Bitmeyen Kıl Sorunum ve Utanma Duygum

10 sene önce bir tıp merkezinde alex yaptırdım ve tüyler yok denecek kadar az.
Muhtemelen cihaz orijinal değil, imkanı yok yani uyutmasının.

Yani kimisi videolarda jiletten sonrada uygulanır diyor ama ben yapmadım.jilet kökten almıyor kokte yine kıl bırakıyor ona benc eetki etmes.agda koktennaldıgı için kökler bosaloypr işte tam o sırada yagı surup iyice köklere yedirmek lazım etkisini görmek için.her ayda sonrası kullanın ben şöyle yapıyorum bugun agda yaptım mesela bittikten snra kaırnca yagı suruyorum biraz oyle bekletiyorum hemen dus almıyorum bikac saat sonra dusaa girerim o sıra bir kat daha sürerim yagı dusa hazırlanan kadar emiyor zaten. Agdadan sonra 4-5 gun bpyunca hep surdum yani kıl kökleri tekrar kıllanmadan her fırsatta suryprdum duzenli kullandıgımdan sanırım kolaltımda baya seyrek çıkıyor özel bolgemde oyle cok seyrek ve yumusak cıkıyor .bacaklara falan uygulamadm lazerliydi.bıyıgıma sürerim yagı arada oda gec cıkarıyor
Çok teşekkür ederim deneyeceğim. Umarım bende de işe yarar.

Neyden utanıyosunhz ki zaten tüyleri alıpta gidiyorsunuz tüysüz bölgeye işlem yapmasında cekimcek ne var. Ama her lazer veya agda sonrası karınca yumurtası yağı var İranlı azerbeycanlı kadınlar kullanıyor kıl köklerini kurutuyor bende kullanıyorum düzenli kullanmadığım halde baya seyreklesti tüylerim
Karınca yumurtası yağını nerden aldınız

merhaba hanımlar 💐

ben kendimi bildim bileli kıl sorunu yaşayan biriyim. hormonlarımda neden oluşturacak sorun yok. genetik. vücudumun belli yerlerine daha önce lazere gitmiştim alexandrite lazere ama azaltma veya inceltme yapmadı, en fazla 1,5 ay kadar uyuttu kıl köklerimi, sonra eski sıklığı ve kalınlığı ile yine çıktı. kullanılan cihaz türü için en iyisi deniliyor, fayda etmesi gerek deniliyor ama 3-4 paket (her paket 6 seans) alıp o kadar acı çekmeme rağmen değişiklik olmadı maalesef.

ben çok sıkıldım. ömür boyunca kıl tüy işleriyle uğraşmak istemiyorum. evden çıkmadan oramda kıl var mı buramda kıl var mı diye kontrol etmek çok yorucu. bir de ben çalışan biriyim. her sabah yüzüme koluma, görünür yerlerime bakmak yoruyor. kıllarım maalesef çok hızlı uzuyor.

bana önerebileceğiniz cihazlar yöntemler ya da işi iyi yapan yerler varsa paylaşmanızı rica ederim.

diğer konu ise utanma duygum. ben özel bölgem için de lazere gitmek istiyorum mesela ama utanıyorum. ''kim bilir kaç tane bikini bölgesi görüyorlardır, unutuyorlardır, asla müşterinin dedikodusunu yapmazlar vs.'' diyenler olacaktır ama ben bu şekilde düşünmüyorum. kendimi nasıl bu utanma duygusundan arındırabilirim?

merhaba hanımlar 💐

ben kendimi bildim bileli kıl sorunu yaşayan biriyim. hormonlarımda neden oluşturacak sorun yok. genetik. vücudumun belli yerlerine daha önce lazere gitmiştim alexandrite lazere ama azaltma veya inceltme yapmadı, en fazla 1,5 ay kadar uyuttu kıl köklerimi, sonra eski sıklığı ve kalınlığı ile yine çıktı. kullanılan cihaz türü için en iyisi deniliyor, fayda etmesi gerek deniliyor ama 3-4 paket (her paket 6 seans) alıp o kadar acı çekmeme rağmen değişiklik olmadı maalesef.

ben çok sıkıldım. ömür boyunca kıl tüy işleriyle uğraşmak istemiyorum. evden çıkmadan oramda kıl var mı buramda kıl var mı diye kontrol etmek çok yorucu. bir de ben çalışan biriyim. her sabah yüzüme koluma, görünür yerlerime bakmak yoruyor. kıllarım maalesef çok hızlı uzuyor.

bana önerebileceğiniz cihazlar yöntemler ya da işi iyi yapan yerler varsa paylaşmanızı rica ederim.

diğer konu ise utanma duygum. ben özel bölgem için de lazere gitmek istiyorum mesela ama utanıyorum. ''kim bilir kaç tane bikini bölgesi görüyorlardır, unutuyorlardır, asla müşterinin dedikodusunu yapmazlar vs.'' diyenler olacaktır ama ben bu şekilde düşünmüyorum. kendimi nasıl bu utanma duygusundan arındırabilirim?
Merhaba Canım bende senin gibi utanıyordum o yüzden önce yarım bacak gittim Lazere sonra oradaki insanlara alışıp cihaz da sonuç verince tüm bacak geçtim en son genital yaptırdım çok memnunum

Alex lazere devam edin. Ben 6 yil gittim. Basladigim Ilk 6 ay her ay, sonra 2 ayda bir, 3.yildan sonra 6ayda bir gitmeye basladim. Son 2 yildir hic gitmiyorum. Hemen sonuc almayi beklemeyin. 18 yasinda basladim 24te kurtuldum.
Hangi bölgelere gidiyordunuz ? Neden geç bitti hormonlarla alakalı birşey var mı yoksa geç mi bitiş oldu

Hangi bölgelere gidiyordunuz ? Neden geç bitti hormonlarla alakalı birşey var mı yoksa geç mi bitiş oldu

Koltukalti, tam bacak, genital bölge.
Benim bacaklar inanılmaz kalın, sert ve siyahti. Muhtemelen o yuzden gec bitti. Koltukaltindqn daha kolay sonuc aldim. Genital bolge ise nemli oldugu icin en basindan hemen sonuc almazsin demislerdi zaten

Koltukalti, tam bacak, genital bölge.
Benim bacaklar inanılmaz kalın, sert ve siyahti. Muhtemelen o yuzden gec bitti. Koltukaltindqn daha kolay sonuc aldim. Genital bolge ise nemli oldugu icin en basindan hemen sonuc almazsin demislerdi zaten
Benimde sarı ve tüyümsü açık ten kıllarım ğst bacağımı almıyordum bile diz kapağımdan bi karış kadar üstünü makinayla alıyordum sadece girmişken komple gireyim dedim ilk 3 seans jilet atıldı her yere üst bacağımda ayva tüyler siyahlaştı kil olamyan yerlerde çıktı kollarım ve göbekte öyle bunlar biter mi yoksa bırakayım mı üst bacağı bilemedim bıraksam kendim almak zorunda kalıncam artık başıma iş açtım 😫

Benimde sarı ve tüyümsü açık ten kıllarım ğst bacağımı almıyordum bile diz kapağımdan bi karış kadar üstünü makinayla alıyordum sadece girmişken komple gireyim dedim ilk 3 seans jilet atıldı her yere üst bacağımda ayva tüyler siyahlaştı kil olamyan yerlerde çıktı kollarım ve göbekte öyle bunlar biter mi yoksa bırakayım mı üst bacağı bilemedim bıraksam kendim almak zorunda kalıncam artık başıma iş açtım 😫

Bu konuda fikrim yok maalesef. Yanlis yonlendirmek istemem

Çok kıllı olmama rağmen ben bacak, koltuk altı ve paket bölgemi oldum olası jiletle aldım (ağda maalesef bende alerji yapıyor). Buz lazere gidiyorum bende işe yaradı. Özel bölgeden ben de çok çekiniyordum kendimce şöyle aştım; bitince çok rahat edeceksin bir daha kıl problemin olmayacak :) Buz lazerin çözüm olabileceğini düşünüyorum.
Konudan konuya isik hızı geçişi ile burada buldum kendimi :)

Özel bölge lazerden çok cekiniyorum. Yaparken tamamen görüyor mu? Nasıl oluyor? Birine de soramiyorum siz de bu şekilde yorum yapınca tanısmadığımız için rahatça sorabiliyorum :KK53: :confused: :oops::oops:

Neyden utanıyosunhz ki zaten tüyleri alıpta gidiyorsunuz tüysüz bölgeye işlem yapmasında cekimcek ne var. Ama her lazer veya agda sonrası karınca yumurtası yağı var İranlı azerbeycanlı kadınlar kullanıyor kıl köklerini kurutuyor bende kullanıyorum düzenli kullanmadığım halde baya seyreklesti tüylerim
Herhangi bir yan etkisi var mı? Doğal bir ürün mü? Hiç duymamıştım

Alex ile %90 fayda sağladım. Kalanları ve yüz kol göbek gibi bölgeleri de iğneli epilasyonla sıfırladım. Kılsızım tamamen. Bence siz iğneli epilasyona başlayın. %100 çözüm olacak tek şey iğneli epilasyon.
İğneli epilasyon tüm vücutta oluyor mu? Yalnızca yüz bölgesi diye biliyorum ben.

Ayrıca utanma konusunda da o insanların profesyonel olduğunu, sayamayacakları kadar organ gördüklerini ve işlerinin bu olduğunu unutmayın, ben genitalimi lazer iğneli yaptırdım dediğim gibi ne pozisyonlara giriyor insan bir bilseniz.
Açısına nasil dayandiniz. Öncesinde lokal uyuşturma oluyor mu? Bilmediğimden soruyorum. Ağrı esigim çok düşük

Konudan konuya isik hızı geçişi ile burada buldum kendimi :)

Özel bölge lazerden çok cekiniyorum. Yaparken tamamen görüyor mu? Nasıl oluyor? Birine de soramiyorum siz de bu şekilde yorum yapınca tanısmadığımız için rahatça sorabiliyorum :KK53: :confused: :oops::oops:
Ben çok kıllı değilim ama yanlış yazmışım 🙊 olmamama yazmaya çalıştım 🙊 hemen özelden yazıyorum 😊

merhaba hanımlar 💐

Bende utaniyorum.

Herhangi bir yan etkisi var mı? Doğal bir ürün mü? Hiç duymamıştım
Valla dogallıgını bilmiyorum eskiden kadınlar ağda olmadıgı için bu tarz yöntemler kullanırmıs bildigim bu. Yan etkisi olmadı bende bide ben şöyle kullandım agda yapıyosun mesela koktrn alıyorsun sonra 1 hafta boyunca o kıl koklerş cıkana kadr ben her fırsatta suruyordum acıkcası kol altkmda ve bacaklarımda baya etkili olduda genital bolgeye heralde surekli nemli diye alt kısımlarında pek seyreltmedi sadece tüylerin kalınlıgını inceltti. Benim nenemde hep şöyle yaparmıs ates yakardık diyor kalan küllerle bacsgımıza kolumuza surerdik dokerdi tüyleri hep diyordu. Külde etkiliymiş eskiden. Bide bu tüy sorunj malesef doguma kadar süren bişry gibi dogum yapıp belli bir yasa gelen kadınlarda tüy azalıyor baya ya benm annemde teyzemde zamanla kendilignden dökülmüş mesela bende anne olduktan sonra pek ugrasmaz oldum tüyle kılla bilmiyorum yaptıklarımın etkisimi

Alex ile %90 fayda sağladım. Kalanları ve yüz kol göbek gibi bölgeleri de iğneli epilasyonla sıfırladım. Kılsızım tamamen. Bence siz iğneli epilasyona başlayın. %100 çözüm olacak tek şey iğneli epilasyon.
Merhaba iğneli Epilasyona nereye gittiniz

X