Saç Rengi ve Saç Boyama Beyazlaşan saçlar

Cincincincin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
153
82
29
Merhaba saçlarımda hafif beyazlamalar mevcut, saçın eski rengini alması için bir çözüm öneririniz var mı ? Boya istemiyorum , kozmetik olur ilaç olur şampuan olur ya da artık aklınıza geçine gelirse ... lütfen yardımcı olun deneyimlerinizi esirgemeyin

Benim de birkaç tane var :KK43: ben bi yöntem bulamadım genetik ve stres faktörleri çok etkili yine de konuyu takipteyim..

Merhaba saçlarımda hafif beyazlamalar mevcut, saçın eski rengini alması için bir çözüm öneririniz var mı ? Boya istemiyorum , kozmetik olur ilaç olur şampuan olur ya da artık aklınıza geçine gelirse ... lütfen yardımcı olun deneyimlerinizi esirgemeyin
Adi aklima gelmiyo. Bi ara reklamları dönüyordu. Şampuan yıkıyorsun eski rengini aliyo diye. Enistem yapmıştı 🤣 bayan da belki belli olmaz ama onda bayagi siritmisti 😂 20 yaşından beri beyazlarım cikmaya basladi. Suan 28 yaşındayım saçlarımın yarisi beyazdır. Sarıya boyuyorum anca o kapatiyo

Adi aklima gelmiyo. Bi ara reklamları dönüyordu. Şampuan yıkıyorsun eski rengini aliyo diye. Enistem yapmıştı 🤣 bayan da belki belli olmaz ama onda bayagi siritmisti 😂 20 yaşından beri beyazlarım cikmaya basladi. Suan 27 yaşındayım saçlarımın yarisi beyazdır. Sarıya boyuyorum anca o kapatiyo
Saça zararı yok mudur, epey iddialı geldi bana o ürün :KK23:

Adi aklima gelmiyo. Bi ara reklamları dönüyordu. Şampuan yıkıyorsun eski rengini aliyo diye. Enistem yapmıştı 🤣 bayan da belki belli olmaz ama onda bayagi siritmisti 😂 20 yaşından beri beyazlarım cikmaya basladi. Suan 28 yaşındayım saçlarımın yarisi beyazdır. Sarıya boyuyorum anca o kapatiyo
Ürünün adını öğrenme şansımız yok mu?

X