Biri bana git desin artık :(

açıkcası
hakret yediğin bir ilişki var
sevmiyorsunda
acaba adam haklımı
gitmeme nedenin
bu insana 5 senedir sırtını dayayıp
rahat etmen mi
??????????????????
başka neden belirtmemişsin zaten
daha karlı bir yatırım bulana kadar
biz sana git desek te gitmezsin
:KK34:

Lise zamnlarında o çalışırdı bn okula gittiğim için genelde bütün parayı o verirdi okul bttikten sonrada böyle oldu sırtımı dayadığım dediğim bu yani o kadar düşündüğünüz gibi eşya aldırma falan yok yani. Şimdi de düğün hazrlıklarına başlıcaktık işte ben yapamam ben yetiştiremem senin için hava hoş nasıl olsa ben çalışcam sen yicen evlenince ben paramı elletmem para biriktircem sen napıyosan yap demeye başladı. Onu sömürdüğümü düşünüyo bi kere telefon almıştım sadece 200 tl taksitini ödemişti çok sıkıştığım için onun lafını bile yapıyo artık

Hani derler ya bekara karı boşamak kolaydır diye böyle bir durumda bizim sana git bırak dememiz de aynı bunun gibi olacak .. durumu sende en az bizim kadar görebiliyorsun.. bu artık uzun süreli ilişkilerin biraz alışkanlık biraz da onsuz bir hayatın nasıl olacağını kestiremediğin için verdiği korkuya dönmüş.. biraz kendini geri çekerek kendine yeni bir hayat kurmayı deneyebilirsin.. ilgini başka şeylere yönlendir yeni arkadaşlar edinmeye çalış.. onsuz bir hayatın nasıl olacağını görmek karar verirken seni daha güçlü yapacaktır bence..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet aklımdan geçenler bunlar evli bi bayanın yükünü çekmiyorum belki ama en az o kadar yüz göz oldum bu ilişkide

Lise zamnlarında o çalışırdı bn okula gittiğim için genelde bütün parayı o verirdi okul bttikten sonrada böyle oldu sırtımı dayadığım dediğim bu yani o kadar düşündüğünüz gibi eşya aldırma falan yok yani. Şimdi de düğün hazrlıklarına başlıcaktık işte ben yapamam ben yetiştiremem senin için hava hoş nasıl olsa ben çalışcam sen yicen evlenince ben paramı elletmem para biriktircem sen napıyosan yap demeye başladı. Onu sömürdüğümü düşünüyo bi kere telefon almıştım sadece 200 tl taksitini ödemişti çok sıkıştığım için onun lafını bile yapıyo artık

yaparlar lafını yaparlar yüzüne de vururlar
evli değilsin nişanlı değilsin
niye bu fırsatı veriyorsun ki adama
paran yoksa alma telefonu
yok aldın ve borçlandın
o zaman öde borcunu
borcunu ödeyecek gelirin yoksa
o zaman borç ta alma
bence hatalısın
karşındaki adamda bunu kullanacak kadar açık gözlü
bu kadar yüzsgöz olunmuş bir ilişkiden hayır gelmez

Bazı arkadaşlar burda söylüyor küfür eden dayak atan biriyle hala devam ediyorlar ya bende onlardan biriyim işte. Uzun süreli bi ilişkim var inanın hakaret yemediğm bi günüm bile geçmiyor sevmiyorum aslında bunu biliyorum ama bi türlü bitti diyip yoluma devam edemiyom. Karşıdan bakınca ne kadar salakça geliyor insana farkındayım hatta az önce bana 'git kendini sat o zman o...pu' dedi. Bunu demesinin sebebide benim için kredi çekcekti ben o işlere girmem dedi birden iyi ben hallederim dedim diye küfürler yağdırmaya başladı. Üstelik krediyi tabiki ben ödücektim oda sevmiyo artık sevse yapmaz evliliği bile dilinin ucuyla söylüyor 2 sene içinde hiçbir şey yapmam diyor. Acıkca söyliyeyim evet bn o 5 yıl içinde çok fazla sırtımı dayadım ona hem maddi hem manevi ama herşeyi birlikte paylaştık şimdi benim durumuma asalak gözüyle bakıyor beni sırtında yük olarak görüyor. Bırakıp gitsem eminim rahatlar oda evlenmek bile istemiyor şuanda gitmem için sanırım böyle davranıyor kabul edeyim herşey bitti.......

sizin kendinize saygınız kalmamış..
onun da sizi saymaması normal...

yaparlar lafını yaparlar yüzüne de vururlar
evli değilsin nişanlı değilsin
niye bu fırsatı veriyorsun ki adama
paran yoksa alma telefonu
yok aldın ve borçlandın
o zaman öde borcunu
borcunu ödeyecek gelirin yoksa
o zaman borç ta alma
bence hatalısın
karşındaki adamda bunu kullanacak kadar açık gözlü
bu kadar yüzsgöz olunmuş bir ilişkiden hayır gelmez
Bu kadar açıkgöz veya paracı biri değildi öyle olsa baştan biterdi nolduysa sonradan oldu o telefon lafını bile ta 2 yıl sonra ilk kez söyledi inanın bu tarz bi ilişki içindeyken görmüyosun anlamıyosunn karşıdan bakmak lazım ama yapamıyosun objektif olamıyosun

sizin kendinize saygınız kalmamış..
onun da sizi saymaması normal...

Psikolojik olarak öyle baskı altında kalıyorsun ki kendi değerini görmüyosun kirlenmiş aciz zavalla hissediyosun ayrılırsam kimse bakmaz rezil olurum diye korkuyosun kimse senin hakkında konusmasa bile hemen üstüne alınıyosun herşeyin o adam oluyo bu çok baska bi durum yani yaşamadan bilinmez bunları başkası anlatsa bende aynı tepkiyi veririm

Ben artik kimseye ne ayril nede ayrilma diyecegim burada.
Birine dayak ve asiri kufurden sonra ayril dedim sonra baristi, biz diyenler kotu olduk.
Birinede olayi cok basitti uzatirsan sen zararli cikarsin ayrilma dedim sinir olmus cevabima.

Yasayan sizsiniz biz yalniz sizin yorumunuzla okuyoruz en dogru karari siz verirsiniz.

Ben anlamiyorum bu insanlar nasil bi'sevgililik yasiyo kredi cektirmeler maddi sirt dayamalar...

Durduk yere kimse kimseyi asalak ya da yuk olarak gormez bence.

O lafa ragmen hala duruyosan cok cok ozur dilerim ama haketmissin demekki derim. Haketmeyen adam hala o eli tutmaz zira, goren de uc cocugunla ortada kalirsin onu dusunuyosun sanar.

Azicik kendinize sayginiz olsun.

Aynen katılıyorum.
Sırf maddi beklentiler yüzünden 5 yıldır adamın aşağılamalarına göz yumduğunuzu düşündüm.
Saygıyı geçtim artık. Biraz gururlu olun.

kalman için mantıklı bir sebebin var mı?
Seni tutan ne?

Değiştiremiyorum kendimi en fazla 2 gün konuşmam ama sonra o aramasa ben ararım bazen telefonumu kardeşime verip saklattırdığım bile oluyo ama zaman geçiyo beni merak etmiştir yanlış anlar onu sevmediğim düşünür ben konuşayım özür diler nasıl olsa diyorum herşey hoop başa dönüyor bana küfür eden bağıran o adam değil sanki kendine kılıf buluyor benim normal huyum bu yanlış anlama seni tabiki seviyorum diyor bende inanıp gidemiyorum ya herşeyi berbat edersem korkusu sarıyor beni

Psikolojik olarak öyle baskı altında kalıyorsun ki kendi değerini görmüyosun kirlenmiş aciz zavalla hissediyosun ayrılırsam kimse bakmaz rezil olurum diye korkuyosun kimse senin hakkında konusmasa bile hemen üstüne alınıyosun herşeyin o adam oluyo bu çok baska bi durum yani yaşamadan bilinmez bunları başkası anlatsa bende aynı tepkiyi veririm

kendinizi bukadar aciz görmeyin..
dik durun ki insanlar da saygı göstersin..
evliyim ve eşimin minik bir saygısızlığında anında haddini bildirrim..
e ben bunu kardeşime de söylerim der..
ben kardeşin değilim, ona göre konuş derim..
ve oyüzden onun gözünde de daha kıymetliyim...
kendinize değer verin..
haysiyetinizi bukadar ayaklar altına aldırmayın..

Aynen katılıyorum.
Sırf maddi beklentiler yüzünden 5 yıldır adamın aşağılamalarına göz yumduğunuzu düşündüm.
Saygıyı geçtim artık. Biraz gururlu olun.

Beklentim yok ki kendisi zaten çok zengin değil hani bana ev araba falan almıyor ama ilişkinin her yükünü taşıdığını zannedip beni eziyor tamam ben hallederim sorun değil diyince kendini satıpta mı yapcan diyor hem kendisi yapmak istiyor hem yapınca da bi b.k zannediyor işte. Dışardan bakınca çok mantıksız geliyor farkındayım ama içine girince yaptığı herşeyi normal görüp sıradanlaştırıyor

bu durumun artık bir geri dönüşü kalmamış
size tavsiyem kendinize büyük bir defter alın size söylediği her hakareti oraya yazın tarih ve saatleriyle ve her akşam yatarken o defteri okuyun.
kendinizi düşünün bu cümleleri hakediyomuyum diye kalıyosanız zaten hakediyosnuz demektir kusura bakmayın.
hayatta kimse vazgeçilmez değil hep diyorum evlat acısı bile diniyo ama biz bir kere yaşıyoruz neden zehir ediyoruz ki bir it kopuk için

Ben artik kimseye ne ayril nede ayrilma diyecegim burada.
Birine dayak ve asiri kufurden sonra ayril dedim sonra baristi, biz diyenler kotu olduk.
Birinede olayi cok basitti uzatirsan sen zararli cikarsin ayrilma dedim sinir olmus cevabima.

Yasayan sizsiniz biz yalniz sizin yorumunuzla okuyoruz en dogru karari siz verirsiniz.

Benim sizin gibi objektif bakışlara ihtiyacım var cesaret kazanmak için uğraşıyorum sayenizde çevremden kime anlatsam biz sana söyledik diyip çekiliyor yada o öyle konusuyor ki ben haksız oluyorum

X