Bir garip boşanma

Paranin bi kismiyla guzel bi tatil yap bence. Kafani dinlersin.
Cidden mutlu olamiyolar. Bende bebek var. Benim ex i ne zaman görsem ya telefonda birine cemkiriyor ya da surat 5 karis. Kiziyla konusurken hep yorgunum, uykum var diyor.

Paranin bi kismiyla guzel bi tatil yap bence. Kafani dinlersin.
Cidden mutlu olamiyolar. Bende bebek var. Benim ex i ne zaman görsem ya telefonda birine cemkiriyor ya da surat 5 karis. Kiziyla konusurken hep yorgunum, uykum var diyor.
Ne halleri varsa görsünler. Ama mutlu olmamaları güzel de olur hani .bende çocuk yok.o konuda biraz.rahatim tamamen çıkıyor hayatımdan.
Tatil evet onu düşünüyorum zaten de şu sıcaklar bı geçsin

4.5 yil once kasadan altinlarini geri almis?
Evin kredisini de birkac aydir odemiyormus?
Ama evin tamamini istiyor? Sizin yatirdiginiz para kredi hesabina yatmiyor muydu direkt? O nasil odenememis anlayamadim?
Bir de kredi borcu odenmiyor diye niye polis ariyor?
Kredimden daha buyuk ödemeleri olduguna dair aciklamayi kime niye yapmis?

Bu kisimlari detaylandirir misiniz?

Beyefendinin kumar aliskanligi gibi bir sorunu olduğunu dusunuyorum.

Baslik 2020'ninmis :) siz yine de detaylandirin bu adamin ne sorunu oldugunu merak ettim. Kazandiniz mi davayi sonuc ne oldu?

Kredi 3 yıl düzgün ödeniyor. Sonra ben ödemeye başlayınca kendisi ödemiyor. O yüzden zaten haberim olmuyor... Polis boşanma davası açılınca durum beyannamesi için arıyor. Once onu aradığı için beni aradığında evimiz var ortak diyorum. Polis diyor ki borcu bitmemiş..karşı taraf öyle beyan etti. Yani fazla planlı fazla karışık bir boşanma ve soygun

Ev ne oldu?

Yok hanimefendi bi dk ya ben yanlis anliyorum, ya da bilmedigim birsey bu.

Bosanma davasindaki gelir beyani icin polis niye ariyor?? Bu hic mantikli gelmedi bana.

Avukat biri aciklasin bunu yahu, bosanma davasinin maddi surecine polis ne alaka...

Ev ne oldu peki? Satildi mi adamda mi kaldi?

Ev icradan gitti
Önce borçlar alındı kalan da 100 -100 bölündü
Çünkü mal davası ile birlikte açıldı

Siz şuan nasılsınız ?
Ben de çok benzer şeyler yaşıyorum şuan. Eşim 2.5 senelik birikimi olduğunu ve artık beni sevmediğini söyledi. Eylülde de dilekçe vereceğiz boşanmak için. Çok öfkeliyim ama aklıma eski güzel günler gelince de kötü oluyorum. Siz atlatabildiniz mi ?

Eski esinizin ev borcu disinda bi dunya borcu cikti o halde... kumar miymis sorun?
İki - üç tane iddia oyununu kanitladim ama mahkeme dikkate almadı nedense. İlginç ama almadı.
Bir sürü kredi çekmiş. Mahkemedeyse kredi çekip beni tatile getirdiğini, sürekli eşya yenilendiğini vs vs demiş. Bir konsol aynasını bile 3.yilimda alabilmisim ne eşya değişimi, kredi çekip tatile giden var mı?

2.5 yıllık birikimi derken? Maddi mi? Valla ne alabilirseniz alın. Çekişmeli ye dönerse dava inanın karsinizdaki insanliktan çıkıyor. Önce kendini sorgulama ihtiyacı duyuyorsun kimim kiminle hayat paylaşmıştım diyr sonra olanları.
Zor ama geçiyor herşey. Rabbim tez vakitte huzura kavuşmak nasip etsin size de

Vay anasini ya, peki derdi neymis bu kadar? Cok ilginc yahu...

Vay anasini ya, peki derdi neymis bu kadar? Cok ilginc yahu...
Vallahi derdi ne bilmiyorum. Hiç karşılaşmadım, hiç konuşmadım çünkü konuşsam da soracağım sorulara alacak cevabım yoktu. Adam 3 aylıkken altınları çalan bir sürü kredi çekip gizleyen, engelli olup karısından engelini gizleyen biri. Sizce hangisine mantıklı bir açıklaması vardır. Ki olsa ne farkeder.

O 300 bin lira onlara evlat acısı gibi koymuştur merak etme, gelecekteki eşi de onu dolandırır katmerli öderler bedelini inşallah

O 300 bin lira onlara evlat acısı gibi koymuştur merak etme, gelecekteki eşi de onu dolandırır katmerli öderler bedelini inşallah
İnsallah inşallah. Ailece bulsunlar belalarını... Bana yaptıklarının aynılarını yaşasalar yeter. Ama fazlası mustehak...
Rabbim bayan erkek farketmeden böylelerini kimsenin karşısına çıkarmasın inşallah

Inanilmaz seyler yasamissiniz, hakikaten yani derdi nedir ogrenseniz ne olacak... cok gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…