Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu beyaz koltuk takımı ve mobilya

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Slm kızlar. Bendede aynı dert var benim beğendiğim koltuğun yanlarıda beyaz deri. Bir arkadaşım mobilya malzemeleri satan bir yerde çalışıyor.Diyorki suni deriler silindikçe içindeki kimyasallar dışarı kusuyor ve beyaz deri zamanla siyahlaşmaya başlıyor diyor. Uf tamda karar vermişken. Kullananlar böyle birşeyle karşılaştımı lütfen cvp yazsınlar.

Slm kızlar. Bendede aynı dert var benim beğendiğim koltuğun yanlarıda beyaz deri. Bir arkadaşım mobilya malzemeleri satan bir yerde çalışıyor.Diyorki suni deriler silindikçe içindeki kimyasallar dışarı kusuyor ve beyaz deri zamanla siyahlaşmaya başlıyor diyor. Uf tamda karar vermişken. Kullananlar böyle birşeyle karşılaştımı lütfen cvp yazsınlar.

deri almayın bence,oldukça kullanışsız.bi kere yazın terletiyor,arkadaşımın evinde var,çok rahatsız edici.kışın da soğuk oluyordur muhtemelen.o kadar şık kumaşlar varken,deri gereksiz bence,ille de deri isterseniz kol kısımları deri olanlardan alabilirsiniz,ki onlar bile benim tarzım değil.ama karar sizin,herhalukarda kullanırım diyorsanız..

ben sırf deri alanlar için söyledim nagish.ama açık renk deride dediğin gibi sorunlar olabilir. göze hoş görünüyor ama kullanışlı da olması lazım. antilop ya da şu traşlanmış nubuk kumaştan istiyorum ben.

koltukların temizliği sıkıntı olabilir... onun ışındaki mobilya olan kısmı bende beyaz yaptırıyorum... bence çok hoş...

X