Bir garip evlilik

hah işte bu , esın de ustune dusenı yapmıs sende o yuzden anlayıs gostermıssın sorun cozmek ısteyen aynen boyle davranır

bu konudakı koca paso yalancı ya , sadece sıgara tıryakısı degıl yalan tıryakılıgı de var

Zaten ben en çok ona kırıldım oda sadece sakladım yalan soylemedim ki diye savunma yapmıştı ama benim için öyle olmadı ki hala bile 14 15 yıl oluyor laf sokarım yeri geldiğinde

Üfff gerçekten içim sıkıldı ya bu nasıl bir baskıcılık. Bu nedir böyle. Madem o kadar ilkeliydiniz sigara içen biriyle sevgili olup evlenmeseydiniz o zaman.
Adam tutmuş atmis sigarayı ama bu bir bağımlılık öyle kolay attim bitti değil yani. Sizi kaybetmemek uğruna yalan söylemiş adam. Iciyorum begenmiyorsan kapı orada dese böyle olmazdı.
Şiddet göstermiş ve olay bitmiş artık. Sigara içene dönmem derken Şiddet gösterene nasıl doneceksiniz şimdi?

Hayır evlenirken gerçekten içmeyip yıllar sonra da başlayabilirdi.Ne yapacaktınız hayatı boyunca içmeyeceğine dair Kur'an'a el mi bastiracaktiniz evlenirken.

Bu kadar aşiri hassasiyetiniz varsa açın davayı boşayin.Çünkü asla içmeyeceğinin hiç bir garantisi yok.

Insanlar üzerine baskı yapmak karşımızdaki yalan söylemek zorunda bırakır. Bir insan istediğini yapar, baskıyla buna engel olamaz kimse. En fazla haberiniz olmaz. Sizin de öyle olmuş.
Hani genç kızları ailesi hiçbir yere salmaz da kızlar dışarı çıkmak için yalan söylemek zorunda kalır ya aynısı.

Salak yerine konmak istemiyorsanız, kimseye baskı yapmayın.

Küçük bir olayı büyütüp ne hale getirmişsiniz. Çok üzüldüm. Belki sizin de gergin bir gününüze geldi. Keşke şiddet hiç olmasaydı.

Mevzu sigara değil verdiği sözü tutmaması diyorsunuz, sigara dışında sözünü tutmadığı oldu mu hiç?
Konu sadece sigaraysa bu bir bağımlılık, öyle sizin bırak demenizle olmaz, aksine ısrarcı tutumunuz daha çok pekiştirir.. Adamı yalana sürüklemişsiniz resmen.
Şiddet olayına gelince onu bir kere affederseniz bir dahakine daha fazlasıyla karşılaşırsınız, bunun aksini yaşayanı hiç görmedim.

Eşinizi kontrol ettirmeniz gayet normal bir davranış haklısınız.
Kontrol ettirmedim yahu çocuk geldi sigara içiyorlar dedi. Şok oldum emin misin benim eşim içmez git bi daha bak dedim. Annesi bu salak buna inanma deyince çocuk sinirlendi gidip tekrar baktı. 2side içiyor işte yalan mı soylicem dedi.

Adamı evden kovdum yavrum, tek bir aramasına mesajına dönmedim. Kuduruyor şuan. Eskiden öyle olurdu iş ciddiye binince acaba mi derdim ama simdi nötrüm....

İlk kez kadın dırdırı okudum. Yarım sayfada beni bile boğdunuz kusura bakmayın da. Adam ne çile çekti kimbilir. Ben eşinize kızdım sigara içiyorum diye biri benle evlenmeyecekse hadi evlendi boşanacaksa güle güle derdim kendinden bu kadar ödün vermek gizli kapaklı içmek şiddet niye. Ya çok aşık ya aşırı özgüvensiz

O zaman araya birilerini soktu... yalvardı yakardı karımı sevdiğim için yalan söyledim dedi... Günler sonra ikna oldum. Bir daha yapmaz dedim yalan söylemez dedim ama yine aynı...

Evlenirken bıraktı biliyordum ama 3 5 derken tamamen başlamış ben 5. Yilimizda öğrendim aslında hiç bırakmadığını.

Gerçekten bilmediğim için soruyorum. Aynı evde yaşayan insandan sigara içildiği uzun süre saklanabilir mı? Hadi üstüne başkasının içtiği sigara sindi diyelim öpüşürken anlaşılmaz mı

Bilmiyorum cidden nasıl bir gerizekalıyım anlayamıyorum... Hep yanımda içtiler yalanıyla avuttu. Oyle guvenmisimki bende.....

Çok basit bir konuyu güç savaşına çevirmişsiniz..dediğim dedik davranarak çileden çıkartmışsınız..yahu yasaklı madde değil sigara bu ..evet sevmeyebilirsiniz ama baskıayarak kalıba sokma çabanız ters tepmiş..yalana sürüklemiş eşinizi
Size vurması elbette kabul edileblecek birşey değil boşanmanız hayrınıza olacaktır

Tam olarak nikah günü yaşadığım şey buydu... ablası sigaradan konu açılınca ev eşyalarını dizerken içiyordu kızdım dedi... Oysa ben bıraktı sanıyordum......

Adamı evden kovdum yavrum, tek bir aramasına mesajına dönmedim. Kuduruyor şuan. Eskiden öyle olurdu iş ciddiye binince acaba mi derdim ama simdi nötrüm....
Bu grupta okuduğumuz dengesiz adamlar varya siz de onların kadın versiyonusunuz.. Kocanızı evden kovmak ne demek, sorunları medeni bir şekilde çözmek diye bir durumda var. Umarım bu kafayı değiştirirsiniz..

burdan daralttınız beni. Allah kocanıza sabır versin. ne takıntılı bir hal ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…