Biz şimdi neyiz?

Senle ilgili hayalleri olan erkekte sen gibi BİZ NEYİZ durumunu çözmeye çalışır ve sorar belli eder merakını.Yaşlar kaç anlamadım ama 11 ay ne demek şu çağda yani! Telefon var bi defa..İletişimler çok hızlı şekilde ilerliyor artık..

Böyle erkekler yaşattıpını yaşasın istiyorum hepimiz kızın üstüne gittik ama bu tiplere de ayar vermek gerek sen elin kızıyla konuş gez dolaş sonra ilişki istemiyorum? Pardon da bu erkekler gerçekten ne istiyor? Sevgili olarak görmediin biribi öpmezsin görüşmek istemezsin kızı arafta bırakmanın mantığı ne? Derlr adama

Kendi arkadaşım için söyleyecek olursam o baştan bir ilişki istemediğini, sadece görüşüp iyi vakit geçirmek istediğini söylediğini ve eğer karşısındaki kız da bunu kabul ediyorsa o zaman birşeyler yaşadığını söylemişti. Ben burda bir yanlış görmüyorum aslında hatta bence erkekler ciddi ilişki istemiyorlarsa bunu baştan belirtmeliler ki sonrasında iki taraf için de sorun çıkmasın.

Konudaki adama gelecek olursak çok haklısınız. Kesinlikle size katılıyorum. Tam olarak yaptıkları yalan söylemek ve karşılarındaki kızdan faydalanmak. Kızlar da yazık biraz yakin olursam, istediğini yaparsam belki fikri değişir diye razı oluyorlar. Toplum olarak erkeklere dürüstlüğü kadınlara da kendilerinden taviz vermemeyi öğretmemiz (öğrenmemiz) gerekiyor malesef

Evet arkadaşlar 11aydır konuşuyoruz son 4ayda kıskanmalar oldu yürürken ekimi tuttu birbirimizi öptük böyle sevgililerin yaptığı gibiydi hep birbirimizi tanıma süreci bir hayli uzun sürdü yani ama hala ne olduğumuzu tam çözmüş değilim teklif almadım dışarıdan birisi sorunca cevap veremiyorum çünkü hala ne olduğumuz belli değil sizce sormalı mıyım biz neyiz diye ???
sevgili olmuyormusunuz yani sonuç ta tanima sureci birlikte zaman gecirme dokunma konuşma adi budur

Şöyle şuan farklı şehirlerdeyiz özledim diyor seviyorum da diyor acaba şuan ben mi şımarıklık yapıyorum yani illa sevgili olmak için öncesinden teklif mi beklemek lazım
Biz eşimle aramizda o adı olmayan teklifle 1,5 yil birlikteliğin ardindan evlendik. İlla isim koyulmazki birşeye yaşadığın şey sana zaten ne oldugunuzu gosterir. Sen normal siradan bir arkadaşınla öpüşüyormusun? Yada normal bir arkadaşınınla el ele yürüyüp sevgililer gününü kutluyor musun? Bazı şeylere illa bir sıfat konulmadan da ne olduğu bellidir. Benim eşim de bu konularda pasif tarafti,hatta su kadarını söyleyeyim biz evlenme teklifi olmadan evlendik o derece...😁 Bizim gundemimizde de evlilik konusulmazdi birlikte Çok güzel zaman gecirir çok eğlendik,biz cok iyi anlaşıyoruz evlensek mi ya deyip gidip evlendik🤗

Ha bu arada dipnot: karşısındaki kişiyi kullanmak maksatlı yaklaşan sirtlan tiplerde vardir,onlarda kendilerini belli ederler mesela,ac sadece cinselliktir,seninle iki sohbet etmek güzel bir aktivite de bulunmak yerine her firsati degerlendirmek bunu cinsel tatminlerini yüzeysel olsada yaşamak adına yaklaşır,boyle tiplerden bahsetmiyorum. Kişi utangactir,deneyimsizdir, nasıl bir bitliktelik yasanir daha once hic tecrübe etmemistir tamamıyla safiyane duygularla yaklaşır buna tamam bu kisi ile ilk bahsettigim iki farkli karakter,onu da sen gozlemleyeceksin,az çok anlarsin..kim nedir neden yaklasiyor amaci nedir?

yanaktan öpmekmiş ve arkadaşım diye tanıtıyomuş :işsiz:

Ya zaten şöyle bir durup düşündüğün zaman birisiyle sevgili olduğunu zaten "hissedersin". Yani aranızda bir bağ oluşmuştur bunu fark edersin. Sırf yanaktan öpmek, arkadaşım diye tanıtmak da değil, cinsel birliktelik yaşadığı halde "Biz şimdi neyiz" diye soranlar da aslında bir şey değiller çünkü aralarında o bağ oluşmamış. Teyit etmeye ihtiyaç duyuyor karşı taraftan. O romantik bağın oluştuğu ilişkide bu soruyu sormak aklına bile gelmez. Dolayısıyla genel olarak bu soruyu sorma ihtiyacı duyuyorsanız cevabı beklediğiniz gibi değildir.

X