Biz şimdi neyiz?

El tutma var- öpme var - kıskanma var- çocuk eksik şuan aman he çocuk doğmadan ne olduğunuzdan bahsetme elaleme yoksa yanlış olur xd

Dudağınızdan öptüğünü düşünüp sevgili olduğunuzu düşünmüştüm. Ama bence sevgili değilsiniz. Aşırı uzun bi flört. Sizi arkadaşım diye tanıtıyormuş bir de. 2 3 ay olsa ağzını arayın derdim ama bence bu iş bi yere varmaz. Üstelik sürekli evlenmeyeceğini söylüyormuş. Açıkçası ben de evlenmeyi düşünmüyorum ama durduk yere bunu söylüyorsam o kişi öylesine takıldığım biri oluyor genelde. Ciddi ilişkilerimde evlilik konusunu hiç açmıyorum karşı taraf açarsa da çok ilerde düşünebilirim diyorum 😂 bence görüşmeyi kesin sevgili olmak istiyorsanız. Veya siz de öyle takılıyoruz diye düşünmeye başlayın
Aynen öyle bende evlenmeyi düşünmüyorum ama bunu bu kadar sık dile getirmiyorum konu açılınca artık kapatıyorum daha fazla duymak istemiyorum.

Çıkma teklifi belli bir yaştan sonra gelmiyor zaten😄😄
Elele yürüyor, öpüşüyor, mesajlaşırken canım cicim sevgilim aşkım diyorsanız tebrikler sevgilisiniz😄😄

Elele tutuşmak, öpüşmek, seviyorum demeler falan hep yalnızken olan şeyler, geçiniz. Arkadaşları aradığında sevgilimleyim demiyorsa sevgili olarak görmüyordur, hiç kıymetli zamanını harcama, bunca ay geçmiş sevgili olsanız bilirdin emin ol, onun niyeti senle takılmak sadece😐

Seni seviyorum denmiş, öpüşülmüş, el ele kol kola gezilmiş ama hala biz neyiz mi diyorsunuz? Her normal erkek arkadaşlarınızla bunları yaşıyor musunuz ki? Ben anlamadım gerçekten

Uzatmalı flört. Bu adam seninle bir ilişki kurmaz sevgililik durumları olmaz. Çünkü başka flörtleri var ayıp olur. Onlara zaman ayıramaz. Kısaca gönül eğlendiriyor
Nokta atışı budur ... kesinlikle ilişki terapisti ya da analizcisi mi diyeyim öyle birşey olmalıymışsınız...:KK76::KK54:

Bencede siz neysiniz? Öpüşüp koklaşıyorsunuz ne olduğunuzu bilmiyormusunuz? Bence aranıza ciddi mesafeyi koyun. Ozman ne olduğunuzu anlarsınız dostum :işsiz:

Kaç yıllık kocanızdan bile emin olamıyorsanız bu sizin sorununuz :)
çok yanlış ve ayıp bir laf.insanlar yeri geliyo 20 yıllık kocasını tanımıyor, öz kardeşiyle aldatılıyo kocası tarafından , babası annesini aldatıyor kimsenin ruhu duymadan.Allah göstermesin ama başına gelirse anlarsın.kimseyi tanıdığını zannetme insan oğlu çiğ süt emmiş diye boşuna denmemiş bi gün neye uğradığını şaşırırsın.ne kadar kolay böyle konuşmak sen daha ne olduğunuzu bile 1 senedir anlamamışsın bu yorumu yazacak en son kişisin bence :işsiz:

çok yanlış ve ayıp bir laf.insanlar yeri geliyo 20 yıllık kocasını tanımıyor, öz kardeşiyle aldatılıyo kocası tarafından , babası annesini aldatıyor kimsenin ruhu duymadan.Allah göstermesin ama başına gelirse anlarsın.kimseyi tanıdığını zannetme insan oğlu çiğ süt emmiş diye boşuna denmemiş bi gün neye uğradığını şaşırırsın.ne kadar kolay böyle konuşmak sen daha ne olduğunuzu bile 1 senedir anlamamışsın bu yorumu yazacak en son kişisin bence :işsiz:
Tam olarak öyle demek istememiştim özür dilerim :KK43:

Yakında çok güvendiğiniz dağlara kar yağınca aklınız başınıza gelir. Siz o adamın sadece takıldığı bir altarnatifsiniz o kadar. Bugün adam başkasını koluna taksa hesap soracak bir konumda ve hadde değilsiniz. Adam size o konumu ve haddi asla vermemiş, ileriye dönük umut beslemeyin diye daha flörtte evlilik yolunu kapatmış, siz hala güveniyorum diye kendinizi avutuyorsunuz. Bir ilişkinin başlaması için illa teklif gerekmez ama bir adam ilişkisini sahiplenip etrafına hayatındaki kızı tanıtmıyorsa ve kendindeki yerini belli etmiyorsa o adam için sadece takıldığı bir daha iyisini bulunca bırakabileceği bir seçeneksinizdir.. Bir adam size biz neyiz sorusunu sorduracak kadar arafta bırakıyorsa üstelik bu araf bir yıl gibi uzun zamandır sürüyorsa boş hayallere kapılıp kendinizi kandırmayın. İlerde o evlenmek istemiyorum tratları atıp, arkadaşlarına sizin için kız arkadaşım diye belirmeye erinen adam bir, iki sene sonra iki günlük tanıdığı bir kızı tüm çevresine göğsünü gere gere kız arkadaşım diye tanıştırıp, sosyal medyadan aşkın ilan edip nikahı bastığında kendinizi berbat ve saf hissedersiniz haberiniz olsun.

Yakında çok güvendiğiniz dağlara kar yağınca aklınız başınıza gelir. Siz o adamın sadece takıldığı bir altarnatifsiniz o kadar. Bugün adam başkasını koluna taksa hesap soracak bir konumda ve hadde değilsiniz. Adam size o konumu ve haddi asla vermemiş, ileriye dönük umut beslemeyin diye daha flörtte evlilik yolunu kapatmış, siz hala güveniyorum diye kendinizi avutuyorsunuz. Bir ilişkinin başlaması için illa teklif gerekmez ama bir adam ilişkisini sahiplenip etrafına hayatındaki kızı tanıtmıyorsa ve kendindeki yerini belli etmiyorsa o adam için sadece takıldığı bir daha iyisini bulunca bırakabileceği bir seçeneksinizdir.. Bir adam size biz neyiz sorusunu sorduracak kadar arafta bırakıyorsa üstelik bu araf bir yıl gibi uzun zamandır sürüyorsa boş hayallere kapılıp kendinizi kandırmayın. İlerde o evlenmek istemiyorum tratları atıp, arkadaşlarına sizin için kız arkadaşım diye belirmeye erinen adam bir, iki sene sonra iki günlük tanıdığı bir kızı tüm çevresine göğsünü gere gere kız arkadaşım diye tanıştırıp, sosyal medyadan aşkın ilan edip nikahı bastığında kendinizi berbat ve saf hissedersiniz haberiniz olsun.
Kelimesi kelimesine katılıyorum. Sonra bi bakarsın takipten çıktığı eski kız arkadaşı foto beğenir yavşar oğlana sen hesap bile soramazsın adam sana dur der sen kimsin

Bunu iyi ki sevistikten sonra düşünmedin 😂
Neden adini bilmedigin bir ikili diyalog icindesin ki rahatsizsan? Ya sor ya da ezik gozukmek istemiyorum dersen takma, takiyorsan sor.

Hayır bir şey almadı sadece sevgililer günün kutlu olsun dedi onu da gün bittikten sonraki gece söyledi çiçek almayı sevmediğini söylüyor bende bir hediye falan beklemememiştim zaten o gün farklı şehirlerdeydik herhangi bir plan da yapmadık

Benim anladığım kadarıyla sizin de hiç sevgiliniz olmamış o yüzden böyle acaba sevgilik böyle bir şey mi diye düşünüyorsunuz, çok temiz ve güzel bir kalbiniz var Allah bozmasın.

Yorumların hepsini okudum, Sevgililik öyle bir şey değil sevgili konu sahibi , sevgili olduğunuz kişinin yanına gidince elele tutuşursunuz.. Özellikle daha önce sevgilisi olmamış kişiler bu 14 şubat da artık benim de sevgilim var, diye düşünmek ister..etrafta, televizyonda bu kadar sevgili muhabbeti dönerken kendilerini kötü hissederler.

Ele ele tutuşmak dediğiniz karşıdan karşıya geçerken çocuk gibi elinden tutmaksa, Öpüşmek dediğiniz yanaktan öpüşmekse, üzgünüm. Kendinizi kaptırmayın, benim bütün tanıdığım erkekler o şekilde. Bazı erkekler kız arkadaşları olmasını sever.

Bu çocuk için yedekte filan de değilsiniz, çocuk sizi arkadaş olarak görüyor bence, Hee.. Bu arkadaşlık çok uzar, ikiniz de birilerini bulamazsanız sonra e biz de birlikte olalım bari dersiniz bilemem.

Ama bence kendinizi fazla kaptırmayın bu çocuk sizin kendisinden hoşlandığınızın farkında ki elinizi tutmaya kalktı, belki bir şey hissetmedi o an ve devamı gelmedi. Bu da denenebilir erkekler tarafından.

İşin kötüsü ne biliyor musun adam senin kısmetini de kapatıyor. Bunu bi ciddi düşün..

Bir de şöyle bakman gerekiyor aranızda bir şey olacak olsaydı bu zamana kadar olması gerekirdi. Birinde elektrik yok demek ki, bence kendini üzmeden onurunla bu arafta kalmış hali sonlandı, arkadaşa mesafe koy.

Yanındaki kızın ne sebeple olursa olsun elini tutabilen adam çekingen değildir, bunu da bil.

Evet arkadaşlar 11aydır konuşuyoruz son 4ayda kıskanmalar oldu yürürken ekimi tuttu birbirimizi öptük böyle sevgililerin yaptığı gibiydi hep birbirimizi tanıma süreci bir hayli uzun sürdü yani ama hala ne olduğumuzu tam çözmüş değilim teklif almadım dışarıdan birisi sorunca cevap veremiyorum çünkü hala ne olduğumuz belli değil sizce sormalı mıyım biz neyiz diye ???

Sorma. Kaç. Aynı başlıkla konum var 6-7 sene öncesinden. Neredeyse aynı şeyi yaşadım. Niyeti olsa bu zamana kadar belli olurdu zaten. Sadece vakit geçiriyor

siz dusunuyorsaniz evlenmeyi gelecege ayni yonden bakmiyorsunuz demektir. ciddi sorunlar olusturabilir bu. sunu soyleyeyim; siz isterken o istemiyorsa evlenmek sizin zamaninizdan calmaya hakki yok.. gun gelir yas ilerler evlenmek istersiniz o ayrilir. uzun iliskiden cikacaksiniz, yeni birini tanimak vs cok zamanlar alir sizden goturur..

Tam olarak yazdığınız şey başıma geldi...

Konu sahibi daha sevgili olmaya sakız gibi uzatan adamdan evlilik mi bekliyorsun? Bak benim çok sevdiğim bir arkadaşım var kızlarla yiyor içiyor ama sevgili olmuyor çünkü ciddi ilişki istemiyormus. Kızlar en ufak ciddiyetle ilgili bir şey söyleyince de olmaz diyip ayrılıyor. Gerçi en azından o baştan söylüyor benden bir şey bekleme diye sizinki hem bunu söyleyecek cesarete sahip değil hem de sizi oyalıyor. Yani böyle insanlar var malesef o yüzden boşuna zaman kaybetmeyin

Tam olarak yazdığınız şey başıma geldi...

Konu sahibi daha sevgili olmaya sakız gibi uzatan adamdan evlilik mi bekliyorsun? Bak benim çok sevdiğim bir arkadaşım var kızlarla yiyor içiyor ama sevgili olmuyor çünkü ciddi ilişki istemiyormus. Kızlar en ufak ciddiyetle ilgili bir şey söyleyince de olmaz diyip ayrılıyor. Gerçi en azından o baştan söylüyor benden bir şey bekleme diye sizinki hem bunu söyleyecek cesarete sahip değil hem de sizi oyalıyor. Yani böyle insanlar var malesef o yüzden boşuna zaman kaybetmeyin
Böyle erkekler yaşattıpını yaşasın istiyorum hepimiz kızın üstüne gittik ama bu tiplere de ayar vermek gerek sen elin kızıyla konuş gez dolaş sonra ilişki istemiyorum? Pardon da bu erkekler gerçekten ne istiyor? Sevgili olarak görmediin biribi öpmezsin görüşmek istemezsin kızı arafta bırakmanın mantığı ne? Derlr adama

X