Biraz uzun ama çok dertliyim ne olur okuyun :(

Siz zaten karar vermişsiniz başka eve çıkmaya. . .
Onların yaptığı terbiyesizliğede bişey diyemicem .. . Nasıl bir aile . . .Nasıl anne baba çözemedim
Bölesi Hakkınzda hayırlı olur inşallah :eek:

kaçıp uzaklaşmazsanız sanrım bir dahaki yazınız 5 sayfa falan sürecektir..yani maşallah roman gibi bir aile..yalanla dolanla iş olmaz..bi yerde tıkanır gene..allah yardımcınız olsun canım

Emlakçıya söylemişlerdir o zaman canım, profesyonel yalancı mı bu adam hemen kıvırsın. Blof değil ciddi demek ki, ama arkadaş söyleyince hatırladım, o kadar ciddi meseleleleri anlatırken kociş kociş araya sıkıştırmanız konsantreyi bozuyor hakkaten.

yazdığınız herşey için çok teşekkür ediyorum. çok değerli düşünceleriniz benim için.
biraz önce olanları anlatıyorum. ilanı görüp birisi aramış kayınpederi.
kayınpederde demişki 4 tane emlağa verdim. yalnız açık açık söyliyim 95 000 lira istiyorum demiş kadına kadın geldi evi gördü gitti. halbuki emlağa falan da vermedi ilanı asanda eşim neden böle dedi yasakkelime ve aramadıda ne ilanı var camda diye.

Arkadaşım allah sabır versin şuna şükret ki eşin yanın da durmuş her konuyu da anlatmış ben önce eşinde ailesin den yana sana karşı cephe kuruyorlar dedim ama okudukça eşinin sana değer verdiğini anladım canım :asigim:öncelikle artık o aileyle hiç bağın kalmasın kesinlikle bir bağ kurmaya kalkarlarsa izin verme hayatım kesinlikle
he şu arabaya gelince bence arabayı onlara bırakmayın nedemek içinde paraları yok arabanın kimin üzerine olduğunu yazmamışsın canım eğer eşinn üzerineyse kesinlikle bıraklmayın onlara benim düşüncem
ev meselesi bencede çıkın hiç değilse kimsenin sözhakkı olaz üzerinizde :1hug:
inşallah bundan sonra kuracağınız yuvada mutluluklar sağlık dilerim canım karabulutlar gitsin üzerinizden inşllahopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Emlakçıya söylemişlerdir o zaman canım, profesyonel yalancı mı bu adam hemen kıvırsın. Blof değil ciddi demek ki, ama arkadaş söyleyince hatırladım, o kadar ciddi meseleleleri anlatırken kociş kociş araya sıkıştırmanız konsantreyi bozuyor hakkaten.

hani nerde bu kocişler yahuu ben neden göremedm kafamçokkarıştı

ne kadar cahilce ve çocukça davranan bir aile yazık vallahi üzüldüm..sen yine neyse de eşinin haline daha da üzüldüm iki arada bir derede yazık yaa zavallıcık..

merhabalar,ben öncelikle eşinizin sizin sansınız olduğunu düşünyorum.su açıdan...bazen öle kocalar duyuyoruz ki ailelerinin gazıyla karılarını ortada bırakıyorlar...tabiki de yanlış ama sizin eşiniz ilk önce arayı bulmak uğruna size yalan da söylese siizn kıymetinizi anlamış ve kendi ailesinden uzaklamış ki anlatılanlara göre kendsi için en hayırlısı bu.ben aileleri anlayamıyorum kendi evlatlarının huzurunu bzmak pahasına nasıl yapıyorlar bunları...ne değişik insanlar...eşiniz kendi ailesi olduğu için muhakkak bi süre sonra tekrar görüşmeye başlar ama bence siz aradaki mesafeyi hep koruyun ve ailenize çok yaklaştırmayın.size de eşinize de çocugunuza da Allah huzur mutluluk versin.yuvanızı kimseler bozamasın.ne demişler azıcık aşım kaygısız başım...kirada olun huzurlu olun ama.Allah nasılsa mükafatını verir...

herkese slm ben yeni üye acayip dertliyim eltimle birdaha asla görüşmem beni öyle bi dedikoduya soktuki deymeyin

soluksuz okudum :) valla çık git uzaklaş sana yürüme mesafesinde olmasınlar kesin çok mutlu olursun aileyi şiddetle kınıyorum hele kayınpederi one ya erkek dediğin biraz olgun olur ortalığı kızıştırmaz karı gibi nese mutlu olun inşaallah

canım allah gerçekten sabır versin ama sakın eşini bırakıp gitme onlara meydanı bırakma eşinle beraber heşyin üstünden gelirsiniz inşallah allahım böyle kötülük edecek insanlara fırsat verme yarabbim
bak bende böyle şeyler yaşadım canım eşimin arabası vardı beraber almışlar ama eşim kıredisini ödüyordu beraber oturuyorduk eşime bana aynı senin gibi çok bağrıştık eşm ama beni asla ezmedi eşime çıkarsanız giderseniz arabayı alamassın felen filan çok tartışmıştık eşimde ben ödüyorsam onun kıredisini bende satarım dedi kaynatam yeni öldü rahmetlik önüne yatarım gene sattırmam dedi akşam böyle tartışmıştık eşim bindi arabaya galariye götürdü arabayı sattı alın parasını dedi bizide rahat bırakı dedi işte böyle canım benim de başımdan çok şey geçti ama ben salak affettim keşke diyorum affetmeseydim çok pişmanım sana onun için diyorum kesinlikle affetme diye anama gidişim bile laf ederdi kendi kızıyla birbirinin evinden çıkmazlar ööffffff işte çok şükür şimdi 5saatlik uzaklıktayım senede 2,3 kere felan yüzlerini görüyom o bile sıkıyor ama neyaprsın baştan ipleri ellerine verdim ama sen sakın böyle yapma canım

ah ah ne demek lazım bilmem ki bu tür insanlara
sen kocanla beraber ol onlar kendilerini yemeye devam etsinler

bence sen kendini üzme , evet eşin sana yalan söylemiş hemde en büyük hatayı yapmış senide kırmış
ama bir yandanda seni ailesine karşı koruması savunması senin yanında olduğu anlamına geliyor ama ailesinin sizin maddi konularda size müdahale etmesine izin verdirme bu konuyu eşini karşına al ve konuş bence

seneleri geçmiş, yaşları artmış ama hala çocuktan daha çocuk olanlar...
aaah ah.. allah akıl fikir versin..
sana da sabır versin kardeşim, eşinle daima mutlu ol inşallah :eek:

ufff ne bulasik bir ailesi varmis esinin yaa...cok uzucu bir durum... :gitme: arabada sizin hakkiniz da var. bence hakkinizi arayin...bi kurusumu dahi yedirmem ben oylelerine

Canım anladığım kadarıyla gerçekten zor günler yaşıyorsun, ALLAH yardımcın olsun. Senin için en hayırlısı olabildiğince onlardan uzağa gitmen. Eğer mümkünse başka şehire. Evleride arabalarıda onların olsun. İnsan huzurlu olduktan sonra başka ne ister ki....Siz el birliği ile alırsınız yeniden ne de olsa. Ha birde arana mesafe koy. Fazla arayıp konuşma, gidip gelmeyin, eşinde aynı şekilde tabi. Mesafe koymaya çalışın araya... Eşinde anlayışlı ve destek olmalı sana tabi...Umarım herşey yoluna girer..

bak eşin hiç değilse pısırık biri değil,hakkını arayabiliyor ve seni koruyor.yalnız ben olsam en baştan beri ne arabayı alırdım,nede kayınvalidemin kürkünü.gücüm varsa kendi emeğimle kazandığım parayla alırım ne alacaksam,sonra böyle laf söz oluyor işte,bir de hileyle geri alıyorlar.artık asla geriye dönme ve kiraya çık,araba çok önemli değil ileridede alırsınız,yeterki eşinle mutlu ol,bir daha da asla ne onlardan ne başkasından öyle maddi değeri yüksek şeyler kabul etme.

X