Bir erkek neden aldattığını itiraf eder

Bir erkek ..... diye başlayan diye cümleler kurmayın zira arkadaş erkek değil bir paçavra. İnsanın biyolojik gider diye tanımladığı kadına dahi saygısı olur saygısız leşin teki. Adam gibi erkek bulun lütfen ay nerden buluyosunuz bu çöpleri yaaa

Neden olacak karaktersizliğinden. İlk defa aldatıldın sanırım geçiyor merak etme neden diye de sorgulama mantıksız çünkü. Kurtulduğuna şükretmelisin

Benimle olduğu süre içinde hiçbir saygısızlığını görmedim aksine aşırı iyi olduğu için şüphe duydum, ayrıldıktan sonra her gün yazdı bana bunlar zaten çok fazla geldi.
Bir sürü erkek oldu hayatımda ama bu kadar düşünceli ve centilmen biriyle tanismamistim.
O nedenle ters köşe oldum.
Kadına ve kendime saygim olduğu için direkt engelledim zaten sadece neden diye merak ediyorum doğal değil mi bu duygu?

İkili ilişki yurutebilirdi ruhum duymazdi.
Ya da artık görüşmek istemiyorum dese de ben okeydim.

Tabi ki içim çok acıyor böyle bir uyum ve birini yeniden sevebilmek kolay değil, acımı yaşarken bunu da kafama takiyorum bu belki de unutma süremi uzatıyor o medenle size sormak istedim.
Sanirim olaya duygusal baktiginiz icin su an bazi seylerin farkinda degilsiniz, uyumunuz karsilikli değilmiş, aksi olsa adam hayatinda baskasina ihtiyac duyup birlikte olmazdi
Üstelik o gece zil zurna olmasa, hemsireyi size anlatacagi da yoktu,
Onu orada, sizi sanalda idare edecekti.

Son düzenleme:
“Neden?
Bir erkek neden böyle bir şey yapar bir türlü anlayamıyorum eğer anlarsam gerçekten üzüntümü yaşayıp unutmaya çalışacagim, yoluma bakacağım.
Benden kurtulmak mi istedi?
Bir kadın olarak ondan hoşlanırken başka biriyle olma ihtimali bile aklıma gelmiyor.”

aynı soruları beni aldatan 3 yıllık sevgilim için sürekli kendime soruyorum ve hala cevap bulamadım

Narsist pislik senden kurtulmaya çalışmamış sadece saklı gizli iş çevirmeyecek kadar kendini çok seviyor planlıda maşallah önce aşk bombası - karşıdakini kendine bağlama - etkilenmeden emin olunca pisliklerini kabullendirme ama çok anlam arama çünkü bu tip aşk bombası atıp bağımlı kişiliği olan kadınları tabiri caizse avlıyor sen avlanmamışsın şimdi başına gelmeden atıp tutması kolay biliyorum da aldatan üzülsün sen niye üzülülüyorsun ? Hayat kısa ve başkalarının yanlışları için üzülmeye zamanımız yok

Çünkü etkilenmiştim, özel biri olduğunu düşünmüştüm benim için.
Salakligima üzülüyorum.

Ben anlayamadım Hemşire evde den sonrasını. Biyolojik gider mi demiş. Acaba ben mi anlamakta güçlük çekiyorum. O kadın zorla mı gelmiş eve çok uzun mesajlaşma olmadı sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…