiliyor akıntı da tam birşey diyemem bazılarında yerleşme kanaması oluyor o da olabilir

X