Bilgisayarinizi Hizlandirin

Seli tesekkürler fikir icin.Demin yaptim,gerci benim bilgisayarim almanca dogal olarak ama söylediklerini almancaya cevirip uyguladim.Hic bisey bulamadi.Halbuki benim pc de cok yavas yaa.Niye bulamadi acep??

Seli tesekkürler fikir icin.Demin yaptim,gerci benim bilgisayarim almanca dogal olarak ama söylediklerini almancaya cevirip uyguladim.Hic bisey bulamadi.Halbuki benim pc de cok yavas yaa.Niye bulamadi acep??

merhaba Azeri kızı,
şimdi anlamadığım;Prefetch klasörünü buldun ama içinde hiç dosya çıkmadı mı?mantıken içinde dosya bulman lazım canımCADIARZU

Selicim Ben şimdi Denedim Gerçektende Büyük Fark Oldu Teşekkürler

Selicim hic Prefetch dosyasi diye bisey bulamadi.

Canım,bilgisayarının dili Almanca olduğu için olay beni aşıyor,maalesef.Ama mantık olarak windows dosya ve program isimlerinin her dilde aynı olması gerekir diye düşünüyorum.Neticede,bizdeki de Türkçe bir terim değil..Aklıma gelen tek şey aşamalarda gözden kaçan birşey olabilir mi,çünkü Almancaya çevirip yapıyorsun zaten..canım,kusuruma bakma yardımcı olamadım ama o klasör mutlaka vardır sende deCADIARZU
a.s.

bendede çıkmadı benim dilimde türkçe:çok üzgünüm:

Canım,üzüldüm yaa.Ama en başta da dediğim gibi benim işletim sistemim Windows XP.Ben ona göre yaptım.Senin sistemin eski mi?Eğer windiows versiyonunu söylersen onu da bir araştırayımyerimsenibena.s.

ben de yaptım şimdi canım. acayip yavaşlamıştı. sonucu daha sonra yazarım. teşekkürler.

Sevmek için yaratılmış
Gözlerde yaşlar niye
Sevmek için yaratılmıl
kalpler hep boş diye
gülmek için yaratılmış

Bende yaptim...Bakalim sonucu yazarim...Cok yavas degildi ama yinede yaptim..Bu altta calisan gorunmeyen kucuk programciklari silmek için sanirim degil mi...?

Bende yaptim...Bakalim sonucu yazarim...Cok yavas degildi ama yinede yaptim..Bu altta calisan gorunmeyen kucuk programciklari silmek için sanirim degil mi...?

Umarım faydasını görürsün canım..Bu işlemle,bir nevi günlük programlarının kullanılma geçmişini silmiş oluyorsun.(İnternet gözatma geçmişini silmek gibi)O klasörün içinde bir işe yaramadan duran,pc'ne hız kaybettiren bi sürü dosya var,bilgisayarın her açılışında onları da taradıktan sonra açılıyor.Biz de onları silerek,bilgisayarın başlangıça yaptığı bu taramayı iptal etmiş oluyoruzyerimseniben
Sevgilera.s.

X