Binnaz Abla

Bana da soruma geç cevap verdi, herhalde tam odaklanmadan bakmıyor bence ki ben boyle yapan falcıyı daha cok seviyorum, hemen yarım saat-1 saatte bakan falcı guven vermiyor nedense cunku ne zaman odaklanıyor da yazıyor fal bakmak için once iyi yogunlaşmak enerjiyi yonlendirmek lazım.

Hem almiraya hem falcı marsa fal yolladım bakalım fallarım yanıtlanınca yorum yaparım tekrardan
İkisi de aynı konu hakkında olumsuz yorum yaptı.
Bu konu hakkında firuze şanlı, serkan tek olumlu konuşmuştu

Hangisi olur hangisi patlar bilmiyorum ama ben falcı marsı çok sevemedim. Bence üstün körü bakmış baya sanki havuzdan bedava fal baktırmışım hissiyatı oluşturdu
Sorularıma da eksik cevap vermişti ve anı da bilemediğini düşünüyorum çünkü daha birkaç hafta önce tanıştığım insan için aylardır sevgiliymişiz de ayrılmışız gibi davranarak bakmış falı, O yüzden bana benle baya alakasız geldi fal

Almiraya gelirsem anlık tespit değil geleceğe dönük tespitlerde bulundu o yüzden gelecekteki vadeleri gelmediği sürece iyi olup olmadığı hakkında yorum yapmam doğru olmaz

Kızlar selam, kısa bir iş seyahati yüzünden izmirdeyim. Yüzyüze katina baktırmak istiyorum. Var mı tavsiyesi olan? Yüzyüze fal baktırmayalı çokça zaman olmuştu, hazır tam yerine gelmişken katina istiyorum çünkü şimdiye kadar hep online baktırdım
Karşıyaka çarşıya girerken Akbank dan sağa giden yola gir biraz ileride Ravazza cafe var orda bir kadın vardı Tarot bakan 60 yaşlarında. Eğer havasındaysa çok tutuyor diyorlar.

Kızlar burda marşın adı geçince daha önceden baktirdiğım yorumu okudum. Sorum için uzun vade vermiş kim öle kim kala.. anlık kafamdan geçenleri söylemiş ben ona falda belirtmemiştim zihin okuma gibi ilginçti boş bir falcı değil

kızlar, daha önce black friday indirimi yapıyor muydu binnaz
yine çok az kaldı blackfridaye beklesem mi beklemesem mi bilemedim
elfine baktırmak istiyorum ama 300tl çok ya
kızlar bildirim girince konuya girdim. elfine arkadaşım baktırmıştı sevgilisi için. işte hiç düzelmeyecek bi gelip gidecek eskisi gibi olmayacak o başka biriyle olacak sen bunu öğreneceksin falan demiş. çok kısa süre sonra her şey düzeldi evlendiler :) ikisi de hatalarından ders aldı ve kendilerini toparladı. o zaman baktırdığında bayağı para vermişti diye hatırlıyorum. şimdi 300 yazmışsınız bayağı pahalı ya.boşuna para bayılmayın diye yazdım :)

Kızlar burda marşın adı geçince daha önceden baktirdiğım yorumu okudum. Sorum için uzun vade vermiş kim öle kim kala.. anlık kafamdan geçenleri söylemiş ben ona falda belirtmemiştim zihin okuma gibi ilginçti boş bir falcı değil
Ben de soruda belirtmedigim halde zihnimden gecenleri soylemis ayni seyi dusundum acaba beyin mi okuyor diye. Gelecek bana da 5 ay kadar zaman verdi daha once de olavbilir dedi bakalim gelecek cikarsa, 2-3 kucuk sey soyledi en azindan oradan anlariz anlik zihin mi okuyor biliyor mu gelecege yonelik.

Ben de soruda belirtmedigim halde zihnimden gecenleri soylemis ayni seyi dusundum acaba beyin mi okuyor diye. Gelecek bana da 5 ay kadar zaman verdi daha once de olavbilir dedi bakalim gelecek cikarsa, 2-3 kucuk sey soyledi en azindan oradan anlariz anlik zihin mi okuyor biliyor mu gelecege yonelik.
bana niye öyle yapmadı ya :KK43:
sadece sorduğum kişinin beni zamanında çok yorduğunu ve hala yorduğunu söyledi ve benim o dönsün diye kendimi değiştirmeye çalıştığımı
ama sorduğum kişiyi ben daha 1 aydır tanıyorum
enerji meselesi işte bana çok alakasız geldi falı
ya da başka fincanla karıştırdı bilmiyorum :KK70:

sadece sorduğum kişinin beni zamanında çok yorduğunu ve hala yorduğunu söyledi ve benim o dönsün diye kendimi değiştirmeye çalıştığımı
ya da başka fincanla karıştırdı bilmiyorum :KK70:
Enerji meselesi büyük ihtimal. Gerçi siz kahve baktırmışsınız ben tarot baktırmıştım, tarotta da pek iyi değil diye düşündüm. Tarot net vermez durumlar değişebilir enerjiler değişebilir filan diye kendini garantiye alıyormuş gibi cümleler kurmuş çünkü.
Aslında bu düpedüz ben kart okumayı bilmiyorum demek 🙄
Ben yine de bu kadar beğeneni olan yorumculara bir şans daha veriyorum. Bir dahaki indirimde kahveyle denerim inşallah 😁

Enerji meselesi büyük ihtimal. Gerçi siz kahve baktırmışsınız ben tarot baktırmıştım, tarotta da pek iyi değil diye düşündüm. Tarot net vermez durumlar değişebilir enerjiler değişebilir filan diye kendini garantiye alıyormuş gibi cümleler kurmuş çünkü.
Aslında bu düpedüz ben kart okumayı bilmiyorum demek 🙄
Ben yine de bu kadar beğeneni olan yorumculara bir şans daha veriyorum. Bir dahaki indirimde kahveyle denerim inşallah 😁
aynen serkan tekte gelecek vadesi tutmadığı halde anlık bir iki şey bildiği için 5 6 ay sonra tekrar bi baktırdım
falcı mars için de aynısını yapabilirim belki

eee kızlar yarın indirim olur çoğu yerde
falaleme yazdım orada da olcakmış
kimlere baktırmayı düşünüyosunuz herkes bir söylesin belki fikir olur
Ben Elfin i merak ediyordum Binnazda son zamanlarda çok sık adı geçtiği için ama yukarıdaki yorum kafamı karıştırdı.
Falalem de beğenilen 3 isme baktırdım, bir tek Medyum Fatima kaldı ona da kararsızım.

4 aydır bir yolun var sitesine fal atmadım..bana göre en güvenilir falcilardan İLKAY GÜR (8 yıldır kendisini tanırım) BU yıl yeniden bir yolunda fal bakıyor ki şimdi baktım fal alımı yapmış 14 kişi sırada kesinlikle fallara bakmıyor kendisi özelden zaten telden bakıyor siteden alınan krediler bir kaç ay sonra insanlar fallarını çekiyor ve mecburen çoğu bu krediyi başka fıçıda kullanıyor açıkçası danışıklı döğüş bu vesile ile ilkay gür ve sitenin resmen insanları oyuna getiriyorlar bunu siteye de yazdım uyanık olun arkadaşlar.. sakin fal atmayın

ya da başka fincanla karıştırdı

İlginç gerçekten ama enerji uyuşması var demek ki çünkü buradaçok övülen falcılara baktırıp bu mu bu kadar beğenildi dediğim de çok oldu. O yüzden denemek lazım, öneriyle degil denemeden anlaşılmıyor.

kızlar bildirim girince konuya girdim. elfine arkadaşım baktırmıştı sevgilisi için. işte hiç düzelmeyecek bi gelip gidecek eskisi gibi olmayacak o başka biriyle olacak sen bunu öğreneceksin falan demiş. çok kısa süre sonra her şey düzeldi evlendiler :) ikisi de hatalarından ders aldı ve kendilerini toparladı. o zaman baktırdığında bayağı para vermişti diye hatırlıyorum. şimdi 300 yazmışsınız bayağı pahalı ya.boşuna para bayılmayın diye yazdım :)

Elfin bana da çıkmadı. bana söylediği şeylerle hiç alakasız şeyler oldu, zaten dinlerken ben bunu yapmam dedim yapmadım da. Kimse Allah değil can kardeşlerim, Elfin şu ya da bu dedi diye çıkacak, ayrılacaksın, olmayacak diye bir şey yok.

merhaba kızlar binnaz da indirim var yüzde 50 bi de bilgisi olan var mı elfin demet ne zaman sisteme giriyor ben bayadır takip ediyorum elfin yok bilgisi olan varsa yazabilir mi

X