Birlikte geyiğin dibine vurduğunuz üyeler kimler?

Oo en sevdigim konular bunlar :KK70:

Benim forumda bu anlamda ilk göz agrim,görünce "tam aradığım hatunn o may gattt:KK8:" dedigim kişi @millan dir. Yıl olarak eski üye olmama rağmen hiç yazmazdim. Girip okuyup cikanlardandim. Geçen sene tam bu zamanlar bdv de dönen bi geyige katildim @millan vardı o konuda gozlerimden kalpler uçuştuu:KK200: ogün bugündür buradayim:KK53:

Sonra Carrie Carrie var,artık eskisi gibi takilmiyor ama hastasi olduğum tatlı kankim:KK60:

@office @kadesa sevdigim ikili:KK53: onlarin ayni kişi olduğundan şüpheleniyorum şu sıralar:110:

themis1990 themis1990 , @-adre- @minnakmimar , @Dombik Bibibella Bibibella , @tolin, @cimcimegfb @3 tam 1 robot zaman mekan fark etmeden geyik yapabildiğim güzide insanlar:KK53:

@Nevreste yemek topiginden çıkmamaya yeminli olduğu içün sadece o bölümde geyik yapılan zekzi hemsom:KK53:

@pinkstrap banlanma fobisi oldugundan sadece geyik ve yemek topiginde geyik yapan uslu kankam:KK53:

Daha çok var bu şekilde arkadaşlar aklima geldikçe yazicam:KK60:

Selamün alekım
Takılamıyorum kanka EnHarbiKiz EnHarbiKiz pc bozukntablettende zor yazıyorum seri olamıyorum :)) bizim meslek (geyik) zor zanaattır, hız ister çeviklik ister :)))

X