Biriyle tanistirildim ama kararsiz kaldım

duursll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
57
-4
24
Arkadaşlar merhaba 23 yasindayim ve akrabalar aracılığıyla evlilik maksadiyla biriyle tanistirildim başlarda istemesemde nolucak bir şans vereyim dedim maddi durumlarının bu devire göre iyi orta düzeyde olduğu söyleniyor arabası evi falanda varmış tip olarak aslında çok etkilenmedim ortalama bir tip ama seversem görmem bunu dedim ve konuşuyoruz şuan 2 hafta falan oldu ama nedense çocukla mesajlaşasim falan gelmiyor yani telde falanda konuştuk ama iyi evden işe işten eve giden biri içkisi sigara da yok ama bir şeyler eksik gibi ben yapı gereği zaten kolay hemen baglanamayan biriyim zamana bıraktım bir kaç kere daha görüşüp öyle karar vericem ama o olumlu bakıyor suanlik işin içine akrabalarda karisinca iyice stres altına girdim iki arada kalmış gibiiyim bir yandan diyorum düzgün birini bulmak zor bir yandan konusasim gelmiyor sohbet sarmiyor bazen sıkılıyorum açikcasi konu falanda bulamayınca zaten ben utangaç bir yapım var oda böyle olunca tutukluk oluyor bazen konusmalarda heyecan heves yok öyle diyim yani sizce zamanla alışıp sever miyim napmaliyim çocukla tanıştığımdan beri kafam karışık çevrem falan iyi efendi bir çocuk falan diyorlar ama benim içimde neden sıkıntı var konusasim gelmiyor ilk zamanlar olduğu için mi nolur bir akil verin ben net dusenemiyorum

Evlenince ev hanımlığı yapacaksanız kimsenin kaşına gözüne bakmadan eğer zenginse değerlendirin. Yoksa tek maaşla zaten birkaç çocuk yapıcaksınınz bi de fakirim kaynanam bana sardı ayrı eve çıkamıyoruz kocam harçlık vermiyo konuları çok açarsınız. Erken yaşta şimdiden görücü dertleri başlamışsa mantık evliliği yapın madem. İlla evleniceksiniz belli ki

Henüz tanışma aşamasındasınız. Aileniz işin içine girdiği için sonuç evlilik olacak düşünceniz sizi strese sokuyor ama sağlıklı düşünemiyor olabilirsiniz. Hemen karar vermeyin derim bir kaç kez buluşup ortak sevdiğiniz hoşlandığınız konular bulun. Hemen aşık olmayı beklemeyin önce saygı gelmesi lazım.

Adam kaç yasinda ?
Siz çalışıyor musunuz ?
Ki adamın tamam dediği de yok sanki.
Belki de o istemeyecek.

İsterse Brad Pitt olsun ortada kimya yoksa olmuyor. Olmayınca da zorlamaya gerek yok.

23 yaşında kızın ne işi var böyle şeylerle ya
zaten 30dan sonra duygular 20lerindeki gibi olmayacak
duyguların en zirve olduğu yaşlarda bence
seveceğin, aşık olacağın, deli gibi sevişmek isteyeceğin birilerini bul
bu ne böyle sohbet bile sarmıyormuş
adamla yatağa nasıl gireceksin
aşk, tutku hele ki tutku ve şehvet öyle güzel şeyler ki
ayrılsan bile özlüyorsun
üzüldüm şu an yani
geçen gün görüştüğümüz dönemde aramızda yoğun tutku olan
ama onun şerefsizlikleri yüzünden ayrıldığım eski sevgilim mesaj attı
yemin ederim 5 dk ekrana baktım dondum kaldım
ellerim titredi, ojelerimi silmiştim yeniden oje sürmem gerekiyordu
sana yemin ederim elimin titremesinden oje süremedim düzgün
yemek yiyemedim, nefesim kesildi
bak ben bunu tek bir mesajla yaşadım
ha bu kişiyle oluru yok, olsaydı zamanında barışma teklifini geri çevirmezdim
ama bunlar güzel duygular
23 yaşında bi kızın bu duygulardan mahrum kalması çok kötü ya

Kendisine söyledim zaten bir kaç kere daha buluşunca netlestiricem diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…