Saç Bakım Ürünleri biktim artikkkk....

Verdiğim tarifi denedin mi kuzum?

tatlım denedim 3.yü denedim =) baya güzel açıldı ya.. ama turunculuk oldu işte yeniden boya istiyor tbi..bu hafta tekrar boyucam fırsat bulursam. fındık kabuğu düşünüyorum çok açmak istemiyorum zaten teşekkürler tatlım benim. valla zor anlara şıpp diye koşuyorsunn süpersinn

Turunculuk için boyaya luzum yok canım cila yapacaksın veya gümüş ton şampuanı kullanacaksın hemen düzeltiyor ve harika oluyor... İstersen güncel gümüş ton şampuanlarını araştırayım senin için, eğer direkt boya sürecek olsaydın bu şekilde açmaya gerek olmazdı değil mi ama

yok biliyorum o şampuanları ben de var bi tane =)fındık kabuğuna dönmek istiyorum ya zaten ondan uğraşmadım açıkçası

yok tatım benim tahmin ettim zaten turunculuk olacağını saç kahvenin bir tonuydu zaten..beklediğim bir şeydi=)

O zaman normal... Birde bu gün bir şey gördüm, bizim şu John Frieda'nın go blonder şampuan ve maskesi var ya, çok iyi bir markanın her renk için ayrı ayrı ürettiği bir ürünü var ama o kadar çok ürün gördüm ki bu gün hangisiydi unuttum, biraz araştırmam lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…