Biri bana git desin artık :(

Benimde böyle oldu hep hemde defalarca gitmedim gidemedim düzelir sandım aklına kazındı artık naparsam yapayım gitmicek diyodu eskiden bnu sinir olduğu için yapıyor sandım çok sinirliyim derdi şimdi sevmediği için yapıyor

Cnm ba bnde daha yeni ayrıldım iki bucuk yillik iliskimdn hemde. Senin dedigin gibi bni sevio dedim ilk sevdigi gunleri aklima gelirdi sevio derdim.oysaki sevmio ondaki sendeki de alisknlik hic bi sekilde ona bagli dglm degilsin. O sana tüm gercek yuzunu gostermis artik kabullenemesende o bu. Düşün o şimdi bu evlniginde hrsey garanti olck sana bi insan olarak değer vermio bi esya muamelesi yapio.iki sey muhimdir biri okyanus gibi bol haysiyet ikincisi elif gibi dimdik sahsiyet. Onlarlaykn daha mutsuzum kabul et iki hafta oldu ayrilali ruhum çökmüş kndimi hissediorum sevmedim mi deliler gibi ama dönüp bktinda degmio. Birak git cnm kndini düşün bencil ol bunlar bnm icinde gecerli.sen kndini sevmessen kimse sevmez

Sen Halla birinin sana Git demesinimi bekliyosun? Kusura bakma ama sen bu adamla evlenirsunde guzel guzel dayagini yersin kufurunude yer oturursun. Kalmak icin tek sebebin yokken gitmek icin bin bir sebebin var.
ve hala biri bana git desin diyosun. Ayrica adamda seni istemiyor ve bunu kendi agzinla soyluyosun, daha neyi bekliyosun dayak yemek asaglannak hosuna gidiyor sanirim.
bence Kalmalisin. Cunku sen kendine bunu yakistiriyosun.

Bi anda kestirip at ve bidaha arkana sakin bakma. Bunu kendinde o gücü hissettiğinde yap.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kendine yeni bi hat al. Bi tartismadan sonra diğerini at hemen. Bi daha da açma. Emin ol bi sure sonra çok rahat edeceksin. Guclu olduğun için kendinle gurur duycaksin

Ben ki bu model bir erkekle ama aşığımmmmmm ama seviyorum diyen bir kadının aklını peynir ekmekle
yediğini düşünüyorum.

Aşk da yok ama gidemiyorum diyen senin gibi birine ne desem bilemedim..:KK14:

hmmm... kal kal iyi böyle. bi kaç seneye izleriz seni de tv.da. malum kadın cinayetleri ülkemizde niye bu kadar çok sizce..bizim kadınımız mazoşist.

Genellikle problemli ailelerin çocuklarında bu tip bağımlılıklar görülüyor. Kendilerini daha iyi insanlara laik görmedikleri için karşısına çıkan ve onu kabul eden ilk kişiye bağlanıyor ve ne olursa olsun ondan vazgeçemiyorlar.

Canım bak, öncelikle kendini kendine kanıtlamalısın.

Sen bu adamdan daha iyilerine layıksın, çok daha sağlıklı ilişkiler kurabilir ve hayatının kalanında mutlu olabilirsin.

Şu an içinde bulunduğun durumun seninde söylediğin gibi bu adama olan sevginle ilgisi yok, ben daha derinlerde bir takım problemlerin olduğunu düşünüyorum. Bence bir psikiyatra git, ardından terapi al, üniversite hastanelerinde çok yardımcı oluyorlar.

Bu adamdan kurtulman lazım. Bir insan herhangi bir şekilde kullanıldığını düşünse bile bir bayana nasıl böyle cümleler sarf edebilir? Üzgünüm ama senin bu adamın gözünde zerre kadar değerin yok.

Bu adam hasta, lütfen bu ilişkiyi bitir, muhakkak yardım almalısın.

Takıntılı aşk hastalığı...internetten araştırın.psikolojik bir rahatsıxlık.aldatsa defalarca dövsede bırakamazsınız.psikolojik destek almadan olmaz.ayrılmak çözüm değil size.baska birinide size hiç değer vermeyen birinide aynı şekilde seveceksiniz ve bağlanacaksınız.önce sizin değişmeniz lazım

Canım daha önceki konularında da demişsin sevgilim bana küfür etti, tartakladı diye. dısardan konularını okuyan biri cok net görebiliyor artık bu ilşikinin gelecegi olmadıgını. sen de konu baslıgında demişsin ya 'biri bana git desin' diye. bence artık sen de arama. sana ...spu diyen tartaklayan küfür eden adamdan hele bunu sevgiliyken yapan adamdan bir gelecek beklenmez, sana koca falan da olmaz.ilerde daha fazla pişman olmak istemiyorsan bir daha üsteleme arama bitsin...

Aynı yaştayız seninle ve şu an tek derdim şu üniversiteye nasıl girerim,hayatımı nasıl kazanırım,geleceğimi nasıl kurtarırım.
Ama sen hala evlenince dayağını nasıl çekicem diyoosun.
Cidden kafayı yemişsin kusura bakma.
Burda yüzlerce kişinin sana döktüğü dile yazık. Boş çünkü ne desek. Evlenmeyi kafana koymuşsun o hırtozla. Mutluluklar o zaman.
İki sene sonra evlendiğinde "kocam üstüme yürüdü,hamileyim,nabıcam" diye konu açma da.
Allaha emanet ol. İyi kolla kendini bu adamdan.

Bazı arkadaşlar burda söylüyor küfür eden dayak atan biriyle hala devam ediyorlar ya bende onlardan biriyim işte. Uzun süreli bi ilişkim var inanın hakaret yemediğm bi günüm bile geçmiyor sevmiyorum aslında bunu biliyorum ama bi türlü bitti diyip yoluma devam edemiyom. Karşıdan bakınca ne kadar salakça geliyor insana farkındayım hatta az önce bana 'git kendini sat o zman o...pu' dedi. Bunu demesinin sebebide benim için kredi çekcekti ben o işlere girmem dedi birden iyi ben hallederim dedim diye küfürler yağdırmaya başladı. Üstelik krediyi tabiki ben ödücektim oda sevmiyo artık sevse yapmaz evliliği bile dilinin ucuyla söylüyor 2 sene içinde hiçbir şey yapmam diyor. Acıkca söyliyeyim evet bn o 5 yıl içinde çok fazla sırtımı dayadım ona hem maddi hem manevi ama herşeyi birlikte paylaştık şimdi benim durumuma asalak gözüyle bakıyor beni sırtında yük olarak görüyor. Bırakıp gitsem eminim rahatlar oda evlenmek bile istemiyor şuanda gitmem için sanırım böyle davranıyor kabul edeyim herşey bitti.......

hiç alınmayın gücenmeyin sakın ama hastasınız bence, en yakın zaman da tedavi olun..

Bu psikolojik bir sorunmus abim dr ole demisti adinida solemisti ama unuttum bunlar bir turlu ayrilamaz karsi taraf birakmadan birakmaz birakincada yalvarirlar geri donmeye calisirlar demisti

Stokholm sendromuna benzettim ben.. şiddet küfür acı çektirme var ve bütün bunlara rağmen ayrılamama, saplantı var.

Kal canim bu kadar kufure bu gune kadar katlanip onca emek vermissin heba mi olsun ? Kal ve her gecen gun onun nasil bir seviye daha ileri gittigini gor. Hayatinin zindan olusunu izle. Yani nasil hala duruyosun anlamadim. Lutfen kendine biraz deger ver ve sana deger vermeyen insanlarla 1 saniye dahi harcama.

10 yıllık ilişkim bitti ne kendime nede karşımdaki insana daha fazla haksızlık yapamazdım. Sizde dik durun ve kendi yolunuza bakın.

Nefes alsın yeter diyenlerin kadın versiyonu da bu işte.
mazoşist misin nesin "git kendini sat o zaman o...u" diyen adamla sevgilisin hala..
daha fazla yorum yapmak istemiyorum

Bazi kadinlarda "erkeksiz yasayamama" durumu vardir ya maddi ve manevi sen de oylesin.. Hatta ilk sayfada bir paylasimin var ki artik benle ilgilenenlere bakıyorum eskiden tanidik sanirdim vs diye.. Masallah kredi cektirmeler, maddi manevi kullanmalar vs bu sevgililik degil bu kullanmak oluyor. Maddi cikarlarin icin de o küfürleri umursamiyorsun. Cikarin olmasa katlanmazdin. Ne halin varsa gör..:KK47:

Yaptığım tabi ki yanlış diyorum ya öyle bi an oluyor ki naptığının farkına varamıyorsun beni kendisini aldatmayla suclamıştı gidersem sanki bunu kabul edermişim gibi geliyordu ve her defasında her kavgada bunu söylüyor bende gene aynı durum oluşup saatlerce anlatmaya çalışıyorum. Kendisinin benm için yaptığı hiçbir şey yok özür bile çok zor diler

söyledikleriniz işe yaradı ayrıldım deyinde içimize su serpilsin boşa konuşmadığımızı anlayalım.

Bazi kadinlarda "erkeksiz yasayamama" durumu vardir ya maddi ve manevi sen de oylesin.. Hatta ilk sayfada bir paylasimin var ki artik benle ilgilenenlere bakıyorum eskiden tanidik sanirdim vs diye.. Masallah kredi cektirmeler, maddi manevi kullanmalar vs bu sevgililik degil bu kullanmak oluyor. Maddi cikarlarin icin de o küfürleri umursamiyorsun. Cikarin olmasa katlanmazdin. Ne halin varsa gör..:KK47:

Krediyi tabiki ben ödücem asla ona benim için şunu al bunu al demedim desem onu haklı bulucam zaten içimde sevgi kalmadı ama gene gidemiyorum derdim bu. Küfür ediyor ama sonra ben sinirliyim zaten bliyorsun diyip üste çıkmaya çalışıyor aklınızda benim onu kullanıp parasını yediğim gibi bi düşünce oluşmasın. Söylemiştim hatta benim için yaptığı bir şey yok ama gene sıkıntıya giriyor

X