Beyaz renk mobilya kullananlar bakabilir mi?

ewet yemek odam füme rengi inanılmaz sildiğin anda toz oluyor açık renkler daha kullanışlı

Canım benimde düğünüm hazirana ve aldık mobilyalarımızı koyu renk istemiyordum hem evim öyle cok büyük değil hemde koyu rtenk iananılmaz toz tutuyor sinir olurdum ben onlarla benim aldıgım yeni bir ürünmüş temo mobilyadan aldım bospor rengi deniyo griye ve maviye bakıyo hem spor hemde cok şık duruyo henüz gelmedi gelmiş olsaydı fotosunu ceker yollardım. ama su beyaz konusuna gelince o ilk basta koydugun fotodaki gibi sakın alma onlar modüler iki seneyte kalmaz dökülür dedi bana mobilyacılar gercekten cok dandik oluyor nerdeyse zorlasan oaracıkta kırılıcak masa alırken malzemesine mutlaka bak ve gereğinden fazlada esya alma ben sadece misafir odama gümüşlük bodur spor bişiy vede spor konsol gibi bişiy oda uzun ve plazma sehpası aldım gereginden fazla esya alma.

selam benim evimede kırık beyaz mabiyalar yaptırdık çok güzel ve ferah duruyor.tavsiye ederim arkadaşım.güle güle otur..

benimde salon takımım bu renklerde çok güzel duruyor bence
koyu rengi sevmiyorum ben helede siyah kahverengi
hem temizliğide kolay öbürleri hemen toz gösteriyor hemde evi aydınlık göstermiyor
ben çok memnunum
tavsiye ederim

öncelikle hayırlı olsun canım,benim mabilyalarım siyah,koltuklarım beyaz ,aksesuvarlarım kırmızı bu üç renk çok güzel kombine oluyor,
tavsiye ederim,mobilyalar beyaz olursa,güneşten sarardımı uğraşırsın,koltuklar sararınca deri cilası ile silince tekrar bembeyaz oluyor,bence mobilya değil koltukları beyaz yap,parke beyaz,halı kırmızı,süper tavsiye ediyorum,
tekrar hayırlı olsun

tabi beyaz mobilyanında havası başka,aldıysanız eğer,güle güle kullan canım

canim benim yatak odam , ayakkabiligim ve salonumdaki sehpalarim beyaz ..yatak odasinda pek sorun yasamadim .. ama beyaz sehpalarimdan bazi lekeler cikmadi , cay icildiginde cok dikkat ediyorum .. genelde sonradan cikaramiyorum lekeleri .. tabiki bu mobilyanin kalitesinede baglidir heralde .. yani ucuzlarindan almamaya bak ..

bu arada gösterdigin modelin aynisini annem yazligina aldi .. ama yilda sadece bir ay kaldiklari icin kullanisina pek bise diyemicem ..

koyu renk asla tavsiye etmemm
benim her odamm cıvıl cıvıldırr
aslaa koyu renk yokturr turuncular lilalarr kırmızılarr beyazlarr
çok taa memnunumm

arkadaşlar ben 5 yıllık evliyim ama ilk yatak odam koyu renk olduğu için değiştirdim hemde yepyeniyken.şimdi yataştan aldığım akça ağaç rengi takımıma bayılıyorum,benim gibi herkezde bayılıyor.hem çok kullanışlı hemde çoook ferah valla,hiç toz göstermiyor şiddetle tavsiye ederim canım.salon oturma grubunuda arpi mobilyadan almıştım hatta resimleri var bakmak isterseniz duvar kağıdı konusunda yardım edermisiniz diye bir sayfa açtım bakabilirsiniz.inş şimdide yemek bölümünü değiştireceğim onuda açık renklerde almayı düşünüyorum .tavsiye ederim.

:KK70: bu kadar açık renk sevenin yanında ben biraz abes kalıcam sanırım :)

bende beyaz sevmiyorum. Tamam belki toz göstermiyordur ama koyu renkler daha asil duruyor

O yüzden yatak odamın ve yemek odamın gövde rengi venge. Ama kapaklarını kırık beyaz ve parlak yaptırıyorum, tamamen koyu renk boğmasın evi diye :) kullanım sürecinde de bakıcaz artık neler olucak :KK66:

ben yatak odamı akça ağaç açık renk istiyordum ama bulamadım fazla gezmem gerekiyordu sanırım..yatak odamı ve salon grubumu venge aldım çok güzel görünüyo ama birde toz göstermese ...birde yeni halı olunca siliyorsun arkanı dönüyorsun yine toz olmuş...açık renkler kullanışlı olabilir ama tam beyaz değilde daha kırık renkler... arkadaşımda beyaz süet deri sandalyeler vardı ve leke tutmuştu üstleri ne kadar silsede temizlenmiyordu...

valla benim yatak odam akça ağaç rengi arkadaşlar.önceki koyu renkti bıkmıştım yepyeniydi ama değiştirdim valla.tabi zevk meselesi ama ben çok memnununm hemde çok şık durdu valla.yataştan aldım sürgülü kapaklı bir takım.tavsiye ederim yani.

spa0870ih0.jpg

buda resmi arkadaşlar.

yatak odama bende koyu renk istiyorum ama koyu renk kullanmak çok zor özlellikle çalışan bayanlar için :uhm:
koyu renkler çok asil fakat tozu çok gösteriyor, sanırım ağaç rengi ya da siyah beyaz karışımı bir şey alacağım
ama salonuma kesinlikle beyaz ya da krem deri istiyorum :dance:

buldum ismi elissa sanırım. sitesinde venge rengi var. başka sitelerde buldum. ama 5 milyar diyor. kendi stesinde 3. siz kaça almıştınız?

arkadaşlar bende açık renk mobilyaları beğeniyorum
birde benim evim küçük olacak
daha ferah ve aydınlık gösterir diye düşünüyorum
yatak odamın gardrobunu beyaz istiyorum zaten ön kısmı sırf ayna olsun istiyorum
başlık ve bazasınıda siyah deri istiyorum
umarım güzel kombinasyon yapabilirim

X