Binnaz Abla

Son dönemde uzun süredir aklıma takılan br gönül ilişkisi olayında çok travmatik bir olay yaşadım. Bu döneme kadar da bir çok kişiye fal baktırmıştım.Daha önce yorumlarım da mevcut aslında onlarda biraz değişiklik oldu
Şöyle söyleyeyim; bir fal tutarsa çıkarsa anda ya da maksimum 2 haftalık öngörülerde çıkıyor , diğer türlü çıkması bence tesadüf. Ve çıkarsa negatif olan çıkıyor, pozitif bir gelişmenin çıktığını şu ana kadar hiç görmedim :) Aslında hepimiz reel durumun farkındayız ama buna rağmen içteki o umut hiç bitmiyor ve sürekli sanki fal baktırınca o umut artacakmış gibi hissediyorsun. Aslında onu bitirecek tek şey bence yeni biri. O gelene kadar o umut çok küçük de olsa orada kalıyor ve seni fal baktırmaya teşvik ediyor, hiç biri tutmasa ,gerçeği değiştirmese bile
Akut bir olay yaşadıysanız ve anlık durumu öğrenmek istiyorsanız bence Duygu Deniz bu konuda iyi. Daha önce hakkında olumsuz yazdım ama anlık durumda resmen benim bile kendime söylemediklerimi söyledi falda . Zaten gelecek için bir iddiası yok öyle anladım. Anlık major bir olay yaşarsanız bence anlık durum ve çok çok yakın gelecek için ( 1-2 günlük) danışabilirsiniz. Genel baktıracaksanız bence doğru kişi değil ama yeni gelişen major bir olay sonrası ise doğru kişi
Onun haricinde bu travmatik olayı kim öngörebildi diye sorarsanız aslında falı çıkan Gilda Koç var , o kadın başlangıçta bana kart okuyor gibi geldi ama sonrasında aslında tutturduğunu farkettim. Doğa Dan'ın söylediğinin hepsi çıkmadı ama bir kısmı çıktı.
bence en tutarlı yorumları kendileri de kartlara bir sürü soru soranlar veriyor ; Duygu Deniz, Zişan Işık, Doğa Dan ,Gilda Koç belki Zümra Lal ( ama Zümra pembeci buna göre davranın)
Demek ne kadar çok kart o kadar daha yakın tahmin. Ama bu tahminler de maksimum 2 haftalık süreci veriyor. İki vade 3 vade gibi
Bunlar içinde tek istisna oldu o da bana imkansız dediğim olayı bir şekilde 1,5 ay önceden öngören Elvin Yüce oldu. Bakın kesinlikle boş değil ama ben hep ona canlıdan sordum ve fal ilerledikçe açılıyor. Açıkçası tam dediği gibi ve dediği tarihte olay oldu şok oldum. Olay olduktan sonra tekrar danıştım bu sefer çok acımasız bir yorum yapmış, muhtemelen yine dediği doğru ve öyle de gerçekleşecek ama keşke biraz daha yumuşak söylese çok acımasız, moralimi ekstra bozdu :KK43:

Sizi motive eden, modunuzu yükselten fallar olabiliyor , anlık durumda iyi ama olay gerçekleşmeyince travmanızı daha çok artırıyor bunu anladım .O kadar çok kişi var ki çıkmayanlar içinde gözüme en çok çarpanları da yazayım ;
Mert Göktürk; Allahım bu adam resmen umut satıyor , anlık yağlayıp ballayıp sizi gönderiyor ve bunun için de 300 tl veriyorsun.
Melisa Donukuk ; aslında sonuç olaral dediği çıktı, tutarlı şekilde olumsuz konuştu ve olumsuz oldu ama kartı anlık durumu yorumlamıyor ki. Ben bu kadına ilk baktırdığımda çok daha şey bilmişti, böyle tek sonuç odaklı laf kalabalığı yapıyor. Ortada hiç bir şeyyok. Bıraksan ben olumsuz gördüm deyip fal 20 sn 'de bitebilir gerisi laf kalabalığı. Kartlara da baktığını sanmıyorum.
Son dönemde burada çok yazıldığı için ismini vereceğim Elfin Demet hiç bir detayı bilemedi; giriş-gelişme -sonuç.
Elfisucan ilk falında çok değişik ayrıntılar bilmişti wow demiştim sonrası aynı masal,hiç bir detayı bilemedi.
Falevi bir türlü sıra bulunamayan Jale Açıkgöz - Jeliza Su falın hiç bir kısmı çıkmadı, sıfır .
İkbal Gür, hiç bir kısmı çıkmadı, tamamen sıfır bir senaryo
Binnaz'da Hale Soydan bence bu kadının hisleri var yakın geçmişte doğru tahminler yaptı ama gelecek çıkmadı diyeyim
Anna Verdunya ? Binnaz'da çok ilginç bir kadın ama fal hem anlaşılmaz hem de beni yanlış yönlendirdi. Yani ben sadece ana bakarım dedi ama o da keşke onu dinlemeseydim dedirtti.

Sizi motive eden, modunuzu yükselten fallar olabiliyor , anlık durumda iyi ama olay gerçekleşmeyince travmanızı daha çok artırıyor bunu anladım .O kadar çok kişi var ki çıkmayanlar içinde gözüme en çok çarpanları da yazayım ;
Mert Göktürk; Allahım bu adam resmen umut satıyor , anlık yağlayıp ballayıp sizi gönderiyor ve bunun için de 300 tl veriyorsun.
Melisa Donukuk ; aslında sonuç olaral dediği çıktı, tutarlı şekilde olumsuz konuştu ve olumsuz oldu ama kartı anlık durumu yorumlamıyor ki. Ben bu kadına ilk baktırdığımda çok daha şey bilmişti, böyle tek sonuç odaklı laf kalabalığı yapıyor. Ortada hiç bir şeyyok. Bıraksan ben olumsuz gördüm deyip fal 20 sn 'de bitebilir gerisi laf kalabalığı. Kartlara da baktığını sanmıyorum.
Son dönemde burada çok yazıldığı için ismini vereceğim Elfin Demet hiç bir detayı bilemedi; giriş-gelişme -sonuç.
Elfisucan ilk falında çok değişik ayrıntılar bilmişti wow demiştim sonrası aynı masal,hiç bir detayı bilemedi.
Falevi bir türlü sıra bulunamayan Jale Açıkgöz - Jeliza Su falın hiç bir kısmı çıkmadı, sıfır .
İkbal Gür, hiç bir kısmı çıkmadı, tamamen sıfır bir senaryo
Binnaz'da Hale Soydan bence bu kadının hisleri var yakın geçmişte doğru tahminler yaptı ama gelecek çıkmadı diyeyim
Anna Verdunya ? Binnaz'da çok ilginç bir kadın ama fal hem anlaşılmaz hem de beni yanlış yönlendirdi. Yani ben sadece ana bakarım dedi ama o da keşke onu dinlemeseydim dedirtti.
Falevi Jale Açıkgöz bende denemiştim. Baya oldu çok olumlu konuşmuştu ve sonucunda hiçbirisi çıkmadı.

Son dönemde uzun süredir aklıma takılan br gönül ilişkisi olayında çok travmatik bir olay yaşadım. Bu döneme kadar da bir çok kişiye fal baktırmıştım.Daha önce yorumlarım da mevcut aslında onlarda biraz değişiklik oldu
Şöyle söyleyeyim; bir fal tutarsa çıkarsa anda ya da maksimum 2 haftalık öngörülerde çıkıyor , diğer türlü çıkması bence tesadüf. Ve çıkarsa negatif olan çıkıyor, pozitif bir gelişmenin çıktığını şu ana kadar hiç görmedim :) Aslında hepimiz reel durumun farkındayız ama buna rağmen içteki o umut hiç bitmiyor ve sürekli sanki fal baktırınca o umut artacakmış gibi hissediyorsun. Aslında onu bitirecek tek şey bence yeni biri. O gelene kadar o umut çok küçük de olsa orada kalıyor ve seni fal baktırmaya teşvik ediyor, hiç biri tutmasa ,gerçeği değiştirmese bile
Akut bir olay yaşadıysanız ve anlık durumu öğrenmek istiyorsanız bence Duygu Deniz bu konuda iyi. Daha önce hakkında olumsuz yazdım ama anlık durumda resmen benim bile kendime söylemediklerimi söyledi falda . Zaten gelecek için bir iddiası yok öyle anladım. Anlık major bir olay yaşarsanız bence anlık durum ve çok çok yakın gelecek için ( 1-2 günlük) danışabilirsiniz. Genel baktıracaksanız bence doğru kişi değil ama yeni gelişen major bir olay sonrası ise doğru kişi
Onun haricinde bu travmatik olayı kim öngörebildi diye sorarsanız aslında falı çıkan Gilda Koç var , o kadın başlangıçta bana kart okuyor gibi geldi ama sonrasında aslında tutturduğunu farkettim. Doğa Dan'ın söylediğinin hepsi çıkmadı ama bir kısmı çıktı.
bence en tutarlı yorumları kendileri de kartlara bir sürü soru soranlar veriyor ; Duygu Deniz, Zişan Işık, Doğa Dan ,Gilda Koç belki Zümra Lal ( ama Zümra pembeci buna göre davranın)
Demek ne kadar çok kart o kadar daha yakın tahmin. Ama bu tahminler de maksimum 2 haftalık süreci veriyor. İki vade 3 vade gibi
Bunlar içinde tek istisna oldu o da bana imkansız dediğim olayı bir şekilde 1,5 ay önceden öngören Elvin Yüce oldu. Bakın kesinlikle boş değil ama ben hep ona canlıdan sordum ve fal ilerledikçe açılıyor. Açıkçası tam dediği gibi ve dediği tarihte olay oldu şok oldum. Olay olduktan sonra tekrar danıştım bu sefer çok acımasız bir yorum yapmış, muhtemelen yine dediği doğru ve öyle de gerçekleşecek ama keşke biraz daha yumuşak söylese çok acımasız, moralimi ekstra bozdu :KK43:
canlı fal tam olarak nasıl oluyor hiç baktırmadığım için soruyorum

Aynı şeyi düşündüm. Bana bilemeyenler çoğunluk gerçi ama hiç bilemeyenler Maya Demir ( resmen uydurmus, nasıl bu kadar seviliyor bilmiyorum) Serkan Batu Kılıç, Nakta, Bilge Ozdogru, Rezzan, Mert Gokturk ilk aklıma gelenler.

Maya Demir sadece senaryo yaziyor, o senaryoda karsi taraf pisman oluyor ama sen coktan evlenmis falan oluyorsun:olamaz:Bu kadar iyi bir senaryoyu dinleyip zevkten 4 kose olmayacak kimse yok, Maya Demir insanlara duymak istediklerini soyleyip puanlari topluyor o kadar.

canlı fal tam olarak nasıl oluyor hiç baktırmadığım için soruyorum
whatasppdan yazışıyorsun gibi :) sana kart seçtiriyorlar sonra süreyi başlat isteği ggeliyor süre başlatılıyor. Çoğunlukla kredin bitsen bile yazışmaya devam ediyorlar.
Telefon ile falda ve bu canlı falda bilerek uzattıklarını ve kredini yediklerini hissettiğim 2-3 kişi oldu ama isimlerini vermeyeceğim.

Maya Demir sadece senaryo yaziyor, o senaryoda karsi taraf pisman oluyor ama sen coktan evlenmis falan oluyorsun:olamaz:Bu kadar iyi bir senaryoyu dinleyip zevkten 4 kose olmayacak kimse yok, Maya Demir insanlara duymak istediklerini soyleyip puanlari topluyor o kadar.
Kesinlikle. Bence dizi sektorune kasalar iyi senaryo yazari olur, tam yaz dizisi senaryosu 😂

Anı güzel.özetliyor ama.kesinlikle dedikleri çıkmıyor
Bana anda da iyi degildi. Komsu fali gibi jenerik fallar atmisti ki o genel soyledikleri de tutmadi iste o zaman fal tecrubem olmadigi icin herkes de begeniyor diye tutmadigi halde 2-3 defa denemistim, simdi olsa ilk faldan anlar bir daha atmazdim. Baktira baktira biz de uzman olduk hisli olan falciyi direkt anliyorum artik. Ayni sekilde falcilar da musteri profilini anlamis, nabza gore serbet verip mantikla uyduruyoar, acikgoz olanlar sorudan gidip yuksek puan aliyorlar boylece.

whatasppdan yazışıyorsun gibi :) sana kart seçtiriyorlar sonra süreyi başlat isteği ggeliyor süre başlatılıyor. Çoğunlukla kredin bitsen bile yazışmaya devam ediyorlar.
Telefon ile falda ve bu canlı falda bilerek uzattıklarını ve kredini yediklerini hissettiğim 2-3 kişi oldu ama isimlerini vermeyeceğim.
canlı fal direkt yazışarak mı oluyor ben telefonda fal gibi zannetmiştim. binnazda çok gördüm ama hiç baktırmamıştım

falsepetinde artık baktırmıcam diyorum ama yüzde 50 indirim yapıp duruyorlar
var mıdır bir öneriniz
nesibe tekbaşere bir ara baktırıcaktım ama pahalı diye baktırmamıştım
Değmez. Şöyle başlıyor fala baktım, ..... ve sessizlerimle destekleyeceğim. Sessizlerim derken ? Falın ilerleyişi, şöyle şöyle yapmalısın , şu tutumda olmalısın, full tavsiye bir gelecek öngörüsü yok ama sorun şu ki ortada ilişki kalmamışken o tavsiyelerin bir anlamı olmuyor :) :) İlişki yok ki ilişkideki tutum tavsiyesi yapasın :)

melisa donukukun olumsuz baktıkları çıktı mı ya
bana şartlı fal sormuş olumsuz gördüğünü söyledi
bana çıkmıştı olumsuzu ama şöyle, o dönem iki durum vardı zaten olumlu- olumsuz olabilecek o da olumlu gibi ama önce olumsuzu yaşayacaksın tabirinde bir yorum yapmıştı. olumsuzlar yaşandı olumlu kısımlar da olmadı. çok muallakta bir faldı. ama o an ki durumu iyi özetleyebilmişti. ve bana da şartlı bakmamıştı.

Size hak veriyorum bu konuda çünkü gerçekten falı terapi gibi gördüğümüz ve güzel şeyler duymak istediğimiz doğru ama burada kendimden bir örnek vermek istiyorum; Serkan Tek oldukça beğenilen bir isimdi buralarda ve dediklerinin de en azından kısa vadede çıktığını, tutarlı yorumlar yaptığını söyleyenler olmuştu.
O dönem (geçen yılın ocak ayı gibi) Serkan tek bana inanılmaz olumsuz bir yorum yapmıştı. Zor dönemlerden geçiyordum üstüne fal yüzünden de günlerce bunalıma girmiştim. Benim ona baktırmaktaki amacım olumlu bir şeyler duymaktan ziyade tutarlı ve yol gösterici olmasıydı çünkü ona danışanların deneyimleri bu şekildeydi, elimdeki tek veri de buydu. Sonuç ise anlattığının tam tersi oldu.
Tabii bu bir örnek, özellikle Serkan Tek i işaret etmiyorum bu noktada ama o dönem bu tip olumsuz yorumlara daha çok denk geliyordum. Hatta o zaman kendi olumsuz ruh halimi fazlasıyla karşı tarafa yansıttığımı düşündüm çünkü ben kendimi kötü hissediyor olsam da hayatım falda anlattıkları gibi olumsuz ilerlemiyordu.
O yüzden doğru yorumcuyu tespit etmek için "olumsuza açık olmak" tek başına yeterli midir ona emin olamıyorum.
Kesinlikle haklısın tek başına yeterli değil aslında söylemek istediğim gerçekleri duymaya hazır olup olmadığımızdı. Bu da genelde olumsuz yorumlarda istenmiyor.

Bana olumsuz yorum elbette yapılıyor ama iyi yorumcu öyle mantıklı şeyler söylüyor ve gerçekleri görmemi sağlıyor ki ben o olumsuzdan çıkıyor bambaşka bakıyor hale geliyorum. Aslında olumsuz da olsa sebepleri ve bu ruh halinden çıkışımız gelecek öngörülerde doğru tahmin edildiğinde fal tuttu denir.

Merhaba son dönemde Rezzandan memnun olan var mı? Ben çok baktırdım vaktinde de tekrar göndersem mi diye düşünüyorum. Buara ordan zeyder e takıldım bana tuttu enerjisi.

Merhaba son dönemde Rezzandan memnun olan var mı? Ben çok baktırdım vaktinde de tekrar göndersem mi diye düşünüyorum. Buara ordan zeyder e takıldım bana tuttu enerjisi.
Zeyder kimine göre kısa bakıyor ama uzun uzun laf salatası yapmıyor en azından bana çok şeyi tuttu iyi bakıyor. Rezzana aynı dusunceyle gittim uzun süredir gitmiyorum nasıldır acaba deidm fiyasko

bugün zülal şene baktırdım buradaki yorumları okumadan baktırdım
baya kötü ya yani enerji tutmaz bilmez anlarım da
kadın bilmediği belli olmasın diye full tavsiye öneri ve full aynı kelimeleri tekrarlamış
ana dair bir şey dememiş ful geleceğe dair konuşmuş ama o da şu olay bu olay olacak şekilde değil de
ileride mutlu olcaksın çok zekisin çok güzelsin ve döngü başa dönüyo

X