Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

çilek limon ve bir tutamcıkta tuz ilave edip ezin sonra dişlerinize sürün. tuz ve limon dişlerinizi parlatıyor çilek te diş etleriniz için iyi..
ama bu lazamda da çilek nerden bulucaz senağlama

bende gercekten oldu ama sadece çaydan ve başka şeylerden sararan dişlerin rengini açıyor kendi asıl diş rengin kalıyor faydalı çay ve sigara tiryakileri için

dişlerin ön tarafı temizlenebiliyor bir şekilde. ama arka taraflarındaki kararmaları nasıl yokedeceğiz? tamam arka kısımlarını kimse görmüyor ama ben görüyorum ve çok sinir oluyorum. bunun bir yolu yokmu? çok sinir oluyorum çok.

ee benimde dişlerim çok sararmıştı son zamanlarda bende şu jellerden almayı düşündüm hatta kardeşimi eczaneye yolladım ama o jellerden yokmuş onlarda diş pastası diye bişi vermiş işe yarıyor kurtuldum lekelerden yani dişlerim kendi rengine geri döndü...zaten jelin de yapacağı buydu dimi...
üstelik 1 ytl ye...

arkadaslar bunu diş hekımım vermıstı bana hala yaparım ve cok ıı gelıyo
şimdi tarıfı yazıyorum denemek ısteyenler için
ihtiyacımız olan malzeme;
bıras karanfıl
kurutulmus portakal kabugu
beyaz tebesır

yapımı: hepsını un kıvamına gelene kadar havanda ya da baska sekılde parcalıyoruz toz halde dişinizi fırcaladıktan sonra fırcanısın uzerıne bu tozdan alıp sole bı kac tur fırcaladıktan sonra ınanamıycaksınız
sigara ıcenler(benım gibi) bu karısıma bayılacaklarr

balık tarifin için teşekkürler.denemek lazım.
ben akşamdan akşama 3-4 sigara içiyordum ona bile kahrediyordum.arkadaşım günde 1 veya 1.5 paket içiyordu.sigara içilmeyen eve gitmiyordu,geçen hafta bacağını kesmişler biliyormusun.artık içmiyorum diyor,nasıl durabiliyorsun dedim,o benim bacağımı aldı adını bile duymak istemiyorum diyor.
ben artık içmiyorum,size de hatırlatayım dedim.çünkü bir insana içme deyince sinir olunuyor.
teklif var ısrar yok.

evet bu da ıı bı yontem ama lımon asıdının dıs ıcın zararlı oldugunu duymustum ben cok kahve ıctıgım ıcın beyas dıs kabusum oluyordu ama bu yolla kurtuldum

bildiğim kadarıyla arkadaki kararmaları ancak dişçi temizleyebiliyor bendede vardı diş taşlarımla beraber temizledi ama 2 ay sıcak soğuk yiyemedim:icecream: bilginize

Kısa bir soru sorsam size.Market raflarındaki o ovma tozlarından 1 liralık olanı mı alırsınız yoksa 4 lira olanı mı?Efendim 4 dediniz değil mi .Çünkü ucuz olan lavaboları çizer mahveder bir de bakmışsınız iki gün sonra daha beter sararmış bırakınca.O zaman kendimize bu özensizlik neden.O pastalar - ya da profosyenel deyimle patlar- içeriğindeki granüllerle ovarak lekeleri çıkarır.Evet hepsi aynı sonuca götürür ama kimi bu sonuca ulaşmak için kocaman sert granüller kullanılır ki zararını söylemeye gerek yok.Kimi de olması gerektiği gibi silikon esaslı grenlerle yapar bu işi.Ağzınızda bir servet taşıyorsunuz arkadaşlar.Sağlıkı bir dişe eşdeğer bir protez yapabilmek için(kaplama & vida misal) ortalama 1000euro harcamalıyız.Çarpın 28 le görün ne kadar zenginsiniz o yüzden bu kıymetli sermayeyi kolay kolay gözden çıkarmayın derim naçizaneşutarafagitti

slm arkadaslar prodontax dıye bır macun var dıslerı cok guzel beyazlatıyor ayrıca dıs etı hastalıklarınada ıyı gelıyor o tozlarla mahvetmeyın dıslerınızı bosuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…