Biz şimdi neyiz?

Esra2100

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
29
15
24
Evet arkadaşlar 11aydır konuşuyoruz son 4ayda kıskanmalar oldu yürürken ekimi tuttu birbirimizi öptük böyle sevgililerin yaptığı gibiydi hep birbirimizi tanıma süreci bir hayli uzun sürdü yani ama hala ne olduğumuzu tam çözmüş değilim teklif almadım dışarıdan birisi sorunca cevap veremiyorum çünkü hala ne olduğumuz belli değil sizce sormalı mıyım biz neyiz diye ???

Evet arkadaşlar 11aydır konuşuyoruz son 4ayda kıskanmalar oldu yürürken ekimi tuttu birbirimizi öptük böyle sevgililerin yaptığı gibiydi hep birbirimizi tanıma süreci bir hayli uzun sürdü yani ama hala ne olduğumuzu tam çözmüş değilim teklif almadım dışarıdan birisi sorunca cevap veremiyorum çünkü hala ne olduğumuz belli değil sizce sormalı mıyım biz neyiz diye ???
Sevgililiğe yakın flört gibi sanki

Seni seviyorum da dedi duygularından eminim ama bu soru beni çok kemiriyor içimi sormalı mıyım sizce

Seni seviyorum da dedi duygularından eminim ama bu soru beni çok kemiriyor içimi sormalı mıyım sizce
Sorma tabiki. Bak öncelikle tepkilerini ölçeceksin. Asla buluşmak yok, her aramaya mesaja anında dönmek yok. Bakalım hayatında nereye koymuş seni. Eğer uzaklaşırsa bil ki umrunda değilsin. Ama seni kazanmaya çalışırsa o zaman da süründür. İstediğin şeyleri duyana kadar.
Bana kalırsa sil gitsin. Uğraşmaya değmez

erkegin biraz bu konuda adim atmasi lazim. adini koymasi lazim.. siz bir sey deseniz biz simdi neyiz deseniz uzaklasabilir.. ama boyle bir iliski nereye gider nereye varir bilmem 11 ay az degil.. sevgili olsaniz yildonumu kutlayacaksiniz neredeyse.
Evet konuşuyoruz bunu 1 ay sonra 1yıl olacak diyor tanışalı ama bu kadarı bir de 6.ayda hediye almıştı 6ay oldu diye ama asla geçmiyor sevgililik lafı

Evet konuşuyoruz bunu 1 ay sonra 1yıl olacak diyor tanışalı ama bu kadarı bir de 6.ayda hediye almıştı 6ay oldu diye ama asla geçmiyor sevgililik lafı
o zaman belli ki bir iliski icindesiniz.. akisina birakmis. dillendirip de illa konusmaya gerek gormemis. onemsiyor mu? gittigi yeri haber veriyor mu? ulasamazsa merak ediyor mu? ileriye donuk konusuyor mu?

o zaman belli ki bir iliski icindesiniz.. akisina birakmis. dillendirip de illa konusmaya gerek gormemis. onemsiyor mu? gittigi yeri haber veriyor mu? ulasamazsa merak ediyor mu? ileriye donuk konusuyor mu?
Önemsiyor gittiğimiz yeri kısmen haber veriyoruz ileriye dönük konuşuyoruz ama ilerisi için boşluklar var evlenmeyi asla düşünmüyor yani bu süreç hep böyle mi devam edecek

Ben 21 o 22 yaşında kütüphanede tanışmıştık arkadaş olarak konuştuk sonra hislerimizi de söyledik ama yine belli değil ne olduğumuz
Yaşlar küçük. Bak lütfen yanlış anlamayın ama bu yaşlarda ciddi birseyler beklemek öncelikle seni üzer. Bir yıl çok uzun bir zaman. Hadi ilk 6ay desen ki sadece konuştuk desen tamam. Kalıyor geriye 5 ay. Yani nasıl sevgililik durumu geçmez ve siz arkadaş misiniz sevgili mi belli olmaz. Bu net oyalıyor. Değmez. Sen iyi akıllı bir kızsın. Çıkart bunu hayatından. Seven erkek her türlü sahiplenir, lafıyla ve davranışlarıyla. Seni asla ikilemde bırakmaz. O yüzden boşa üzülmeni istemem.

Önemsiyor gittiğimiz yeri kısmen haber veriyoruz ileriye dönük konuşuyoruz ama ilerisi için boşluklar var evlenmeyi asla düşünmüyor yani bu süreç hep böyle mi devam edecek
siz dusunuyorsaniz evlenmeyi gelecege ayni yonden bakmiyorsunuz demektir. ciddi sorunlar olusturabilir bu. sunu soyleyeyim; siz isterken o istemiyorsa evlenmek sizin zamaninizdan calmaya hakki yok.. gun gelir yas ilerler evlenmek istersiniz o ayrilir. uzun iliskiden cikacaksiniz, yeni birini tanimak vs cok zamanlar alir sizden goturur..

Bu arada biri "ben evlenmeyi düşünmüyorum" diyorsa bunu "ben seninle evlenmeyi düşünmüyorum" olarak anla. Hiç şaşmaz

X