Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

1cay kasıgı kabartma tozu
2cay kasıgı zeytın yagı
1cay kasıgı lımon suyu
bunları karıstırıp haftada bır fırcalarsanız gercekten fark edıyo zeytın yagıda karbonatın dıslerı cızmesını onluyomus twde gordum paylasmak ıstedımm

kızlar internetten diş beyazlatıcı jel aldım yarın gelecek.kullanıcı mesajlarında 1 haftada etkisini gösterdiği falan yazılıyordu.yarından itibaren deneyeceğim.inşallah iyi sonuç alırım.aranızda bu tür ürünler kullanan varmı????

bişey sormak isitiyorum...bu karbonat dediğinz le kabartma tozu dediğinz aynı şey değil dimi???
bide bu kabartma tozu dediğinz pastalara keklere koydumuz kabartma tozumu yawe???

ya arkadaşlarrr bişi dikkatimi çektii birasss garipp bi soru olcak ama kabartma tosu limon ve tarçın yasmış arkadaşş iiihoşş sizde karbonat demişsinizz sorum şu; ben kabartma tozunu pastalarımda kullanıyorum karbonatı dişlerimde fisfisfis karıştırmışmısınıss yoksa kabartma tozumu kullanım bendeee kestane kebap acele cwp:uhm:

arkadaşlar bakın ne buldum okudum kendim yaptım ve faydasını gördüm sizlerle paylaşmak istedim

1 çay kaşığı kabartma tozu
tatlı kaşığı tarçın tozu
5_6 dmla limon suyu
bunlatı karıştırdım ve dişlerimi fırçaladıktan sonra bu karışımla bir kez daha fırçaladım inşallah sizin de işinize yarar
yerimseniben

deneyip sonucu yazacağım şekerimm Şeniz

limon dişler için zararlı arkadaşlar..çünkü asit...ağzın bazik olması lazım..yoksa dişler çürür..ama arada bir yemek sodası (karbonat) la dişleri fırçalamak beyazlaması için yardımcı olabilir...bunun da fazlası zarar..dişetlerine zarar verip kanatabilir.tükrük ve dil baziktir ağzımızda..yine de siz bilirsiniz...

uşşşş kıyamazmış arkadaşlarına yerim seni Şeniz

Selam kızlar,
Beyaz dişlere sahip olmak için yıllar önce şap denemiştim. (Bir kitapta yazıyordu)

baharatçılarda rahatlıkla bulabileceğiniz bir miktar şap alıyorsunuz. bunu tencerede yada tavada v.s. yakıyorsunuz. (hiç bir şey katmadan) şap yandıkça beyaz toz halini alıyor ve bununla dişlerinizi fırçalıyorsunuz. sonucu oldukça etkili. yalnız, ağzınız bir tuhaf oluyor :bbo: benden söylemesi.
(kulaklarımı çınlatmayın yani :1no2: )

:1rolleyes:

Bende duymuştum. Hatta şap, ağız yaraları ve diş etlerine iyi geldiğini biliyorum. Annem ağız yarası için denemişti.

bende dişlerim için birkaç kez denedim. faydasını da gördüm. ama arada bir yapılması lazım.diş etlerine zarar verir. paylaşımız için teşekkürler.

merhaba kizlar, belki hatirlarsiniz ben daha once bir kisisel plazma lazer hakkinda yazmistim. ben kullanmaya baslayali bu plazma lazeri yaklasik 3-4 ay oldu ve dislerim kar beyazi oldu. dis etlerimde bir problem yasamiyorum, ilk kullanimda olmustu ama simdi dengesini sagliyabiliyorum. acaba bunu benden baska kullanan varmi? plazma lazerin adi million dollar smile.

CANIM BU LAZERİ BENDE 1 HAFTADIR KULLANIYORUM AMA PEK BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI GİBİ.15 GÜN KULLANIN DEDİLER AMA 3,4 AY ZARARI OLMADIMI

merhaba kizlar, belki hatirlarsiniz ben daha once bir kisisel plazma lazer hakkinda yazmistim. ben kullanmaya baslayali bu plazma lazeri yaklasik 3-4 ay oldu ve dislerim kar beyazi oldu. dis etlerimde bir problem yasamiyorum, ilk kullanimda olmustu ama simdi dengesini sagliyabiliyorum. acaba bunu benden baska kullanan varmi? plazma lazerin adi million dollar smile.

canım nerden bulabiliriz bu plazma lazeri

X