Binnaz Abla

fal sepeti savaş atılgana baktıran var mıydı benim havuzdan aldı, aslında doğru analizleri de vardı büyük oranda
vade verdi bir de ama hiç vadesi tutan var mı savaşta?
Malum olaylardan sonra hakkında yazmaya çekindim 😂 ama kendisi benim favori yorumcum. Çok kez baktırdım ve gerçekten birçok dediğini yaşadım. Aylar önce burada su falını beğenemediğimi yazmıştım çünkü o an yorumunu kendimle bağdaştıramamıştım, ama sonrasında ilginç bir şekilde o falda dediği şeyleri yaşadım. Bence o sitenin en iyi yorumcusu.

Kız o benim de markajımda. Yorumlarda dedikleri çıktı yazmışlar. Havuzdan aldıysa valla şanslısın, benimkini çok da cazip olmayan falcılar aldı hep :bicak: :bicak:
benim de hep saçma kişiler aldı hatta birkaçını iade ettim. En son dayanamadım falın başına savaş atılgan alabilir mi yazdım merak ettiğimden
O da güzel analizler yaptı baya da uzun faldı ama soru cevapta bu tanışmak içindi daha detaylı bilgi için ayrı bakmak lazım falan dedi

Malum olaylardan sonra hakkında yazmaya çekindim 😂 ama kendisi benim favori yorumcum. Çok kez baktırdım ve gerçekten birçok dediğini yaşadım. Aylar önce burada su falını beğenemediğimi yazmıştım çünkü o an yorumunu kendimle bağdaştıramamıştım, ama sonrasında ilginç bir şekilde o falda dediği şeyleri yaşadım. Bence o sitenin en iyi yorumcusu.
ayy merak ettim malum olay mı ne oldu ki o kadar 😂 ben yeniyim biraz

fal sepeti savaş atılgana baktıran var mıydı benim havuzdan aldı, aslında doğru analizleri de vardı büyük oranda
vade verdi bir de ama hiç vadesi tutan var mı savaşta?
Savas Atılgan hakkında burada çok konuşuldu. Geçmiş mesajlardan aratıp bulabilirsin. Fal olayına gelincede ben de 2-3 kere denedim bazen geçmişi bilir ama gelecek tutmadı bana. Birde çok tekrara düşüyor. Senin hakkında bakıldığında diyip duruyo bana 🤣 net konuştuğu şeylerde çıkmadı diyebilirim. Çok sık gitmemek gerek ona olayları karıştırabiliyor detaya girince

ayy merak ettim malum olay mı ne oldu ki o kadar 😂 ben yeniyim biraz
Bir üye dönemsel olarak bir falcıya hayran olurdu ve onu herkese karşı (özellikle beğenmeyenlere) ölümüne savunurdu 😂 Savaş Atılgan da hayran olduğu falcılardan biriydi. Üye kendisinin sevdiği falcılar hakkında yapılan her yoruma atlayınca insanlar istersen istemez reklam olduğunu düşünüp antipati besleyebiliyorlar. O yüzden ben de fazla bişey demedim. Ama gerçekten beğeniyorum Savaşın yorumlarını

Canım arkidişlerim, az önce bugün instagram tarot akademiden bakan kızçeyle buluştum. Valla çok çok beğendim. 1 saat dolu dolu geçti, boş 1 dk olmadı. Karşı tarafın duygu ve düşüncelerini kartlara sorarak bilnçaltını okuyor. Böyle bir şeyi daha önce hiç görmedim, kartlara karşı tarafmış gibi sesleniyor. Misal benim için N.. , Cherry'i arayacak mısın dedi, benim hıyartonun bilinçaltı da döktükçe döktü vallahi. Cümleler benim hıyartonundu kesinlike. 1.ağızdan aktardı kesinlikle. Karşı tarafın tüm korkularını, fikirlerini her şeyini görüyorsun.

Söyledikleri gayet doğruydu. Benim hıyarto ketumdur mesela, derdi varsa da gelip söylemez inat ederi, ayak sürür .. Boşanmış olmasını ve bayağı spesifik şeyleri gayet de bildi. 60 70tl verip 6dklık ses kaydındansa kesinlikle tercih ederim, gayet doyurucuydu aklımda tek soru kalmadı. Bir de istanbul topiğinde Necmiye ablaya tıkladım demiştim o da paralel şeyler söyledi o hatun da anı biliyor bence. İkisinin de enerjisi gayet temiz, üstüme ağırlık çökmedi. Bir de çok donanımlı biri, yani kartları da çok iyi okuyo üstüne ben hissiyatını da beğendim misal bana bu aralar uyku düzenin bozuk dedi doğru. Ben karantinaya sebep sanıyordum ama yeniaylara sebepmiş (ben su burcuyum onlar çok etkileniyormuş). Yani hem hissiyatı yüksek, hem de spiritüalite işlerini bilen biri. Kısacası anı öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum. Ayrıca gayet profesyonel bakıyor, randevudan 10dk önce yazdı başlıcaz diye randevu saatlerine de riayet ediyor. 3-6 ay arası yakın gelecekten konuşuyor o yüzden tekrar yazın gibi giderim herhalde.

Son düzenleme:
Bir üye dönemsel olarak bir falcıya hayran olurdu ve onu herkese karşı (özellikle beğenmeyenlere) ölümüne savunurdu 😂 Savaş Atılgan da hayran olduğu falcılardan biriydi. Üye kendisinin sevdiği falcılar hakkında yapılan her yoruma atlayınca insanlar istersen istemez reklam olduğunu düşünüp antipati besleyebiliyorlar. O yüzden ben de fazla bişey demedim. Ama gerçekten beğeniyorum Savaşın yorumlarını

O zaten var, furya oluyor herkes baktırıyor sonra beğenen beğenmeyenler arasında kavga dövüş ortalığı kan götürüyor herkes banlanıyor .. sonra o falcı piyasadan kayboluyor yorgan gidiyor kavga bitiyor :halay:

Canım arkidişlerim, az önce bugün instagram tarot akademiden bakan kızçeyle buluştum. Valla çok çok beğendim. 1 saat dolu dolu geçti, boş 1 dk olmadı. Karşı tarafın duygu ve düşüncelerini kartlara sorarak bilnçaltını okuyor. Böyle bir şeyi daha önce hiç görmedim, kartlara karşı tarafmış gibi sesleniyor. Misal benim için N.. , Cherry'i arayacak mısın dedi, benim hıyartonun bilinçaltı da döktükçe döktü vallahi.

Söyledikleri gayet doğruydu. Benim hıyarto ketumdur mesela, derdi varsa da gelip söylemez inat ederi, ayak sürür .. Boşanmış olmasını ve bayağı spesifik şeyleri gayet de bildi. 60 70tl verip 6dklık ses kaydındansa kesinlikle tercih ederim, gayet doyurucuydu aklımda tek soru kalmadı. Bir de istanbul topiğinde Necmiye ablaya tıkladım demiştim o da paralel şeyler söyledi o hatun da anı biliyor bence. İkisinin de enerjisi gayet temiz, üstüme ağırlık çökmedi. Bir de çok donanımlı biri, yani kartları da çok iyi okuyo üstüne ben hissiyatını da beğendim misal bana bu aralar uyku düzenin bozuk dedi doğru. Ben karantinaya sebep sanıyordum ama yeniaylara sebepmiş (ben su burcuyum onlar çok etkileniyormuş). Yani hem hissiyatı yüksek, hem de spiritüalite işlerini bilen biri. Kısacası anı öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum. Ayrıca gayet profesyonel bakıyor, randevudan 10dk önce yazdı başlıcaz diye randevu saatlerine de riayet ediyor. 3-6 ay arası yakın gelecekten konuşuyor o yüzden tekrar yazın gibi giderim herhalde.
cnm nasil peki olumsz biri mi?

cnm nasil peki olumsz biri mi?

Yok, enerji sömürücü biri değil asla hatta gayet olumlu, şeker ve kibar biri. Yalnız olumsuz durum varsa söylerim sevmiyorsa gelenler vakit kaybetmesin diye sevmiyor derim dedi. Ama olumsuz şeyleri de duyunca nasıl diyeyim hani içine karamsarlık/olumsuzluk çökmüyor kendini kötü/umutsuz hissetmiyorsun. Yani mantıken de hayat bembeyaz veya simsiyah değil zaten, bu hıyar olmazsa başka hıyarlar var biliyorsunuz :deli:

Son düzenleme:
Kaldı ki binnazda fiyatlar çok yüksek (ben baktırmıyorum beğenmiyorum çünkü hem de pahalı geliyor), adı sanı olan falcılar zaten 100tl civarı. Bu kız da 150 tl. Anı öğrenmek isteyenlerden binnazdaki çıkmadığı yazıp çizilen kişilerdense bu kızı tercih etmek isteyenler olabilir, 50 tl fark verip. dediğim gibi herkesin kendi kararı.

Bu kız için de gelecek odaklı değil an odaklı yazıldı zaten. İnsanlar bunu bilerek baktırıyor. Ben mesela cidden anı bilen, karşı taraf ne yapıyor bilen birini arıyorum şimdi. Falsepetinde byvde tonla fal baktırdım, herkes bir şey söyledi kafam çorba oldu. 1 kez baktırıp bu konuyu kapatıcam artık çünkü çok para dötüm son1 ayda.
Sen baktirdin mi instagramda konusulan tarot yorumcusuna Cherry, baktirdiysan begendin mi?

Canım arkidişlerim, az önce bugün instagram tarot akademiden bakan kızçeyle buluştum. Valla çok çok beğendim. 1 saat dolu dolu geçti, boş 1 dk olmadı. Karşı tarafın duygu ve düşüncelerini kartlara sorarak bilnçaltını okuyor. Böyle bir şeyi daha önce hiç görmedim, kartlara karşı tarafmış gibi sesleniyor. Misal benim için N.. , Cherry'i arayacak mısın dedi, benim hıyartonun bilinçaltı da döktükçe döktü vallahi. Cümleler benim hıyartonundu kesinlike. 1.ağızdan aktardı kesinlikle. Karşı tarafın tüm korkularını, fikirlerini her şeyini görüyorsun.

Ben de bunu sormustum, gormemisim bu yazdigini.

Ben de bunu sormustum gormemisim bu yazdigini

X