Bir garip boşanma

Alışkanlık.Net.

Yani büyük konuşma olmasın ama ben bi şekilde o evi yakardım. yani ucu bana dokunmayacak şekilde, ya elektrik kontağını bozardım bişey yapardım yani. Cunku bu kadar maddiyatcı insanların canı gene ancak öyle yanar. Ama işte artık apartmanlarda yasıyoruz ve yandaki başka evlere veya allah korusun masum bi cana da zarar gelebilir. Gece gece çok sinir oldum. allah yardımcınız olsun.

Ah neler geçti içimden ama işte yapamiyorsun

Adınıza çok sevindim. Gecen gunlerde acaba ne yaptı diyordum sizin için. Rabbim güzel zamanlar göstersin size her daim.
Allah im razı olsun. Bütün zor durumdaki insanların ki özellikle kadınlarımızın. Çünkü malesef Türkiye de kadın olmak zor.
İnşallah hepimiz güzel zamanlar görürüz. Kimsenin yuvası bozulmaz, kimse yaşadıklarımı hatta çeyreğini bile yaşamaz inşallah

Evi aldı mı yani? Aile konutu yari yarıya paylaşılıyor hani?

Çok sevindim kurtulmanıza. Benim davada hakim onların tanıdıkları çıktı o yüzden maddi tazminat onları böyle elin kızlarına işkence yapmaya caydıracak biçimde olmadı ama ben haklı bulundum.
İlahi adalete bıraktım, elbet görürüz.

Yapabiliyorsanız şu duygusal sorunlrı ikinci plana atın da paranızı hakkınızı emeğinizi kurtarın ilk etapta lütfen. Adamın çocuk istememesinin sebebi de aşikar, bunlar delil sayılmaz mı doktora gidip geldiğinizi, arkanızdan boşanmak için planlar yapıldığını, oyalandığını, maddi manevi kullanıldığını ispat edebilirsin. Altınların önce sana verilmeyi teklif edilip oysa erkenden kaçırıldığını. Elinizi güçlendirin lütfen, özellikle kandırıldığınızı oyalandığınızı boşanma olayının belki senelerdir planlandığını, bu süreçte çocuk isteğiniz nedeni ile yıprandığınızı bundan sonra belki isteseniz de anne olamayacağınızı falan… abartı değil, olmayacağının garantisi mi var? Önce paranızı kurtarın, sonra terapi alor bide kurban kesersiniz bu adamdan kurtulduğunuz için, her şeyin sırası var

Amiiiin. En önemlisi Allah in adaleti. Bütün haklarım ona emanet zaten

Hepsini ama hepsini sundum elimden geldiğince ama adalet maalesef bizim bildiğimiz gerçekleri bilmiyor. Mesela adam bilirkişiye gitti altınları yarı yarıya hesaplatti bunu öğrendim ama kanıtlayamadim. Kimse kendini riske atmak istemedi. Sonuç olarak yarısi da olsa alıyorum Allah in izni ile. Son kısmı okumadiniz sanırım davayı kazandım. Şimdi bekliyorum itiraz etmezlerse kesinlesecek. Ama itiraz bekliyorm ondan. O kadar yedi biraz daha yeme derdinde aç pislik... Rabbim kimsenin hakkını kimseye yedirmesin...

Hakkında hayırlısı olsun hemşerim gerçekten, durumu a çok üzülmüştüm Kul unutur Allah unutmaz dilerim rabbimden eğer gerçekten menfaati için seninle evlenip o evi yokyere icraya kaptirdiysa Allah sorsun hesabını senden hellalik almadan can veremesin kolayina beddua etmem ama senin eski öküz hak ediyor neyseki geç de olsa en azından davayı kazanmışsin ben anlamıyorum ya zaten davalar neden bu kadar uzun sürüyor insanların ömründen çalınıyor resmen Allah gönlünce birini çıkarsın karşına çok mutlu ol insaAllah...

Adam sizi kullanmış zaten sizden kurtulma planı varmış hep onun içinde çocuk istememiş.siz çocuk işini ciddiye bindirince buraya kadar demiş.iyi bir avukat tutun mutlaka alacağınızı alın.

Rabbim razı olsun. Evet beni zaten en çok üzen maddi kaybımdan ziyade yasattiklari. İyi insandı gerçekten sevdi sonra çıkmaza girdi vs vs diye düşünmek istiyorum sonra aklıma yaptıkları geliyor. En basidi de yıllarca mesaj biriktirmesi. Ki ben defalarca onun mesajlarını kendi elimle.silmistim. bilerek değil güya kendimce telefonunu temizledim alan açardım bazen telefonları değiştirdik, en az 2-3 telefon değişti. Yani bunlari özellikle sakladı. Ve bir de engelini ise engelli girdiğini saklaması... En büyük golü bunlar .. Rabbim kendi gibilerle karşılaştırsın...

Amin Eden bulur zaten Allah'in adaleti sasmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…