Birlikte geyiğin dibine vurduğunuz üyeler kimler?

Alıntı serbest mi :KK53:
@Time Traveler , geyik mi o da ne ? Geyikten ne anlarım ki ben , olsa olsa soğuk espridir:KK1:
Geyiği bilmem de milenayla melankolinin dibine vurduğumuz kesin :KK37: :KK72:

Milenayla gorusuyor musunuz ki? Neden uyeligini iptal ettirdi acaba??

Ayrica cidden o kadar cok var hangisini yazayim ama ilklerden ozelden falan her tur konusmanin dibine vurdugumuz tamdem tamdem var :-)

Milenayla gorusuyor musunuz ki? Neden uyeligini iptal ettirdi acaba??

Ayrica cidden o kadar cok var hangisini yazayim ama ilklerden ozelden falan her tur konusmanin dibine vurdugumuz tamdem tamdem var :-)
Yanlış anlaşılma oldu , şimdi baktım da bi sürü milena ismiyle üye varmış :KK53:
Ben üye nicki olarak yazmamıştım :oops:Milena isimli üyelerin hiç birini tanımıyorum maalesef
:confused:

@Bilgece kuzum çok neşelidir terapi gibi gelir bana:KK200:
simsims simsims ailemden biri,sadece aynı evde yaşamıyoruz :KK45:
@2KediAnnesi sesinin verdiği o sıcaklık hala kulaklarımda:KK15:
@HarikaEylul bir askerin fıstıkmı fıstık sevdiceği o kalbide çok temiz,duru yüzü gibi :KK60: sohbet etmedik ama olacak oda zamanla.
marilyn monroe marilyn monroe şu aralar çok bdv de takılıyor beni ihmal ediyor :oops:Sohbet etmeyeli oldu baya

@HarikaEylul bir askerin fıstıkmı fıstık sevdiceği o kalbide çok temiz,duru yüzü gibi :KK60: sohbet etmedik ama olacak oda zamanla.
marilyn monroe marilyn monroe şu aralar çok bdv de takılıyor beni ihmal ediyor :oops:Sohbet etmeyeli oldu baya
canım benim :KK60:
merak etme sadece seni degil marilyn monroe marilyn monroe beni de ihmal ediyor,kız marilyn nerelerdesin hu hu?? :cool:

canım benim :KK60:
merak etme sadece seni degil marilyn monroe marilyn monroe beni de ihmal ediyor,kız marilyn nerelerdesin hu hu?? :cool:
ay yalnız sizi değil, herkeşleri ediyorum, internet fena durumda ühhüüüüüü..
ama dönüşüm muhteşem olacak :)
bekleyin :KK53:

Dark_Paradise Dark_Paradise guzel ve seksi hemsom seninle de geyigin dedikodunun dibine vurmak harika:KK60:
@bebem-1221 seninlede her konuds knusmak harika bebem, adeletli ve tarafsiz olmana bayiliyorum :KK74:

Bibibella Bibibella bu aralar cok aktif degildim bebegim o yuzden :KK60: en kisa surede gelicem ve geyigin dibineeee dibineeeee:KK22::KK71::KK71::KK71:
themis1990 themis1990 cok ortak yonumuz var ikimizde genc anneyiz ee konuscak cok seyimiz oluyor veee en onemli benzerliklerden biride ikimizinda aslan parçası erkek cocugumuzun olmasi bayılıyorum sana themisimmmm. :KK36: Dobra arkadasim:KK8:

EnHarbiKiz EnHarbiKiz hizina yetisemedgim bebegiiimm hala gozumun onunde muhtesem koltugu:confused::KK48:

Dionee Dionee bekar ama cazibeme dayanamayip gebelik topikine gelip benimle geyigin dibine vuruyor cok cekiciyim kahretsn :cool:
:KK59:

Oo en sevdigim konular bunlar :KK70:

Benim forumda bu anlamda ilk göz agrim,görünce "tam aradığım hatunn o may gattt:KK8:" dedigim kişi @millan dir. Yıl olarak eski üye olmama rağmen hiç yazmazdim. Girip okuyup cikanlardandim. Geçen sene tam bu zamanlar bdv de dönen bi geyige katildim @millan vardı o konuda gozlerimden kalpler uçuştuu:KK200: ogün bugündür buradayim:KK53:

Sonra @Carrie var,artık eskisi gibi takilmiyor ama hastasi olduğum tatlı kankim:KK60:

@office @kadesa sevdigim ikili:KK53: onlarin ayni kişi olduğundan şüpheleniyorum şu sıralar:110:

themis1990 themis1990 , oglak_kadini oglak_kadini minnakmimar minnakmimar , Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil Bibibella Bibibella , @tolin, cimcimegfb cimcimegfb @3 tam 1 robot zaman mekan fark etmeden geyik yapabildiğim güzide insanlar:KK53:

@Nevreste yemek topiginden çıkmamaya yeminli olduğu içün sadece o bölümde geyik yapılan zekzi hemsom:KK53:

@pinkstrap banlanma fobisi oldugundan sadece geyik ve yemek topiginde geyik yapan uslu kankam:KK53:

Daha çok var bu şekilde arkadaşlar aklima geldikçe yazicam:KK60:
Sen de benim icin oylesin harbimmmm avatarina asik olduğum guzel yurekli arkidis ama biraz koptum hastane koselerinde kaldimmm bu aralarr

X