beyaz koltuk takımı ve mobilya

neskar84

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
165
4
36
kızlar bende seneye temmuzda evleniorum inşallah.ve herşeyim ferah ferah beyaz olsun istiorum sizce beyaz koltuk falan kullanışlı olurmu??

leke tutmayan kumaşlar falan varmı? bide bizim kesin kedi köpeğimiz olcacak bunuda göz önünde bulundurun.gerçi kedide beyaz olcak
zemuszemuszemuszemus

stelina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
1.007
1
47
güzel ama kullanışlı değil.benim koltuklarım beyaz.salonda oturamıyoruz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2990 gün geçti.

Esmer Gxuxlcin

♥αℓуα ∂υ&#9
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.322
13
33
Benim koltuklarim beyaz ve deri.
O kadar cok kullanisli ki hemde, böyle bi akillilik yaptigim icin bazen iyi ki deri almisim diyorum.
Cünkü esim, sagolsun sakardir da azicik, döküldügü an hemen siliyorum misler gibi ne iz kalio nede bir leke..

neskar84

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
165
4
36
genelde herkes aynı şeyi sölüor ama bende bilemedim çok kararsız kaldım..sade ve şık bi ev istiorum açık renklerde ferah ferah ama temizlik olayı var işte. esmer gülçinin dediği gibi deri olsa sorun olmazda ben deri pek sevmiorum bide benim açımdan kullanışlı olmaz die düşünüorum.

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
20.413
16
Benim koltuklarim beyaz ve deri.
O kadar cok kullanisli ki hemde, böyle bi akillilik yaptigim icin bazen iyi ki deri almisim diyorum.
Cünkü esim, sagolsun sakardir da azicik, döküldügü an hemen siliyorum misler gibi ne iz kalio nede bir leke..

deri olunca temizlik açısından kolay olur

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.060
11
Canım evde kedi olacaksa deri kesinlikle ve kesinlikle almamalısın.Teyzemde ve bir arkadaşımda var.Teyzemin köpeği,diğer arkadaşımında kedisi koltukları mahvettiler.Özellikle kedi sürekli tırmaladığı için koltuklar yırtıldı deri aldıkları bin pişmanlar.:KK43:

Beyaz kumaş olabilir ama benim gibi sürekli salonda oturacaksınız oda doğru seçim olmaz.Benim koltuklarımkrem olduğu halde kirlenen yerler hemen belli oluyor.

burcuslm

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
651
1
kafamçokkarıştıben de beyaz isteyenlerdenimmm:gitme: ama temizlik sorunu gözümü korkutuyor hayır temizlemekten üşenmem sorunum o değil silidğimde lekeler çıkmazsa ya da sildiğim yer belli olursa işte o an deliririm-tatlicadiarzu-

fulyaselen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2009
21
0
40
oturma odama kırmızı köşe takımı,beyaz deri ikili koltuk ikitanede beyaz deri tekli koltuk aldım..çok şık oldu..temizliği zor olurmu zaman içerisinde görücem ama çokta zor olacağını düşünmüyorum...ayrıca o şıklık herşeye değer diyorum..

MyLO

Hep Mokoko Hep Mokoko
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
1.268
0
Beyaz koltuk takımı düşünüyorumda evimde tamam çok aseletli ve şık ama temizleme derdini düşündüğümde tüylerim diken diken oluyor valla.:umursamaz:

Hmm gerçi deri beyaz koltuk takımı olacaksa o başka ama o zamanda kedinin tırnaklarını kökünden kesmek lazım.:roflol:

bircanEY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
401
14
36
kızlar bende seneye temmuzda evleniorum inşallah.ve herşeyim ferah ferah beyaz olsun istiorum sizce beyaz koltuk falan kullanışlı olurmu??

leke tutmayan kumaşlar falan varmı? bide bizim kesin kedi köpeğimiz olcacak bunuda göz önünde bulundurun.gerçi kedide beyaz olcak
zemuszemuszemuszemus[/QU

ayy çok güldüm ya kedide beyaz hıı

ya bide ben şunu merak ediyorum deri terletmiyor mu uzun süreli oturunca bende beyaz deri alıcaktım ama sırf bu yüzden vazgeçmiştim

nln_kyl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
29
0

zemuszemuszemuszemus

canım bende temmuzda evlenecem insallah ve bende beyaz mobilya ve beyaz koltuk düsünüyorum fakat bikaç ay bir mobilya dükkanında çalıştım ve birçok tür koltuk tkm salon tkm gördüm ve tecrübelerime dayanarak sana tavsiyem salon takımını beyaz lake al eger normal tahta boyalı alırsan temizlerken ciflemen gerekiyor tozu alırken yapıştığı için üzeri bi süre sonra grileşmeye baslıyo ciften baska bişile temizleyemiyosun hım lakenin sorunu ise parlak olduğu için cizildiğinde biraz belli oluyo ama normal boyada da belli oluyo . koltukları ise beyaz deri kenarlı alıcam oda ciflemek istiyor tabi ama kahve rengi veya siyah deriye oranla az toz gösteriyo öbür renklerde tozu yok edemiyorsunuz basa cıkılmıo sen siliyosun o üzerine yagıyor ama oturma yerlerini koyu renk almakta fayda var bence beyaz veya krem rengi oturma yeri olan koltuklar sürekli silmek istiyor ben ne mi yapıcam koltuklarının kol koyma yerleri beyaz deri olacak oturma yerlerini ise fermuarlı gri oturma yeri ve yaslanma yeri olanlardan alıcam kirlenince cıkarıp makinede yıkanabiliyor ayrıca istediğğim başka bir renkten birde yedek kılıf diktirecem mesela yedek olan belki krem olbilir bölece koyu renkten sıkılınca acık rengi kullanarak bambaska bir koltuk takımı yaratacagım hım bu arada leke tutmaz su gecirmez süet ile kadife arası kumaşlar var gercekten üzerine su dökünce suyu içine cekmiyor üzerinden akıp gidiyor ve temizlemesi kolay genelde kelebek takım olarak bilinen yumusak pofuduk koltuklarda kullanılıyor

esma01

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
951
18
Merhabalar ben yeni üyeyim konu ilgimi çekti nişanlıyım ve salon koltuklarım bembeyaz kolları beyaz deri kalanı ise süetile kadife arası beyaz fve su geçirmiyor yemek takımımıda lake siyah aldım beyaz için çevremdekiler hep kirlenir dedi ama çok istiyordum dayanamadım aldım umarım ileride pişman olmam ..:)

inci_tanesi

Allah'a emanetsin kuzum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
19.964
90
cnm biz de beyaz koltuk takımı almayı düşünüyorduk
ancak gittiğimiz mağazada bir kadın bu konuda çok mağdurmuş eğer oturma odasında kullanmayı düşünüyorsanız asla tavsiye etmiyorum dedi. her gün silmek gerekiyor deyince vazgeçtik.
çok hoş duruyor evet ama temizliği de bir o kadar meşakkatli