Biri bana git desin artık :(

Beklentim yok ki kendisi zaten çok zengin değil hani bana ev araba falan almıyor ama ilişkinin her yükünü taşıdığını zannedip beni eziyor tamam ben hallederim sorun değil diyince kendini satıpta mı yapcan diyor hem kendisi yapmak istiyor hem yapınca da bi b.k zannediyor işte. Dışardan bakınca çok mantıksız geliyor farkındayım ama içine girince yaptığı herşeyi normal görüp sıradanlaştırıyor

Şuan çalışmıyorsunuz, yaşınız 24, mesleğiniz nedir?

Bu kadar açıkgöz veya paracı biri değildi öyle olsa baştan biterdi nolduysa sonradan oldu o telefon lafını bile ta 2 yıl sonra ilk kez söyledi inanın bu tarz bi ilişki içindeyken görmüyosun anlamıyosunn karşıdan bakmak lazım ama yapamıyosun objektif olamıyosun

herşeyin bir yeri zamanı vardır
bazı insanlarda bunun gelmesini işte böyle 2 sene de olsa bekler
ama çuvalın ağzı açılmış birkere
artık sıkça karşına çıkacak bunlar

emin ol evlendikten sonra bile
bu lafları duyarsın
onun için diyorum
mahal vermeyeceksin bunlara

ayrıca bir genç kızın
hangi sıfatla olursa olsun
karşısındakinden karşılıksız bir şey
istememesi gerektiğini düşlünüyorum

Hiç mi gururun yok da bu adamı(!) çekiyorsun.
Anana babana yazık yahu. Sana yazık.
Niye gidemiyorsun? Bana öyle şeyler söyleyecek birisi ağzına yüzüne vururum başta,sonra k.çına tekme!
Kimse benden önemli değil. Anam beni milletin ağzından hakaret edeyim diye doğurmadı.
Kendine sevgin saygın olsun biraz. Bizim sana git dememize gerek mi var? İlk hakarette bitirecektin bu işi.

cnm kendı hayatını kendın cehenneme cevıırıyorsun.. kendıne azcık saygın olsun.. biz gıt desek gıdebılıcekmisin orasıda tartısılır.. ama ben senın yerınde olsam 1 dk bıle o hayatı cekmem

"git kendini sat o zman o...pu" :KK53: sana bu lafı eden adamı hala bir ilişkim var diye anlatabiliyor olmana çok şaşırdım öncelikle bunu söylemek istiyorum..seninde bu lafa karşı sadece kırılıp üzülmene şaşırmam da ikinci bir şok..
adamın umurunda bile değilsin.. senin için böyle bir ithamda bulunmasına nasıl izin verebilirsin.. böyle diyen bir insana bırak sevgili demeyi saçının telini bile gösterme..ve çık adamın hayatından sende çıkart hayatından..gerçekten sağlıklı bir ilişki yaşamıyorsun, yazık ki ne yazıkkkk
böyle bir adamı hala hayatımda tutmayı bırak, bunu dertleşmek rahatlamak için buraya yazmayı bile eziklik görürüm..kendine yazık etme..

Pardon da o sizin veliniz mi siz okurken parayı o veriyor, telefon taksitinizi öd
üyor.Kusura bakmayın ama kendini sömürülmüş hissetmesi çok normal.Hiç tahammülüm yok erkek olsun bayan olsun sürekli karş tarafı masrafa sokan tiplere.:KK47:

bu durumun artık bir geri dönüşü kalmamış
size tavsiyem kendinize büyük bir defter alın size söylediği her hakareti oraya yazın tarih ve saatleriyle ve her akşam yatarken o defteri okuyun.
kendinizi düşünün bu cümleleri hakediyomuyum diye kalıyosanız zaten hakediyosnuz demektir kusura bakmayın.
hayatta kimse vazgeçilmez değil hep diyorum evlat acısı bile diniyo ama biz bir kere yaşıyoruz neden zehir ediyoruz ki bir it kopuk için

Geri dönüşü kalmadı malesef bütün çabam döndürmek değil daha fazla ileriye gitmesini engellemek bazen diyo işte ben döverim belli olmaz sen karımsan katlanırsın diyo bende amaann dövemez ki döverse giderim evden diyorum. Ne kadar aptalım daha sevgiliyken küfürlerini engelleyemiyorum evlenince dayağını nasıl engellerim ben :KK43:

Geri dönüşü kalmadı malesef bütün çabam döndürmek değil daha fazla ileriye gitmesini engellemek bazen diyo işte ben döverim belli olmaz sen karımsan katlanırsın diyo bende amaann dövemez ki döverse giderim evden diyorum. Ne kadar aptalım daha sevgiliyken küfürlerini engelleyemiyorum evlenince dayağını nasıl engellerim ben :KK43:

Sana şu düşüncelerinden dolayı kocaman bir YUH diyorum!
Hakediyosun valla. Hatta daha beterini hakediyosun. Helal olsun sevgiline.

Pardon da o sizin veliniz mi siz okurken parayı o veriyor, telefon taksitinizi öd
üyor.Kusura bakmayın ama kendini sömürülmüş hissetmesi çok normal.Hiç tahammülüm yok erkek olsun bayan olsun sürekli karş tarafı masrafa sokan tiplere.:KK47:

hesabı ödüyor ne bileyim hani her ilişkide olan normal şeyleri ödüyordu hani fazlası olsa tamam dicem cebime harçlık falan koymuyordu yani benimde sinir olduğum ortada birşey yokken böyle davranması mesela düğün için hazırlık yaparken benim ailemde eşya alcak tabiki ama o inanmıyor herşeyi ben yapcam nasıl olsa o yüzden 2 yıldan önce düğün falan yapmam diyor sacmalama beraber yapcaz zaten desemde inanmıyor

Şuan çalışmıyorsunuz, yaşınız 24, mesleğiniz nedir?

Yok yaşım 20 kpssye hazırlanıyorum kendimde bi yandan çalışıyorum zaten maddi yüküm kesinlikle yok aldığı maaşı direk ailesine veriyor kendi harcıyor ama düğün hazırlığına gelince kendini para babası görüyor ailecek ona dayanıcaz zannediyor

Hmm... 2çay kahve ödemeyle bu hale gelmez insan.Onun başka bir karın ağrısı var ozaman.Yaşınız henüz çok genç geleceğinizi inşa etmeye odaklanın ve muhatap olmayın o şahısla artık.

Sana şu düşüncelerinden dolayı kocaman bir YUH diyorum!
Hakediyosun valla. Hatta daha beterini hakediyosun. Helal olsun sevgiline.

zamanla gelişti bu korkaklık bende inanın bende anlamıyorum sinirle söyledim sen takılma falan diyor ne bileyim off kendim hala olgunlaşmadım bana akıl veren bi büyüğüm falanda olmadı zamanla düzelir diye vakit geçti ilk zamanlar kesinlikle saygılıydı kendime aptal desem bile kızardı neden öyle diyosun diye. Eskisi gibi olmasını bu zamnların geçiçi olmasını bekledm :KK43:

Hmm... 2çay kahve ödemeyle bu hale gelmez insan.Onun başka bir karın ağrısı var ozaman.Yaşınız henüz çok genç geleceğinizi inşa etmeye odaklanın ve muhatap olmayın o şahısla artık.

Daha almadığı düğün eşyalarının sıkıntısını yapıyor kaçıyor artık evlilikten :KK20:

Hani eşi küfür eden kötü davranan kadınlara git ne duruyosun diyoruz ya ben bile diyorum bunu ama iş kendine geldiğinde çok başka bu psikolojiyi inanın anlatamam yani o adam seni öldürmeye kalksa bi kaç saat sonra sinirliyim dese herşey bitiyor gözünde. Bunun aşkla hiç ilgisi yok ben o adamdan soğudum artık belki yanlış evet ama aklımdan başkaları geçiyor artık onunla değilde başkasıyla olduğumu düşünüyorum mesela bana bakan ilgi gösteren erkeğe bende bakmaya bşladım. Öyle aldatma falan olarak değil ama eskiden bana biri bakınca tanıdık zannetti heralde derdim şimdi ilgi gösterdiği için baktığını düşünüyorum

Bu lafin ustune hala duruyorsaniz aklima tek bir soru geliyor. Ozel olacak ama iliskiye mi girdin? O yuzden mi onu birakamiyosun?

neee 20 yaşındamısın ah beee ahhhhh yazık etme kendine canım benim...
daha çok küçüksün senelerce nasıl çekiceksin bu adamı. bu kadar gurursuz olma. ver elline tezkeresini ne hali varsa görsün..

zamanla gelişti bu korkaklık bende inanın bende anlamıyorum sinirle söyledim sen takılma falan diyor ne bileyim off kendim hala olgunlaşmadım bana akıl veren bi büyüğüm falanda olmadı zamanla düzelir diye vakit geçti ilk zamanlar kesinlikle saygılıydı kendime aptal desem bile kızardı neden öyle diyosun diye. Eskisi gibi olmasını bu zamnların geçiçi olmasını bekledm :KK43:

Güzelim 20 yaşındasın, 15 yaşında mı başladın ilişkiye? Hay maşallah ben senin yaşındayken sokakta top oynuyordum arkadaşlarımla. Bu ne sevgili merakı. Kızım önce aklını başına al. 20 yaşında ne evlilik meraklısısın öyle. Önce kendi ayaklarının üzerinde dur. Sen bir erkeğin peşinden koşan olma. Dünyada ondan başka erkeklerde var korkma yani. Son erkek o değil.
Ay valla dövesim geldi seni:KK52:

Ben 29 yaşındayım evliliğe giden çok direkten döndüm sana tavsiyem o mu kaçıyor sevin sen daha da hızlı kaç:)Evlilik dediğin şey okadar farklı ki bir bardaktan su içmesi bile batabiliyor insana ki senin ilişkinde saygı bitmiş tahammül bitmiş.İlişki yaşamış olabilirsin keşke daha dkkatli olsaydın ama olan olmuş dünyanın sonu değil bu yüzden ona mecbur değilsin.Hakkında hayırlısı olsun

aklıma tek bişi geliyor ilişkiye falan girdiğin için mi bu kadar bağımlı hissediyosun kendini ?
başka türlü kendini sat o.. diyen adama tahammül edilmez
velev ki öylee.. asıl o zaman git.. bi hata yaptıysan ve ömrünün sonuna kadar sırf bu yüzden bunu çekecegini düşünüyosan düşünme..
ondan sonra başka kimseyle olamam diye düşünme.. öyle bi oluyo ki.. tek sen değilsin bu durumda olan merak etme..
o erkek müsveddesi de buna güvenip nasılsa benden ayrılamaz diye üstüne geldikçe geliyodur.

haa bunların hiçbiri değil aşkımdan gözüm kör oldu gidemiyorum amanın dostlar ondan başkasıyla olamam diye düşünüyosan da
kusura bakma müstehak bunlar sana :KK14:

internette gezinirken buldum direk sen aklıma geldin iyice oku tamammı

Kadınların bilmesi gereken 25 şey
SEN ÖZELSİN, SEN Bİ'TANESİN, ÖNCE KENDİ DEĞERİNİ BİLECEKSİN!!!!

1. Unutma! Sen değerlisin.
Çalışsan da çalışmasan da... Ünlü olsan da olmasan da...
O erkek seni istese de istemese de...
Sen sen olduğun için bi'tanesin.

2. Kadın olmanın tadını çıkartmalısın.
Biraz şefkat, biraz anaçlık, biraz dişilik,
biraz seksilik, bolca zeka ve altıncı his...
Sen şahanesin!

MUTLULUK SENİN İÇİNDE
3. Göbeğin çıktı diye, 36 bedenden çok uzaksın diye,
saçların o reklamlardaki kız gibi dalgalanmıyor diye eksik değilsin.

4. Kendine güvenin en büyük silahındır
ve o en derinlerinden gelen ışıl ışıl gülümsemen tabii ki.

5. Biliyorum adettendir ama sonuca varamadığın,
sadece bünyeni hırpaladığın o konuyu 50 kere konuşmana,
tartışmana gerek yok.
Olmuyorsa, üstünü çizip devam etmelisin.

6. Yaptıklarından suçluluk duyarak vakit kaybetmemelisin.
Yapamadıklarını listeleyip isteklerini gözden geçirmek suretiyle
adımlar atarsan daha mutlu olabilirsin.

7. Hiçbir evlilik, hiçbir olması gerek şov,
sana öğretilmiş hiçbir mecburiyet alın yazın değildir.
Kocan tek çıkışın, hayat zaferin değildir.

8. Uzaklarda arama sakın; en büyük mutluluk sendedir.

9. Aşkından gebersen de sınırlarını bilmelisin.
Sınır neresidir? Sana saygısızlık yaptığı yerdir.
Buna asla izin verme.

10. Sen kendine ne değer biçersen, sen kendine nasıl davranırsan;
herkes sana öyle davranır.
Asla ama asla kendini küçümseme.

HERKESE 'SEVGİLİM' DEME
11. Evde oturup derdine yanma.
Kaderini birine, bir kuruma, bir konuma bağlama.
Kaderin senin ellerinde, bunu sakın atlama!

12. Eski sevgili adı üstünde 'eski'dir...
Senin yeni dünyanı bulandırmasına izin verme.

13. Yeniden seveceksin, çok da sevileceksin.
Kimse son değil, bunu bileceksin.

14. Dünyanın kanunu bu; düşündüğünü çekersin.
Allah rızası için kurup durma, senaryolar yazma!

15. Sevgilini çok sevmelisin.
Öyle herkese 'sevgili' dememelisin.
Fakaaat çok sevmen demek,
kendini ayaklar altına alman demek değildir.
Bir kadın gerekirse, severken de gidebilir değil mi?

HER ŞEYİN ŞIK OLSUN
16. Her şeyin şık olsun.
Ruhun, bedenin, kıyafetin, sevişin, terk edişin, dostluğun, sevgililiğin... Kadınlık şıklık demektir.

17. Başka kadınları kafana takmaktan vazgeç!
Onlar sen olamaz, sen de onlar...
Her kadın kendine özeldir, her kadın dibine kadar özeldir.

18. Kız arkadaşların önemlidir,
en kıymetlilerindir ama onları seçmeyi bileceksin.
Kadın kadının kurdudur, bir kenara not edeceksin.
Sadece kötü gününde değil, başarında,
mutluluğunda da yanında olan,
yüreğini ortaya koyan arkadaşlarından asla vazgeçmeyeceksin.

19. Erkekler çocuktur. Nokta!
Çocuğunu hem sevecek hem kızacak,
icap ederse küsecek, cezasını vereceksin.

SEN ÖZELSİN BUNU UNUTMA!
20. Seni bırakıp gidebilenin arkasından gözyaşı dökmeyeceksin.
Aramazsa aramasın be!

21. Sevginin, aşkın ne demek olduğunu anlamayan bir adamın
vizesini keseceksin.

22. Sen renklisin, sen beceriklisin,
sen erkeğin mutlu olma sebebisin, sen başlangıçsın,
sen sonsun...
Mecbursun, bunu fark edeceksin!

23. Her şey bir karar vermene bakar.
Sabır bazen gerekli, bazen gereksizdir. Ayrımı yapabilmelisin.

24. Yapamayacağın şey yok.
Gidemeyeceğin yer yok. Sana kapalı olabilecek kapı yok!
Şu an silkelenip kendine geleceksin!

25. Tekrar söylüyorum, kafana kazı istiyorum;
SEN ÖZELSİN, SEN Bİ'TANESİN, ÖNCE KENDİ DEĞERİNİ BİLECEKSİN!!!!

Son düzenleme:
X