Bir iki dert ettiğim şeyler...

Sahmerann

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
267
233
İyi akşamlar. Bir iki dert ettiğim konuları sizlerle paylaşmak istedim. Düğünden hemen sonraki gün balayına çıkacağız. Nişanlımın bana dediği sabah annemlerde kahvaltı yapar öyle çıkarız. Sinir geldi bana düğünün ertesi günü sabahın köründe kahvaltıya kaynanamlara gitmek nedir gerekli midir ? Dedim ki ben hazırlarım bişeyler ya da dışarda atıştırırız... sustu. Annenlerle vedalaşmayacakmısın dedi. Uzak yerden geldiğimiz için annemler kaynanamlarda yatacak düğünden sonra bir gece. Öyle diyince bir düşündüm ama gereksiz gibi ne biliyim. Sizce ?
2- Kuaföre giderken annem ve yengemle birlikte gidecektik. Annem tuttu bir başka şehirden gelen çok samimi olduğu bir arkadaşı varmış, bizimle gelmesi gerektiğini söyledi. Kadını tanımam etmem. Anneme dedim ki kimin b*ku bu kadın ne diye geliyor istemiyorum bana soruyor musun hiç. Bunu sorun etmekte haksız mıyım ?
3- Nikahtan sonra yemeğe gideceğiz illa topluca mı gitmek gerek ? Nişanlımla tek gitsem olmaz mı ?

Annenizin arkadasına kimin B, Ku diyemezsiniz, birincisi B, k dedıgınız insan... annenize saygı ve sevgisinden kalkmıs dugununuze gelecek, ikincisi annenize saygınız olsun az.
Sizinle her kuaföre gelen, parayı sıze odetmez korkmayın.

Parası değil ya delirttiler beni artık başka mevzulardanda hadi onu geçtim gelsin neyse de diğer konulara taktım en çok

İyi akşamlar. Bir iki dert ettiğim konuları sizlerle paylaşmak istedim. Düğünden hemen sonraki gün balayına çıkacağız. Nişanlımın bana dediği sabah annemlerde kahvaltı yapar öyle çıkarız. Sinir geldi bana düğünün ertesi günü sabahın köründe kahvaltıya kaynanamlara gitmek nedir gerekli midir ? Dedim ki ben hazırlarım bişeyler ya da dışarda atıştırırız... sustu. Annenlerle vedalaşmayacakmısın dedi. Uzak yerden geldiğimiz için annemler kaynanamlarda yatacak düğünden sonra bir gece. Öyle diyince bir düşündüm ama gereksiz gibi ne biliyim. Sizce ?
2- Kuaföre giderken annem ve yengemle birlikte gidecektik. Annem tuttu bir başka şehirden gelen çok samimi olduğu bir arkadaşı varmış, bizimle gelmesi gerektiğini söyledi. Kadını tanımam etmem. Anneme dedim ki kimin b*ku bu kadın ne diye geliyor istemiyorum bana soruyor musun hiç. Bunu sorun etmekte haksız mıyım ?
3- Nikahtan sonra yemeğe gideceğiz illa topluca mı gitmek gerek ? Nişanlımla tek gitsem olmaz mı ?
Sirayla baslim sanirim adet esimde goturmustu beni kahvaltıya
Annene en buyuk destegi o boku dedigin kadin vericek sen onu birakip giderken cok yanlis uslub
Aile herseyden onemlidir evlenince anlayacaksin bunu simdi onlarla gecirdigin zaman evlilikde cok araniyor kalp kirma kiymetini bil ailenin onlarla yemegini yiyip sonra basbasa kutlama yaparsaniz bunu dert etme

Ben adet diye biliyorum kahvaltı olayını anneci olduğundan değil yani
Ikinci olarak kuaföre gelen gelir gelmeyen gelmez başka sorun mu kalmadı buna takıldınız siz nasıl dans edeceğinizi felan düşünün
Üç bi zahmet bi kere de topluca yemek yiyiverin zaten bundan sonra hep kocanızla yiceniz

Sirayla baslim sanirim adet esimde goturmustu beni kahvaltıya
Annene en buyuk destegi o boku dedigin kadin vericek sen onu birakip giderken cok yanlis uslub
Aile herseyden onemlidir evlenince anlayacaksin bunu simdi onlarla gecirdigin zaman evlilikde cok araniyor kalp kirma kiymetini bil ailenin

Aslında evet bilmiyorum bu işleri o yüzden neye tam olarak tepki gösterip göstermeyeceğimi kestiremiyorum bazen saçmalıyabiliyorum. Sanırım haklısınız yarın anneme diyeceğim gelsin o kadında. Çok dengesizim bu aralar bende kendime sinir olmaya başladım her şey birbirine karışıyor bunaldımm

1. Annemler olduğu için o kahvaltıya giderdim. Eşin anneci değil çoğu yerde adet bu. Ayrıca ısrar da etmemiş illa gidelim diye.
2. Kuaföre 1 kişi fazladan gelse ne olacak sanki üslup berbat..
3. Topluca da gidilir ayrı da gidilir. Toplu bir teklif gelse ben giderdim sonrasında eşimle bir şeyler yapardım
Yaşınız kaç bu arada?

X