Bize bisey yapmis olabilirler mi ? korkuyorum ?

Aeprenses

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
175
71
23
kizlar aylardir buraya konu aciyorum dun bitmis iliskimle ilgili bi sey ogrendim . yasak biliyorum ama sizden baska akil alicak kimsem yok . eski nisanlimla nisanlanana kadar guzel giden bi iliskimiz vardi canimdan cok severdim . nisanlimin 2 arkadasi var bu ikisi 3 harflilerle ilgileniyo hoca gibi . ben nisanlimdan cok sogumustum istesemde isinamiyodum tabi hatalari oldu ama bu hatalar benden sogudugu icin resmen o adamlara tapiyodu . nisanlimdan aralikta ayrildim ve o gunden sonra donem donem ic sikintisi halsizlik olmaya basladi . nisanlim beni o arkadaslarindan birilye gorusturdu bi cafede adam bana fal bakti benim ailemin onlari istemedigini aramizi bozmak istedigini annemin her yola basvurabilecegini soyledi benim resmen beynim yikandi . sonra nisanlima benim 1 kere hocaya gittigimi soylemisler bende instagramdan bi kere bi medyuma baktim oda bana sen bana buyu mu yaptiriyosun dedi . kavga ettik aradan bi sure gecti ve ayrildik nisan bozuldu kizlar sebepsiz yere . dun nisanlimin bi twitter hesabi varmis onu buldum ve burda o adamlarin reklamini yapip " buyu bozma , 3 harflilerle ilgli bilgi medyum hoca diye yayinlamis . şok oldum nisanlimla beraberken onu ruyasinda 2 3 kere korkuttuklarini soylemisti . ve suan benden nefret ediyo . bu adamlara nisanlim 30 bin borc vermisti bize bisey mi yaptilar nisanliminda ne oldugunu anlayamadim onunda beynini yikamislar korkuyorum ? nisanlimdan ayrildiktan sonra o arada gelen ic sikintisi ve halsizlik siddetlendi ve acile gittim bidahada o gunden sonra olmadi ?

KaraTurna

bir varmış bir yokmuş!!!
Pro Üye
31 Ocak 2013
8.615
29.750
Kimin ne sebeple beyni yıkanmışsa yıkanmış. Siz kendi hayatınıza bakın orayı burayı stalk'lamayın.

Margarikotin

Nirvana
Pro Üye
29 Şubat 2012
61.648
62.002
Konu acmadan once bolum kurallarini okuyalim lutfen.