Bebek Beslenmesi blw yöntemiyle ek gıdaya geçiş

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Canım bundan mı aldın?
Aldıklarının fotosu varsa atabilir misin araç gereç araştırmamıştım henüz hiç bir fikrim yok da

Eklentiler

• IMG_0929.PNG
    161,5 KB · Görüntüleme: 68
Canım bundan mı aldın?
Aldıklarının fotosu varsa atabilir misin araç gereç araştırmamıştım henüz hiç bir fikrim yok da
Şuan fotolarını çekemiyorum ama aldığım site AliExpress tlfndan ekran görüntüsü aldım. Şimdilik onları paylaşayım. Zaten tabak da henüz gelmedi.

Bana da 4.5 aylikken demisti yavastan basla yogurt meyve suyu falan ver diye, kv dem de yemek sularini icmeye baslar yakinda dedi. Su an icin kimseye aciklama yapmiyorum ama ogluma kv bakacak buyuk ihtimalle ona nasil anlatcam bilmiyorum ben yokken agzina biseyler tikistircak diye cok korkuyorum.

Ayy maşallah canım bizim 15 günümüz kaldı hala bişey alamadım. Netten aldıkların varsa hangi siteden aldığını yazar mısın

Canım bundan mı aldın?

Malesef hepimizin en büyük sorunu bu canım. Arkamıza döndüğümüzde birileri ağzına bişey değdirmeye çalışacak. Güzelce anlatırsın sonra yanında bir iki kez de blw yaparsın. Alerji durumlarını anlatırsın. İnşallah yapmaz eçsen gidince birşey

Ayy maşallah canım bizim 15 günümüz kaldı hala bişey alamadım. Netten aldıkların varsa hangi siteden aldığını yazar mısın
canım ben AliExpress ten aldım. Çinden geliyor 15 güne yetişmez ama zaten hepsi hemen lazım değil. Haşlama aparatı var heryerde pazarda bile bulursun. Onu al önlük de öyle ebebek ikea heryerde var. Diğerleri alsan öğünlere kadar rahat gelir. Fotolarda isimleri de yazıyor o şekilde aratabilirsin uygulamadan.

Birkaç kez yanında verirsen ve kararlı olduğunu görürse uyar sana.Biz dün yoğurt verdik.O versin de videoya alayım dedim baktım ağzına döküyor.Midesi bulandı çocuğun anlattım.Bi daha da vermek istemedi

Diş çektirdim sütün azalırsa çorba falan gideriz biz derdi ama hayır dedim:)

baldan_madam ben de kitabımı sipariş ettim sabırsızlıkla okumayı bekliyorumsen bitirdin mi , not alarak mı okudun naptın ?

önemli şeyler yazarsın diye blw grubuna yazdım

Eklentiler

• IMG_0941.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 58
baldan_madam ben de kitabımı sipariş ettim sabırsızlıkla okumayı bekliyorumsen bitirdin mi , not alarak mı okudun naptın ?

Ben de yarisindayim kitabin canim sadece emzirirken vakit bulabiliyorum okumak icin :) bana sormamissin ama yazayim dedim :) herkes kendi bebeginin blw hikayesini anlatiyor simdilik boyle ilerliyor ama benim kafamda hala sorular var bakalim kitap bitince cevaplanacak mi

Not almadım canım. Ben de fırsat buldukça okuyorum. Nil hanımınkızı aryayı okuyorum şuan. :) genel deneyimlerden yararlanmış olursun çok öyle not alacak birşey yoktubu kısma kadar

Çok memnun oldum cevabına kuzum saolasın

Canım benim de annem ve kv dönüşümlü bakacaklar oyle düşünüyoruz. Sırf kendim kafama göre bakyım diye ikinci dönem okula başlamıycam aslında maddi acıdan çok da iyi olurdu . Anneme yıne ne dersem yapar da kv mi bilemiyorum biraz inatçı bende de aynı korku var yani.. Ben de tattırıyordum ama altı aydan önce yapmayın diyorlar bıraktım şimdi beş aylık olduk bir kaç haftaya başlıcam orta yolu bulalım bilemedim çünkü ne iyi ne kötü..

Arkadaşlar , kayınvalidemin ve annemin evine de mama sandalyesi alacağız (haftada 1 er gün gidiyoruz ama blw için almak istiyorum) ucuz bişeyler baktım.

E bebek baby plus marka bu sandalyeyi kullanan var mı? Kullanıcı yorumları çok olumlu ama size de sorayım dedim. Fiyatı 50 lira bu arada.

Eklentiler

• 87C96988-95D7-493F-B030-7857508CDE97.png
    117,8 KB · Görüntüleme: 74
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…