Bildiğiniz sülfatsız (sodyumsuz ) sampuan markaları neler?

gubu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
38
0
ben evde bakım yapmak için sodyumsuz sampuan arıyorum.ama neler oldugunu bılmıorum.

gubu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
38
0
otacı olursa ıyı olur fıyat olarak da ıyı o diğeri 100 tl çokmus ya

hande58

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2010
615
17
otacı 400 ml 35 lira olması lazım benim dedigimde 400 40 lira yani pek fark yok . onda sülfat olmayabilir ama kuaförlerde kullanılan profesör bir marka ve ürün

aknzcn

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2010
118
3
evde brezilya fönü yapanlar ne aldılar acaba ya hangisini uygulasak otacı da iyi sonuç verir mi uygulayan cvp verse

DNZGKSL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2011
15
0
Merhaba arkadaşlar,

Piyasada olan ve sadece kuaförelerde satılan GK Hair yani Global Keratin'in Bakım sonrası şampuanını tavsiye ederim. Saçı sakinleştirme yöntemiyle bilinen bu ürün grubunu senelerdir kullanıyorum ve çok memnunum. Şampuanı kullanmak için illa bakımı yaptırmanız da şart değil. Ucuz bir şampuan değildir ama değer!
Bir de bu markanın serumları ve kalıcı kremleri var. Kerastas fln halt etmiş ,)

sunsea

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
3.844
4.072
Organix diye bir marka var.Renk renk seçenekleri var.Eczanelerde satılıyor.İçeriğinde paraben ve sülfat yoktur yazıyor.Fiyatı da 28di.

gratis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2011
43
0
Merhaba Arkadaşlar ben brezilya fönü yaptırdım ve cok sampuan araştırdım .Sülfat olmayan içinde hepsi çok pahalıı ama gratiste (gratise özel) giovanni şampuaı buldum internette uzun araştırmalar üzerine hemde fiyato o kadarda pahalı değil 17 tl ilgilenen arkadaşlar için kolaylık ben cok arştırdım bütün şampuanların içeriğine baktımm tek bunu buldum.:KK1:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3061 gün geçti.

nihan980

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2011
50
0
sadece brezilya fönü için değil sülfatsız şampuanlar her zaman kullanılmalı, saçlarınızın bütün sorunlarından böylece kurtulursunuz. kızlar ben en son ankarada bir aktardan doa diye bir sülfatsız şampuan aldım 7,5 tl ye, 3. yıkamam ve memnunum...

kardelen_85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2011
11
0
Merhaba Arkadaşlar ben brezilya fönü yaptırdım ve cok sampuan araştırdım .Sülfat olmayan içinde hepsi çok pahalıı ama gratiste (gratise özel) giovanni şampuaı buldum internette uzun araştırmalar üzerine hemde fiyato o kadarda pahalı değil 17 tl ilgilenen arkadaşlar için kolaylık ben cok arştırdım bütün şampuanların içeriğine baktımm tek bunu buldum.:KK1:

Bu şampuanı brezilya fönü sonrası kullanabilirmiyim acaba?Şampuan araştırması yapıyorumda:KK62:

dilara0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
144
2
sadece brezilya fönü için değil sülfatsız şampuanlar her zaman kullanılmalı, saçlarınızın bütün sorunlarından böylece kurtulursunuz. kızlar ben en son ankarada bir aktardan doa diye bir sülfatsız şampuan aldım 7,5 tl ye, 3. yıkamam ve memnunum...

bu şampuan birtek ankarada var sanırsam, bende kullandım oldukça hoş bir şampuan hele senelerce o avm lerde şampuanlara avuç avuç döktüğümüz paraları düşündükçe ve o fiyata bu ürünü çekine çekine aldıktan sonra kızlara anlattım istanbulda arkadaşlar bulamamışlar. neyse güzel benim fönüm de bozulmadan devam ediyor. bu brezilya fönü harika birşey allah icat edenden razı olsun.