Bitmeyen Kıl Sorunum ve Utanma Duygum

Merhaba. Dört beş farklı yer denedim. Hepsi İstanbul’da. Yoğun olarak Bakırköy Neka’da Özge Hanım’a ve Bakırköy Şevval Güzellik’te Canan Hanım’a yaptırdım.
Merhaba konuma yorum yapmıştınız size oradan yüzümün son halini attım bakabilir misiniz tekrar :KK43:

Merhaba konuma yorum yapmıştınız size oradan yüzümün son halini attım bakabilir misiniz tekrar :KK43:
Bir fotoğraf gördüm ama sivilce var birkaç tane, çok da kötü gözükmüyor, yüzünüz tüylü de durmuyor. İğneli epilasyondan sonra bakımınızı nasıl yapıyorsunuz? Çalışılan merkez neresi, doğru işlem yapıyor mu? İşlemden sonra gözle görülür azalma oldu mu?

Çok uzun zamandir yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptiriyorum. Hormonal herhangi bir problemimde yok ama bir türlü bitmiyor. Bağışıklık yaptiğini düşünüyorum. Bir kaç seans daha gidip artik tüylerimi sarartcam. Maddi ve manevi olarak kayiplarimi çöken psikolojimi, göz yaşlarımın haddi hesabı yok.

merhaba hanımlar 💐

ben kendimi bildim bileli kıl sorunu yaşayan biriyim. hormonlarımda neden oluşturacak sorun yok. genetik. vücudumun belli yerlerine daha önce lazere gitmiştim alexandrite lazere ama azaltma veya inceltme yapmadı, en fazla 1,5 ay kadar uyuttu kıl köklerimi, sonra eski sıklığı ve kalınlığı ile yine çıktı. kullanılan cihaz türü için en iyisi deniliyor, fayda etmesi gerek deniliyor ama 3-4 paket (her paket 6 seans) alıp o kadar acı çekmeme rağmen değişiklik olmadı maalesef.

ben çok sıkıldım. ömür boyunca kıl tüy işleriyle uğraşmak istemiyorum. evden çıkmadan oramda kıl var mı buramda kıl var mı diye kontrol etmek çok yorucu. bir de ben çalışan biriyim. her sabah yüzüme koluma, görünür yerlerime bakmak yoruyor. kıllarım maalesef çok hızlı uzuyor.

bana önerebileceğiniz cihazlar yöntemler ya da işi iyi yapan yerler varsa paylaşmanızı rica ederim.

diğer konu ise utanma duygum. ben özel bölgem için de lazere gitmek istiyorum mesela ama utanıyorum. ''kim bilir kaç tane bikini bölgesi görüyorlardır, unutuyorlardır, asla müşterinin dedikodusunu yapmazlar vs.'' diyenler olacaktır ama ben bu şekilde düşünmüyorum. kendimi nasıl bu utanma duygusundan arındırabilirim?
işe yaramadığında hepsi en iyi cihaz bu bu yaramıyorsa diğerleri hiç yaramaz derler. ben bu sözleri bir arkadaşımdan daha duymuştum. 3-4 ay sonra başka bir yere gidip başka bir cihaz kullandı tüyleri yok oldu. özel bölge konusunda bana ilk gittiğim zamanı hatırlattınız. o zamanlar gençtim ve ben yapamam diyordum. bir kez yaptırdıktan sonra utanma olmuyor

selamlar, bir cesaret başladım lazere. cihazın adını unuttum ama önce jel sürülüyor lazer ardından uygulanıyor bende. buz lazer değil ama. utanma duygumu yenmiş değilim ama mecburum. batıklarım çok var. çok yoğun çalıştığım için banyo bile külfet gibi bana. saatlerce vücudumla uğraşamam. batıklarımdan dolayı canım yanıyor seans sırasında. sizler batıklarınız için ne yapıyorsunuz?

Benim ilk lazer deneyimimde acıyacak mı korkusu çekinme utanma derken krem veriyorlar zaten genital bölge için ya da başka bölgeler söylerseniz yardımcı olurlar. Utanma duygusu da ilk lazer deneyimimde işe yeni başlayan iki kız da geldi öğrenmeye 3 kişi :) birden görünce ve o kadar tepkisizler ki işlerini yapıyorlar seni incelemiyorlar yani korktuğunuz gibi olmadığını görünce işi yüzsüzlüğe vurup sohbet muhabbet etmeye başlıyorsunuz işini yaparken. Hatta en kötü deneyimlerini sormuştum erkeklere bile yapmışlar. Amann diyorsunuz emin olun ve rahat olun kızlar.

Benim ilk lazer deneyimimde acıyacak mı korkusu çekinme utanma derken krem veriyorlar zaten genital bölge için ya da başka bölgeler söylerseniz yardımcı olurlar. Utanma duygusu da ilk lazer deneyimimde işe yeni başlayan iki kız da geldi öğrenmeye 3 kişi :) birden görünce ve o kadar tepkisizler ki işlerini yapıyorlar seni incelemiyorlar yani korktuğunuz gibi olmadığını görünce işi yüzsüzlüğe vurup sohbet muhabbet etmeye başlıyorsunuz işini yaparken. Hatta en kötü deneyimlerini sormuştum erkeklere bile yapmışlar. Amann diyorsunuz emin olun ve rahat olun kızlar.
yorumunuz için teşekkür ederim. krem olarak ne kullandınız

yorumunuz için teşekkür ederim. krem olarak ne kullandınız
Hatırlamıyorum kendileri veriyordu zaten. Yani ordakilerin elinde oluyor krem. Yapmadan önce sürüp bekliyorsunuz biraz. Yoksa da görüşmeye gittiğinizde sorarsanız eczaneden söylerler alın diye kesin zaten. Ufak ayrıntı bunlar inanın utanma sıkılma zaman kaybı sadece gidin rahatlayın💓

Neden utanıyorsunuz ki? Benim aklıma en son utanmak gelir. Bende buz lazere gidiyorum. Acısı fazla oluyor ondan çekine çekine gidiyorum. Utanmak aklıma bile gelmedi. Yaptırdığınız yerdeki insanların umurunda bile değildir inanın.

Konudan konuya isik hızı geçişi ile burada buldum kendimi :)

Özel bölge lazerden çok cekiniyorum. Yaparken tamamen görüyor mu? Nasıl oluyor? Birine de soramiyorum siz de bu şekilde yorum yapınca tanısmadığımız için rahatça sorabiliyorum :KK53: :confused: :oops::oops:
İç çamaşırınızı çıkarıyorsunuz, bacaklarınızı da ayırmanız gerekiyor yoksa yapamazlar. Çekinecek birşey yok karşınızdaki insanlar bu işin uzmanı. Zaten yaparken bayaa acıyor aklınıza gelmez utanmak, çekinmek.

Neden utanıyorsunuz ki? Benim aklıma en son utanmak gelir. Bende buz lazere gidiyorum. Acısı fazla oluyor ondan çekine çekine gidiyorum. Utanmak aklıma bile gelmedi. Yaptırdığınız yerdeki insanların umurunda bile değildir inanın.
başladım lazere ama hala çekiniyorum, tam aşabilmiş değilim. zamanla aşarım sanırım. evet buz lazerin acısı çok fazla :KK43: bende batık çok var. batıklar için kese dışında ne yapabilirim ?

başladım lazere ama hala çekiniyorum, tam aşabilmiş değilim. zamanla aşarım sanırım. evet buz lazerin acısı çok fazla :KK43: bende batık çok var. batıklar için kese dışında ne yapabilirim ?
Seanslar ilerledikçe batıklar azalıyor diyorlar kese yeterli olur bence. Aslında o kadar acıdan utanmak aklınıza bile gelmemeli bence. Birden aşamazsınız bunu yavaş yavaş alışırsınız.

X