Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

Selam arkadaslar ben size bu formülü tavsiye ederim :
bir cay kasigi karbonat
iki cay kasigi Limon suyu ve
bir cay kasigida Zeytin yagi ( disler cizilmesin yipranmasin diye)

deneyin haftada iki kez, disler fircalandiktan sonra..

ise yariyor

emeğinize sağlık paylaşımınız için a.s.a.s haftada bir vveya iki gün karbonat limon suyu karışımıyla dişlerinizi fırçalayın. macunla fırçaladıktan sonra. özellikle sigara kullanıyosanız muhakkak deneyin. şiddetle tavsiye edilir :) a.s.

evet kızlar denedim süper sonuç aldım herkeze şiddetle tavsiye ediyorum ya ben bu siteye bayılıyorum ve iyiki üyesiyim zeyatinyağı+karbonat+limon

Güselim Ben Kahve Fincanina Yapiyorum Bir çay Kaşiği Karbonat 1 çay Kaşiği Zeytin Yaği 2 çay Kaşiğida Limon Suyu Işte Bukadar

Arkadaslar bu formulu dis hekimine danisdim forum daki. dis minelerini cizdigini yazmis. kullanirken bunuda dikkat alin.:1no2: cizilen dis mineleri daha hizli kirlenir bence. genede karar sizin tabii ki :kahve:

Güselim Ben Kahve Fincanina Yapiyorum Bir çay Kaşiği Karbonat 1 çay Kaşiği Zeytin Yaği 2 çay Kaşiğida Limon Suyu Işte Bukadar
redbul zeytın yagı dedıgın sıvı yaglardan herhangı bırımı yoksa ıllakı zeytın yagımı olucak?aycıcek yag olsa olurmu??fisfisfis

deneyeceğim tşk.ben sigara içiyorum.belli zamanlarda mı yapılamalı yoksa her gün yapılabilir mi

a.s.

Bir tatlı kaşığı öğütülmüş adaçayı ve bir çay kaşığı kabartma tozunu karıştırın. Bu karışımla dişlerinizi fırçalayın. Haftada bir kez olgun çileğe fırçanızı batırıp dişlerinizi fırçalayın. Böylece hem ağzınız güzel kokar hem de dişleriniz parlar. suna dumankaya tarifi harika deneyin :dance:

--------------------------------------------------------------------------------

Bir tatlı kaşığı öğütülmüş adaçayı ve bir çay kaşığı kabartma tozunu karıştırın. Bu karışımla dişlerinizi fırçalayın. Haftada bir kez olgun çileğe fırçanızı batırıp dişlerinizi fırçalayın. Böylece hem ağzınız güzel kokar hem de dişleriniz parlar. suna dumankaya tarifi harika deneyin
:dance:

çok çay içmekten dişlerim sararmaya başladı...tarifini deneyecegim...teşekkürederim...

bu arada hayırlı kandiller...a.s.

Bir çay Kaşiği Karbonat 1 çay Kaşiği Zeytin Yaği 2 çay Kaşiğida Limon Suyu... Bunu bende televizyonda duymuştum burda da okuyunca denemeye karar verdim. Sonucu yazarım size de:-)

benim dişlerimde mine inceliğinden kaynaklanan bi sarılık var çok değil ama rahatsız edici ve diş bakımında en önemli kavram beyazlık açısından kalsiyum ve d vitamini üstüne başka bişi tanımam yinede teşekkürler

teşekkür ederim paylaşımın için benim dişlerim beyaz ama çook değil bakalım bu formülle ne kadar beyazlatabilcem merciiia.s.

X