Bize bisey yapmis olabilirler mi ? korkuyorum ?

Aeprenses

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
161
68
26
kizlar aylardir buraya konu aciyorum dun bitmis iliskimle ilgili bi sey ogrendim . yasak biliyorum ama sizden baska akil alicak kimsem yok . eski nisanlimla nisanlanana kadar guzel giden bi iliskimiz vardi canimdan cok severdim . nisanlimin 2 arkadasi var bu ikisi 3 harflilerle ilgileniyo hoca gibi . ben nisanlimdan cok sogumustum istesemde isinamiyodum tabi hatalari oldu ama bu hatalar benden sogudugu icin resmen o adamlara tapiyodu . nisanlimdan aralikta ayrildim ve o gunden sonra donem donem ic sikintisi halsizlik olmaya basladi . nisanlim beni o arkadaslarindan birilye gorusturdu bi cafede adam bana fal bakti benim ailemin onlari istemedigini aramizi bozmak istedigini annemin her yola basvurabilecegini soyledi benim resmen beynim yikandi . sonra nisanlima benim 1 kere hocaya gittigimi soylemisler bende instagramdan bi kere bi medyuma baktim oda bana sen bana buyu mu yaptiriyosun dedi . kavga ettik aradan bi sure gecti ve ayrildik nisan bozuldu kizlar sebepsiz yere . dun nisanlimin bi twitter hesabi varmis onu buldum ve burda o adamlarin reklamini yapip " buyu bozma , 3 harflilerle ilgli bilgi medyum hoca diye yayinlamis . şok oldum nisanlimla beraberken onu ruyasinda 2 3 kere korkuttuklarini soylemisti . ve suan benden nefret ediyo . bu adamlara nisanlim 30 bin borc vermisti bize bisey mi yaptilar nisanliminda ne oldugunu anlayamadim onunda beynini yikamislar korkuyorum ? nisanlimdan ayrildiktan sonra o arada gelen ic sikintisi ve halsizlik siddetlendi ve acile gittim bidahada o gunden sonra olmadi ?

X