bildiğiniz 50 liranın altı ve müthiş olan parfümler..

50 tl altı olucak ve müthiş olucak.
saka mı bu.
:))

Bu nasıl bi cevap şimdi?
Aşağılar gibi..
Yardım isteyen bir insan var burada..
Ve 50 altında da çok güzel parfümler var..
30 liralık bi parfümü alıp o 300 liralık parfümlerin şişesine koysalar o parfümüde 300 lira verip alsak harika gelir bize evet..

bestem34 kullanıcısından alıntı
50 tl altı olucak ve müthiş olucak.
saka mı bu.
:))

Bu nasıl bi cevap şimdi?
Aşağılar gibi..
Yardım isteyen bir insan var burada..
Ve 50 altında da çok güzel parfümler var..
30 liralık bi parfümü alıp o 300 liralık parfümlerin şişesine koysalar o parfümüde 300 lira verip alsak harika gelir bize evet..

haklısın arkadaşım ben de ona tepki verecektim burda herkes birbirine yardımcı olmaya tavsiye vermeye çalışıyo kimseyi küçük görür gibi cevaplar vermeye kimsenin hakkı yok!!! :eek:klava:

bazıları alışmış çöpe atar gibi para harcamaya..insanlar bu ülkede günlük 10-15 e çalışıyor..oldu bide 200 filan verelim parfüme...bence de 50 altı süper kokular var..emotion harmony gibi opuyorumnanaktan aşığım ya o kokuya ama seti yokmuş hiç ben set istiyom çok uygun 20 lira hemde

Marka nın fiyat ettiğini hala anlayamadık ona üzülüyorum..
ıçlerini değiştirsen kimse anlamaz yaa..
Koku uzmanı sanki millet..yahu o kadar kuvvetli alıcılara sahipseniz başka iş yapın..

katılıyroum sana..markaya dünya kadar para veriyoz..mankenler isimlerini verip parfüm sattırıyo..ne özelliği var yani..tok paris hilton yok naomi...içeriği ne?sanki altın katılıo..bazı parfümler saftır anlarım 1-2 damla dünya kokar yeter..ama çoğu parfüme de o kadar veremem..aşağılayan insanın parası bol derim ben..harcayacak yer arıyodur...bi parfüme filan o kadar para vereceğime gider bi fakire veririm..bazısının 1 aylık mutfak masrafı (siz bakmayın mutfak masrafı şu kadar dendiğine bazı aileler 100 lira harcasa mutfağına bayram ederler ..napsınlar ?)

ben far avay in sarısını kullandım ... sevglm çok severdi avondan indirime girdiğinde 30 a yanında saat hediyeli almıştım ben .. onu önerebilirim (:-)

Angie pembe kullanmıştım çilek kokuo zemuszemus fiyatını bilmiyorum ben almamıştım onu ama 50 tl nin altındadır Disney mağazalarında falan var çünkü .
Avonun wish of love çok güzel hafif bi kokusu var zemuszemus

body shop parfümleri .. mesela vanilyalı olan hoşuma gidiyo

:eek:canım daha önce yazıldı mı bilmiyorum okuyamadım 17 sayfayıkötükedihüso ama önerebileceğim şahane bir koku c thru 3 var birini mutlaka beğenirsin fiyatı satış noktasına göre 20 ila 30 tl arasındaahihoyyyt öğrencilik zor kolay gelsinyerimseniben

oriflame giordani gold bence pahalı parfümlerle yarışır. Avon parfümleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kendim de öğrenci olduğum için ıncık cıncık incelerim fiyatları. Şöyle bir hesap çıkarabilirim sana,

Pahalı markaların parfümleri kutulu olarak yurtdışından veya tester olarak yerli alışveriş sitelerinden orjinal olarak ucuza bulunabiliyor. Bu parfümler gayet güzel kokuyor ve de kalıcı. Ayrıca genelde 100ml . Fiyatları 70-100 arasında ama daha ucuza da parfümler var tabi.

Avona 25 veriyorsun ve o parfüm 2 saat dayanmıyor (Avon temsilcisiydim bütün parfümleri biliyorum, far away kalıcı evet ama keşke kalmasa, ben hoşlanmıyorum) O parfümü sürekli tazeliyorsun ve maksimum 1 ay içinde bitiyor. Arkadaşlarım benden o kadar parfüm aldılar, bugüne kadar birinin bile koktuğunu görmedim. Ayrıca 30 veya 50ml ye veriyorsun parayı. O paraya avonun kâr oranı, temsilcinin kâr oranı da dahil. Yani ucuzunu bulmak mümkün olsaydı 10 liradan fazla etmezdi. Ben tövbe ettim Avon'dan parfüm almaya ve ondan sonra alternatifleri araştırmaya başladım.

Yani araştırıp ucuzunu bulursan 100 ml güzel bir parfüm seni uzuun süre idare edeceği için aslında daha mantıklı görünüyor.
Bunun dışında Avon-Oriflame alternatifi olarak tavsiye edebileceklerim, Adidas flower passion ve Benetton hot. Bu markaların diğer kokuları da güzel ve kalıcılıkları fena değil, gene de uzun süre durmuyor.

Yurtdışından orijinal parfüm getirip satıyorum.Öğrenci arkadaşlara bi güzellik yapıp bazı parfümleri 50,00 tl ye verebilirim.Haa ne olur 30 ml olur belki 50 ml olur ama orijinal kullanmış olursunuz.İlgilenenler bana mesaj atsın ben de onlara listemi göndereyim. :)

Yurtdışından orijinal parfüm getirip satıyorum.Öğrenci arkadaşlara bi güzellik yapıp bazı parfümleri 50,00 tl ye verebilirim.Haa ne olur 30 ml olur belki 50 ml olur ama orijinal kullanmış olursunuz.İlgilenenler bana mesaj atsın ben de onlara listemi göndereyim. :)

zeliş hanım 50tl ye 100ml orjinal markalı parfüm de bulunuyor internette, araştıran çok rahat bulabilir..

Her orijinal diyene inanırsanız tabii ki 50 tl ye 100 ml orijinal parfüm bulursunuz.Hatta ve hatta bazı açıkarttırma sitelerine girersenin aynı orijinal parfümü 5 tl ye de bulursunuz.Resimleri internetten bulup koyarlar altına da orijinal yazdım mı tamamdır.

Benim ne üstüme vazife ki öğrencilere yardım edeyim diyorum.Kim nereden kaça almak isterse alır aslında.Önemli olan sadece kaça aldığınız değil arkadaşım kaç liraya ne aldığınız !!!

Tabiki internet çakma dolu. Önemli olan iyice bakmak, araştırmak. Profili güvenilirliği incelemek. Ben birkaç tane orjinal satan kişi biliyorum. Mesela tester getirtiyorlar ucuz fiyata, çeşitli yerlerden tedarik ediyorlar. Ama ben gene de tester yerine yurtdışı sitelerini kullanma yanlısıyım. Dönem dönem indirimler olduğunda çook ucuza çok güzel parfümler satılıyor

canım bugün ofise bi adam geldi bizim ucuza orijinal parfüm sattı gitti güya ama o gidince analdık ki hepsi sahta kokular sıtıktan 1saat sonra uçtu gitti...neyse sen cebine uygun al bence de hatta 300 e 200 e parfüm ben hiç almadım ki zaten iyi de kazanıorum ama almadım millet aclıktan ölüyor bence böyle bi lüksümüz yok uçup giden bi şeye o kadar para cok olur zaten...cok da kalıcı olan aynı zamanda ucuz da olan en iyi parfümler avonda ve oriflama da bence...kaliteli olduklarını düşünüyorum hem farklı herkes gibi kokmanın anlamı yok...ordan bak sen secersin..
sana katiliyorum yuzde yuz canim gecenlerde parkta biri anlatiyor parfumu 150 200 oyroymus cu.....s dedim icimden sacmalik bence tabiki bni ilgilendirmez havada neyin nesi görmemisin oglu olmus cekmis seyini kopartmis...ben olsam hadi 15 oyro verdim gayet guzel parfumler var gerisinide hayir yap yazik degilmi cöpten ekmek toplayanlar var biz bu kafada gidersek cook fakir hakki yeriz Allah korusun....

Kusura bakmayın ama benim bu konudaki fikirlerim sizden bambaşka.Eğer ki pahalı parfüm almayı kul hakkı olarak görüyosanız çakma parfüm almayı da kul hakkı olarak görmeniz gerekir.Çakmasını alarak ta birilerinin emeğini ve hakkını çalmış oluyosunuz çünkü.Nasıl ki korsan kitap, korsan cd almak kul hakkı ise çakma parfüm almak da bence kul hakkıdır.Markalar o parfümleri yaptırabilmek için işin uzmanlarına para döküyo, steril ortamlarda sigortalı işçiler çalıştırıyo.Sonra isimleri malum olan firmalar çıkıyo, resmen de diyolar zaten onların kokularını taklit ettik diye.Siz de gidip alıyosunuz.Sebep pahalı parfüm alırsam dar gelirli insanlara karşı haksızlık etmiş olurum.E çakmasını alınca da haksızlık etmiş oluyosunuz.Bir kez olsun çakma parfüm kullanmadım.Öğrencilik zamanlarımda bile market parfümü diye tabir edilen parfümlerden birini kullandım.Param boldu da hep orijinal mi kullandım hayır.Sahtesini almaktansa hiç kullanmamayı tercih edenlerdenim.Böylesi daha bi doğru geliyo bana.Tabi tarz meselesi.

ben özel msj atamıyorum .. burdan sorayım .. lancome oui! var mı elinizde..

hem fiyatı uygun
hem orjinal
hem kokuları güzel
hem de 100 ml !

evet antonio banderas .. bayanssulusmile deneyin derim

Onuray 50,00 tl ye verebileceğim parfümlerin listesini özel mesajla gönderdim sana.

X