Binnaz Abla

kızlar, daha önce black friday indirimi yapıyor muydu binnaz
yine çok az kaldı blackfridaye beklesem mi beklemesem mi bilemedim
elfine baktırmak istiyorum ama 300tl çok ya
Binnaz islerinden memnun herhalde indirim yapmiyor eskisi gibi. Elfin'e ben de bir kere baktirmak istiyorum ama 300 bana da cok geliyor.

Ayda Neşeyi arkadaşıma önerdim iyi giden bir ilişkisi var kızın, kıza demiski sevgilinden ayrılacaksin Bahar dönemi yeni biri saçları güzel bir adam filan aynı şeyleri bana da gördü sanırım çoğunluğa aynı şekilde konuşuyor.Mevcut sorulan kişi ile ilgili olumlu konuştuğu var mı merak ettim ?

Bir Yolun Var'da indirim varmis uzun zamandir Poramor Poramor un tavsiye ettigi Falci Mars aklimdaydi hazir indirimdeyken deneyeyim dedim. Kahve baktirdim cok uzun bakmamis ama cok garip detaylari bilmis, nokta atisliydi. O kadar cok fal baktirinca insan artik hisleri olan falciyi anliyor, okurken de bunu hissettim. Gelecek icin de yakin zamanda yeni biri gormuyorum demis ki tanismamam tanismamtan daha mantikli su an zaten yazmistim 3 senedir kime baktirsam yeni biri goruyor bir turlu tanisamadim diye. Denemek isteyen varsa bugun %50 indirimdeyken kacirmasin. Vadesi cok uzun gerci Nisan ayini verdi ama yeniden kesin baktiririm, telde bakan falcilar dahil son zamanlarda nokta atisi anlaminda memnun kaldigim tek falci oldu diyebilirim, telde bakanlar cok kotuydu nokta atisi yoktu hatta, en son Ayda Neşe fena degildi ama Falci Mars'i daha cok begendim acikcasi az ve oz bakmis gelecek ongorusu de gayet mantikliydi.

Ayda Neşeyi arkadaşıma önerdim iyi giden bir ilişkisi var kızın, kıza demiski sevgilinden ayrılacaksin Bahar dönemi yeni biri saçları güzel bir adam filan aynı şeyleri bana da gördü sanırım çoğunluğa aynı şekilde konuşuyor.Mevcut sorulan kişi ile ilgili olumlu konuştuğu var mı merak ettim ?
Bana mevcut kişi ile ilgili olumlu konuştu.
Ayırmadı da başkasıyla da tanıştırmadı, sıkıntılar var ama düzelecek 2022 başlarında dedi.
Çok da beğenmiştim aslında bakalım neler olacak...

Bir Yolun Var'da indirim varmis uzun zamandir Poramor Poramor un tavsiye ettigi Falci Mars aklimdaydi hazir indirimdeyken deneyeyim dedim. Kahve baktirdim cok uzun bakmamis ama cok garip detaylari bilmis, nokta atisliydi. O kadar cok fal baktirinca insan artik hisleri olan falciyi anliyor, okurken de bunu hissettim. Gelecek icin de yakin zamanda yeni biri gormuyorum demis ki tanismamam tanismamtan daha mantikli su an zaten yazmistim 3 senedir kime baktirsam yeni biri goruyor bir turlu tanisamadim diye. Denemek isteyen varsa bugun %50 indirimdeyken kacirmasin. Vadesi cok uzun gerci Nisan ayini verdi ama yeniden kesin baktiririm, telde bakan falcilar dahil son zamanlarda nokta atisi anlaminda memnun kaldigim tek falci oldu diyebilirim, telde bakanlar cok kotuydu nokta atisi yoktu hatta, en son Ayda Neşe fena degildi ama Falci Mars'i daha cok begendim acikcasi az ve oz bakmis gelecek ongorusu de gayet mantikliydi.
indirim ne zamana kadar geçerli acaba evde de kahve kalmamış :KK43:

Ben Mars ı 6 ay önce denemişim şimdi baktım, anlık olarak bildiği özel bir şey yokmuş ama devamında da evlilik görmüyorum siz bitirmelisiniz o bitirmez falan demiş. Henüz evlenmedik diyeyim hani o kısım tamam da vade vermediği için çıktı çıkmadı diyemedim.
Hatta bana şöyle bir şey demiş falda : "...falınızı kartlarınız üzerinden okudum. eğer iyi seçmediyseniz değişimler olabilir. yanlış bilgiler çıkmış olabilir. Tarot falında bu genelde olur. Bunu da size açıklamak istedim. Farklı durumlarda olabilir belki ama kartlarının söylediği sizin için bu şekilde..."
Belki kahvede daha iyidir onu denemek lazım...

Galiba bugun sadece, normalde 70 lira 35'e iniyor. Ben de yeni kahve icmedim, gecen haftadan kalan fotograflari gonderdim bence eski foto varsa olur kahvede ben genelde oyle gonderiyorum surekli kahve icmedigim icin.
ben geçen telve bir alanda topaklandığı şekil çıkmadığı için üstüne gidip bir kahve daha içmiştim :KK70:

Galiba bugun sadece, normalde 70 lira 35'e iniyor. Ben de yeni kahve icmedim, gecen haftadan kalan fotograflari gonderdim bence eski foto varsa olur kahvede ben genelde oyle gonderiyorum surekli kahve icmedigim icin.
ahaha ben mutlaka yeni kahve kapicam ama kahve yoksa tarot :)

ben geçen telve bir alanda topaklandığı şekil çıkmadığı için üstüne gidip bir kahve daha içmiştim :KK70:
Ben hic ugrasamam zaten hisleri varsa o anda ondan anlar zaten 1 haftada bir sey degismez bence
xenforo-smilies-kk70.gif

ahaha ben mutlaka yeni kahve kapicam ama kahve yoksa tarot :)
Ben de Tarot atacaktim ama kahveye gelen yorumalri daha iyiydi ben de telimde gecen hafta ictigim kahve fincaninda fotolari gorunce gonderdim gitti . Bildigine gore demek ki fark etmiyor, bunu da test etmis olduk
xenforo-smilies-kk70.gif

Bir yolun varda kredim kalmış Almira yı denedim.
Sesli göndermiş, genelde oradaki falcılar yazılı gönderiyor bu artı bir şey.
Çok kısa bakmış ama cidden çok isabetli, o yüzden kısalığını sorun etmedim.
Son olarak da çok hızlı dönüş yapıyor bu da olumlu :)
Fiyat uygun bir de indirim olunca denenebilir bence:super:

yüz yüze baktırıp memnun kaldığınız var mı peki hiç
Ben yuzyuze baktirmiyorum uzun zamandir ama Istanbul topiginde konusulan 1-2 falciya baktirmistim onlardan memnun kalmadim. Az cok bildiler ama nokta atisli degildi hicbiri ozlelikle Trans Zeynep mi nedir hayatimda baktirdigimen kotu faldi, bombos ve o kadar da unlu. En cok ona verdigim paraya acidim, bilemedigi gibi basimi agritti resmen surekli aynis eyi tekrar ediyor bir de anlamsiz seyler soyluyor deli gibi.

Falcı marsa geçen sene ekim ayında baktırmışım; uzun vadede çok olumlu şeyler söylemiş. Aradan geçen 1 seneye rağmen olumlu giden çok da bişey yok. Hatta demiş ki: yıllarınızı alabilir…… Seneler hangi zamanı verir kahve de belli değil.
Durum böyle olunca çıktı yada çıkmadı diyemiyorum. Mantıklı makul bir yorummuş genel olarak

Falcı marsa geçen sene ekim ayında baktırmışım; uzun vadede çok olumlu şeyler söylemiş. Aradan geçen 1 seneye rağmen olumlu giden çok da bişey yok. Hatta demiş ki: yıllarınızı alabilir…… Seneler hangi zamanı verir kahve de belli değil.
Durum böyle olunca çıktı yada çıkmadı diyemiyorum. Mantıklı makul bir yorummuş genel olarak
Ben sevdim bakım tarzını, yazılı bakmış uzun degil ama netti soruma da şimdi birkaç sey sormuştum atlamadan cevap vermiş eger fiyatını arttırmazsa artık ona baktırırım aralıklarla.

falcı mars hep böyle geç mi dönüyor
Ben sevdim bakım tarzını, yazılı bakmış uzun degil ama netti soruma da şimdi birkaç sey sormuştum atlamadan cevap vermiş eger fiyatını arttırmazsa artık ona baktırırım aralıklarla.
ama biraz geç dönüyor sanki, 4 saat oldu hala aynı sıradayım

X